Środki odświeżające, odświeżacze elektryczne, w mgiełce i sprayu

Pokaż na stronie

347 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ odświeżacz
Zapach ametyst & róża
Typ odświeżacz
Zapach emerald & orchidea
Typ odświeżacz
Zapach Sapphire & Water lilly
Typ odświeżacz
Zapach ruby & wanilia
Typ odświeżacz
Zapach antytabak
Typ odświeżacz
Zapach cytryna
Typ odświeżacz
Zapach kwiat
Typ odświeżacz
Zapach las
Typ odświeżacz
Zapach morze
Typ odświeżacz
Zapach konwalia
Typ odświeżacz
Zapach zielona herbata
Typ odświeżacz
Zapach bez
Typ odświeżacz
Zapach jaśmin
Typ odświeżacz
Zapach lawenda
Typ odświeżacz
Typ zawieszka do WC
Zapach las
Typ odświeżacz
Zapach morze
Typ odświeżacz
Zapach frezja i lilia
Typ zawieszka do WC
Zapach las
10 20 50 100 Ofert na stronie

Wyjątkowe odświeżacze powietrza sprawiają, że przestrzeń nabiera niezwykłego charakteru. Wybierane są do mieszkań, biur, przestrzeni użytkowych i sprawiają, że wokół unosi się przyjemny aromat. Odświeżacze elektryczne, jakie oferujemy na bricomarche.pl, dostępne są w różnych postaciach oraz kompozycjach. Tym samym bez problemu można dobrać produkty, które będą działać na zmysły, wprowadzą efekt czystości oraz zachwycą oryginalnością. Z drugiej strony są niezwykle wydajne i sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Środki czystości przede wszystkim mają za zadanie usuwać niepożądane zapachy. Dlatego właśnie sięga się po nie w miejscach takich jak na przykład łazienki, kuchnie czy szatnie. Dzięki temu można pozbyć się woni papierosów, smażonych potraw czy zwierząt. Odświeżacze elektryczne są dyskretne i w wielu wariantach wyglądają jak designerskie dekory, a ich skuteczność jest doceniana przez użytkowników. Są doskonałym dodatkiem do każdej przestrzeni. Ciesz się najpiękniejszymi zapachami świata i twórz klimat, o jakim marzysz. Wybierz odświeżacze powietrza dla siebie.


Drobne akcesoria, odświeżające powietrze w domu lub na powierzchniach użytkowych, choć często wyglądają niepozornie, mogą w dużym stopniu wpłynąć na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Gotowanie potraw, zaduch na dworze, niepozwalający dobrze przewietrzyć mieszkania, przebywanie w jednym wnętrzu dużej ilości osób, wszystko to powoduje, że powietrze we wnętrzu nie tylko nieprzyjemnie pachnie, ale też wydaje się gęste i duszne.

Istnieje wiele rodzajów odświeżaczy powietrza, które mogą pełnić różnorodne funkcje. Chcąc uzupełnić sprzątanie mieszkania o dodatkowe walory zapachowe, warto postawić na odświeżacze powietrza do pokoju, dostępne najczęściej w postaci niewielkich zawieszek lub elementów dekoracyjnych. Nie są to standardowe środki czyszczące, tego typu produkty pomogą poprawić atmosferę w danym miejscu, usuwając przykre zapachy i zastępując je ładnym, świeżym aromatem. Dużą popularnością cieszą się odświeżacze powietrza do gniazdka, które można podłączyć do prądu, a wtedy stopniowo będą one uwalniać ładne zapachy, wpływając na lepszy odbiór otoczenia.

Większość odświeżaczy powietrza charakteryzuje się zgrabnym wyglądem i tym, że nie zajmują dużo miejsca. Dzięki temu można je schować np. w szafie, czy też powiesić na ścianie lub pod sufitem. Popularne są odświeżacze w aerozolu, którymi wystarczy spryskać pomieszczenie, aby poprawić zapach we wnętrzu. Warto wspomnieć również o odświeżaczach samochodowych, do zawieszenia na pulpicie lub pod lusterkiem. Mnogość producentów, tworzących wysokiej jakości odświeżacze powietrza do przestrzeni prywatnych i publicznych, pozwala na dobór produktów względem rodzaju, zapachu oraz wyglądu. W sklepie internetowym Bricomarche znajdziemy produkty renomowanych marek, takich jak:  General Flesh, Clean Therapy czy ORO, produkujących specjalistyczne środki czystości oraz produkty odświeżające.


