Nasze zobowiązaniaJesteśmy blisko

Dogodne lokalizacje sklepów


Sklepy Bricomarché zlokalizowane są na ogół w małych i średnich miastach, zapewniając ich mieszkańcom komfort bliskości od miejsca zamieszkania. Nie musisz jeździć daleko na zakupy do domu i ogrodu. Wykonaj remont po sąsiedzku z Bricomarché.

Duży wybór

Szeroka oferta i przyjazny format sklepów


Dążymy do tego, aby z zakupów w Bricomarché zadowolony był każdy klient. W przyjaznej wielkości formatach od 1000 do 5000m2 sklepy Bricomarché oferują wybór często ponad 25 tysięcy artykułów z czterech sektorów: budowanie, majsterkowanie, dekoracja i ogród. Asortyment w naszych sklepach dopasowujemy do lokalnych oczekiwań naszych Klientów.

Najniższe ceny

Kupujemy więcej, żeby mogło być taniej.


Każdego dnia dbamy o to, aby oferowane produkty w sklepach Bricomarché były w jak najniższych cenach. Staramy się to zapewnić poprzez centralne negocjacje cenowe, a fakt, że jest nas coraz więcej pomaga w uzyskaniu jak najlepszych warunków.

Promocje

Rewelacyjna oferta właśnie wtedy, gdy tego potrzebujesz.


W Bricomarché zawsze możesz liczyć na bardzo atrakcyjne promocje. Z gazetek ogólnopolskich dowiesz się, jakie mamy aktualnie okazje w Bricomarché, a zaglądając regularnie do najbliższego sklepu czy na stronę internetową możesz trafić na wyjątkowe promocje lokalne.


Codzienne zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze!


Wróć