Mieszadła - budowlane, do farb i zapraw

Pokaż na stronie

7 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary produktu 27,5 cm
Materiał drewno
Wymiary produktu 45 cm
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary produktu 43 cm
Materiał stal
Wymiary produktu 10 x 54 cm
Materiał stal
Materiał stalowa przekładania, miedziowe uzwojenie
Wymiary produktu 24 x 32 x 23 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Mieszanie dużej ilości farby albo zaprawy wymaga nie tylko włożenia w tę czynność sporego wysiłku, ale również odpowiednich narzędzi. Mieszadła do farb i zapraw to najprostszy sposób na uzyskanie zupełnie gładkiej, płynnej konsystencji danego środka. Wszystkie narzędzia nadają się do użytku ze sprzętem elektrycznym, na przykład wiertarkami - wystarczy je odpowiednio zamontować, a mieszadła do zapraw wykonają resztę pracy.


W ofercie sklepu dostępne są mieszadła do farb różnych rodzajów. Zostały wykonane z materiałów o zróżnicowanych parametrach technicznych, dlatego ważne jest, aby dobrać je odpowiednio do substancji, z którą będą miały styczność. Mieszadła do zapraw są trwałe, dostatecznie grube, aby wytrzymać opór mieszanych substancji. Specjalne końcówki sprawiają, że o wiele lepiej mieszają płyny z suchymi dodatkami, dlatego doskonale sprawdzają się, gdy potrzebne jest uzyskanie środka bez żadnych grudek. Takie narzędzia budowlane warto mieć w każdym warsztacie, ale również w domu, gdy planowany jest remont.


Przyspiesz swoje prace remontowe dzięki mieszadłom do zapraw i farb

Podczas remontu czeka Cię wiele pracy. Każda pomoc i usprawnienie etapów wykończenia ścian czy podłóg z pewnością przyczynią się do skrócenia czasu jego trwania. Wykończenie mieszkania będzie wymagało zastosowania wielu materiałów. Niektóre z nich dostępne są w formie proszkowej, które należy rozrobić z wodą, inne w formie płynnej. Przed ich nałożeniem jednak należy je dobrze wymieszać. Zamiast męczyć się ręczną łyżką z nadzieją na uzyskanie gładkiej masy – wykorzystaj mieszadła, które możesz zamontować do swojej wiertarki.


W tej kategorii znajdziesz różnorodne mieszadła zarówno do użytku przez profesjonalistów, jak i okazjonalnych prac remontowych. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim kształtem, który wpływa na ich zastosowanie do konkretnych materiałów, a także sposobem przerzucania masy. Zapewnij