Dlaczego warto korzystać z odświeżaczy powietrza?

Przestrzenie użytkowe, niezależnie od tego, czy są to gabinety, szatnie, przychodnie, sklepy, czy po prostu pomieszczenia mieszkalne to miejsca, w których nietrudno o pojawienie się nieprzyjemnych zapachów. Odświeżacze powietrza znalazły swoje zastosowanie właśnie w celu usuwania aromatów, które drażnią zmysły węchu, uzupełniając atmosferę ładnym, świeżym zapachem.

Brak odpowiedniej wentylacji powoduje, że w pomieszczeniach zamkniętych szybko robi się zaduch. Jeżeli nie ma możliwości przewietrzenia takiego pomieszczenia, odświeżacze powietrza mogą skutecznie pomóc, tworząc bardziej przystępną przestrzeń dla ludzi w niej przebywających.

Główną cechą odświeżaczy powietrza jest nie tylko likwidacja przykrego zapachu, ale też wypełnienie wnętrza przyjemnym aromatem, który sprawia, że spędzanie czasu w danej przestrzeni staje się znacznie przyjemniejsze. Stosowanie tego typu produktów stanowi świetne rozwiązanie, pozwalające na szybkie odświeżenie wnętrza, np. w przypadku nagłej wizyty gości. Wiele osób stawia na odświeżacz powietrza do mieszkania, ale coraz częściej znajdziemy je także w zakładach pracy, zarówno produkcyjnych, jak i biurach, urzędach czy placówkach oświatowych. Ludzie wielokrotnie stawiają na odświeżacz powietrza do samochodu, który sprawia, że po otwarciu pojazdu, zamiast zapachu zakurzonej tapicerki, otuli nas przyjemna woń kwiatów lub morskiej bryzy.


Na co zwrócić uwagę podczas zakupu odświeżacza powietrza?

Dobry odświeżacz powietrza wcale nie musi być drogi, jednak sugerowanie się tylko ceną, jest błędne. Większość osób stawia przede wszystkim na formę, w jakiej produkt występuje, jak również na określony zapach. Odświeżacze występują w tak szerokiej gamie zapachowej, że wybór jest naprawdę duży i każdy może dostosować odpowiedni aromat do indywidualnego upodobania. Niektórzy starają się wybrać zawieszkę lub aerozol w taki sposób, aby jak najlepiej akcentowały one wnętrze, które mają odświeżać. Dlatego też do mieszkań sprawdzają się zapachy kwiatowe lub leśne, a do powierzchni, takich jak łazienka odświeżacze o woni morskiej bryzy lub cytrusa.


Jaki zapach odświeżacza powietrza do domu będzie najlepszy?

Kierowanie się zapachem, jaki chcemy, aby utrzymywał się w domu, biurze czy samochodzie, to najpowszechniejszy sposób wyboru odświeżacza powietrza. Niezależnie od tego, czy wybierzemy model elektryczny, środki odświeżające w aerozolu czy zwyczajne zawieszki, zwróćmy uwagę na to, jak pachną. Dlaczego jest to takie ważne? Różne modele  odświeżaczy mogą mieć nie tylko inną woń, ale też różną intensywność aromatu. I tutaj trzeba wziąć pod uwagę indywidualne upodobania zapachowe, ale też przestrzeń, na jaką ma działać wybrany przez nas produkt. Jeżeli zależy nam na zapachu do szafy lub małego pokoju, lepiej wybrać odświeżacze łagodniejsze, które nie podrażnią zmysłu węchu i nie przyprawią nas o zawroty głowy. Trzeba również pamiętać o tym, że z czasem każdy odświeżacz będzie pachniał słabiej. Wyjątkiem są tutaj niektóre zapachy elektryczne do domu oraz odświeżacze w aerozolu, jednak również one w końcu ulegną zużyciu.


Odświeżacz powietrza a czas uwalniania zapachu

Kupując odświeżacz powietrza, chcemy, aby służył on jak najdłużej. W tym celu należy wybierać produkty o wysokiej trwałość zapachu. Z tego względu warto stawiać na renomowanych producentów, znanych z tego, że tworzą akcesoria pachnące ładnie i długo. Oczywiście chcąc cieszyć się trwałym, ale też bezpiecznym zapachem, trzeba zerknąć na skład produktu i sprawdzić, czy nie zawiera on środków drażniących lub takich, które mogą wpływać na czasowe zniekształcenie lub szybkie osłabienie wydzielanej woni.


