Silikony sanitarne, szklarskie, uszczelniające

Silikony sanitarne, szklarskie, uszczelniające w sklepie Bricomarche.pl

Kleje, piany i silikony to materiały montażowe niezbędne w czasie prac wykończeniowych i remontów. Pozwolą zamontować materiały do ścian i podłóg, a także uszczelnić łączenia, zabezpieczając je przed wnikaniem wilgoci. Piany różnych rodzajów są szybkim i popularnym sposobem osadzania na przykład parapetów i futryn.

 

Znajdziesz u nas kleje:

•    do tapet flizelinowych, papierowych oraz z włókna szklanego,

•    do borderów,

•    do styropianu,

•    montażowe,

•    do drewna, PCV,

•    z efektem natychmiastowego sklejenia.

 

Kleje mają formę proszku do rozrobienia lub gotowego do użycia produktu w wiaderkach i tubach, które ułatwiają precyzyjną aplikację. Szczególnie pomocne podczas prac budowlanych są uniwersalne kleje montażowe, nadające się do klejenia różnorodnych materiałów.

 

Silikony mają szerokie zostawanie uszczelniające, szczególnie w kuchni czy łazience. Położone na łączeniach ścian, dookoła umywalki, zlewu, wanny czy kabiny prysznicowej zapobiegną wnikaniu wody w szczeliny. Dzięki nim unikniesz pojawienia się kłopotliwych grzybów i pleśni.

Do wykończenia narożników ścian i sufitów w pokojach przydatny będzie silikon akrylowy. Tworzy on matową powierzchnię, którą można malować tą samą farbą, którą pokryte zostały ściany. Dzięki temu przy niewielkim nakładzie pracy otrzymasz efekt doskonale dopracowanych narożników.

 

Oferowane w tej kategorii piany to materiały uszczelniające i montażowe. Dostępne są ich różne rodzaje, aby sprostać rozmaitym potrzebom. Znajdziesz tu pianę nisko- i wysokoprężną czy pianę montażową w wygodnych tubach.

Porady

Zobacz więcej porad