Rodzaje odświeżaczy powietrza

Odświeżaczy powietrza jest sporo, czasem są to zwykłe aerozole, w innym przypadku spotkamy proste zawieszki, a jeszcze inni producenci tworzą swoje produkty niczym elementy dekoracji, które nie tylko poprawiają zapach w pomieszczeniu, ale też stanowią idealny element dekoracyjny, podkreślający atmosferę wnętrza.


Elektryczne odświeżacze powietrza

Elektryczne odświeżacze powietrza do gniazdka cieszą się coraz większą popularnością ze względu na swoją wysoką funkcjonalność. Są to produkty, charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami, które najczęściej zbudowane są z dozownika, umieszczonego w plastikowej obudowie. Mogą one mieć różne formy, od prostej klasycznej jednokolorowej, po wielobarwne, wykonane w kształtach, przypominających owoce, ozdobne figurki lub ciekawe dodatki do wnętrza. Produkty te wykończone są wtyczką elektryczną, którą montuje się w gniazdku, aby odświeżacz mógł działać.

W zależności od modelu zapach elektryczny do domu, może pełnić różne funkcje. Ich głównym zadaniem jest oczywiście odświeżenie powietrza, ale często wykorzystywane są również jako stylowe dodatki do salonu lub łazienki. Co więcej, niektóre środki odświeżające mają funkcję kontroli zużycia wkładu oraz ustawienie odpowiedniej intensywności zapachu. Dzięki temu łatwiej będzie dopasować produkt do indywidualnych wymagań oraz określonych sytuacji.

Elektryczne odświeżacze powietrza sprawdzają się w przestrzeniach o różnej wielkości i zapewniają szybką i prostą możliwość wymiany wkładu. Oznacza to, że kiedy produkt przestanie uwalniać zapach lub jego intensywność stanie się niewystarczająca, zamiast kupować nowy odświeżacz, wystarczy wymienić wkład.To właśnie dzięki temu tego typu modele cieszą się dużą popularnością, stanowią bowiem praktycznie i skuteczne rozwiązanie na odświeżenie powietrza w dowolnym pomieszczeniu.


Dlaczego warto kupić elektryczny odświeżacz powietrza?

Elektryczne zapachy są bardzo popularne w użytku domowym, choć niejednokrotnie spotkamy je także w miejscach publicznych. Ich wysoka funkcjonalność oraz szeroki wybór modeli sprawiają, że zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm chętnie po nie sięgają, wiedząc, że spełnią one swoje zadanie poprawy zapachu danego miejsca. Oczywiście przestrzeń, w której taki produkt ma się znaleźć, musi mieć dostęp do elektryczności, gdyż odświeżacz, aby odpowiednio działał, musi zostać włożony do gniazdka. Zapach takim modeli uwalniany jest stopniowo, przez co może regularnie odświeżać miejsce użytkowe, nie dopuszczając do nagromadzenia się w nim nieprzyjemnych zapachów.

Dużą zaletą elektrycznych odświeżaczy do gniazdka jest łatwość obsługi tego typu urządzeń. Wystarczy produkt podłączyć do kontaktu i, jeżeli jest taka opcja, ustalić intensywność zapachu, a będzie on regularnie dostarczał otoczeniu przyjemnego aromatu. Elektryczny odświeżacz działa do momentu, gdy nie skończy się włożony do niego wkład, dzięki czemu nie trzeba go ciągle włączać i wyłączać. Oczywiście, jeżeli w danej chwili nie chcemy, aby zapach był uwalniany, wystarczy zapach odłączyć od prądu, a przestanie on działać, tym samym nie będzie też tracił zawartości wkładu.


Odświeżacze powietrza w aerozolu - jakie są ich zalety?

Odświeżacze powietrza w sprayu to ciekawe rozwiązanie, pozwalające na wypełnienie pomieszczenia zapachem w dowolnym momencie. Tego typu produkty można stosować w dowolnych pomieszczeniach, zarówno budynkach mieszkalnych, jak i zakładach pracy. Służą one do poprawy aromatu we wnętrzu i eliminacji przykrych zapachów w określonych sytuacjach.

Odświeżacze powietrza w sprayu występują w różnych zapachach, które można dobrać według indywidualnych potrzeb. Ich obsługa jest banalnie prosta, a ze względu na to, że dostępne są w lekkich opakowaniach, można brać je ze sobą np. w podróż. Takie środki odświeżające wykorzystywane są często w toaletach do maskowania nieprzyjemnego zapachu, np. w przypadku zatkania kanalizacji. Sprzyjają też maskowaniu drażniącej woni środków do udrażniania rur.  Ich cechą charakterystyczną jest to, że uwalniają chmurkę, która pachnie dość intensywnie i unosi się w powietrzu przez pewien stosunkowo krótki czas. Dużym atutem aerozoli jest ich niska cena i szeroka dostępność.


Odświeżacz powietrza w żelu - co to jest i gdzie się sprawdzi?

Odświeżacze w formie żelu stanowią wydajną i wcale niedrogą opcję, która często wykorzystywana jest w łazienkach, choć świetnie sprawdzi się także w biurach czy pokojach mieszkalnych. Tego typu produkty wyróżniają się dużą wydajnością. Najczęściej sprzedawane są w formie kulek, zamkniętych w plastikowej foremce. Niektórzy producenci odświeżacze żelowe zamykają w ozdobnych opakowaniach, np. przypominających kwiat lub owoc. Dzięki temu otrzymujemy produkt praktyczny, trwały, który może jednocześnie pełnić funkcję dekoracyjną w pomieszczeniu.

Środki odświeżające w żelu najlepiej sprawdzą się w niewielkich pomieszczeniach, ponieważ wydzielają zapach przez długi czas, jednak zazwyczaj nie jest on bardzo intensywny, a więc mógłby okazać się zbyt słaby w dużych przestrzeniach. Taki produkt jest bardzo dyskretny, a z tego względu stanowi ciekawy pomysł na zapewnienie ładnego zapachu w miejscach publicznych i zakładach pracy, np. w biurze.


Jaki odświeżacz powietrza do pokoju wybrać?

Odświeżacz powietrza do pokoju powinien być dobrany przede wszystkim po uwzględnieniu rozmiarów danego pomieszczenia. Pamiętajmy, że w miejscu o niewielkich wymiarach nie jest wskazany bardzo intensywny zapach, gdyż może on drażnić zmysły i powodować bóle głowy. Do małego pokoju najlepiej wybrać coś, co pachnie delikatnie, lekko otulając otoczenie. Może to być elektryczny odświeżacz powietrza z funkcją regulacji intensywności zapachu, który będzie działał nieustannie, uwalniając wybrany przez nas zapach. W większych pomieszczeniach można wykorzystywać produkty o bardziej wyrazistym zapachu, którym będą musiały objąć szerszą przestrzeń.

Stawiając na zapach do pokoju mieszkalnego, warto kierować się również walorami estetycznymi. Ze względu nas szeroki wybór nie tylko aromatów, ale również form odświeżaczy, można jego wygląd dopasować do dowolnej aranżacji wnętrza, traktując ten dodatek jako element  dekoracyjny, podkreślający dany wystrój.


Jaki odświeżacz powietrza do biura wybrać?

Utrzymywanie ładnych zapachów w biurze stało się ważne, szczególnie od kiedy wzrosła popularność tzw. aromamarketingu. Jest to marketing zapachowy, który zakłada wykorzystanie ładnych aromatów w celach biznesowych. Właśnie dlatego coraz więcej przedsiębiorstw instaluje w biurach różnego rodzaju odświeżacze powietrza. Jednak tworząc taką przestrzeń, trzeba postawić na zapachy, które będą oddziaływały na umysł kojąco, a więc nie mogą być zbyt intensywne i opiewać na jedną, np. zbyt słodką nutę. Korzystając z odpowiedniej kompozycji zapachowej, można zrobić dobre wrażenie na klientach już od samego wejścia do biura. Z tego względu czasem stosuje się więcej niż jeden odświeżacz powietrza do biura, tworząc oryginalne kompozycje np. z nut kwiatowych.

Oczywiście odświeżacze powietrza do biura mają znaczenie więcej, niż biznesowe. Są one istotne także w zakresie neutralizacji brzydkich zapachów. Biura to zazwyczaj pomieszczenia zamknięte, w których przebywa kilka osób. Często zdarza się, że po kilku godzinach pracy przy komputerze otoczenie staje się duszne i przeważa niezbyt świeży zapach. Dzięki zastosowaniu delikatnych zapachów elektrycznych, bądź też zgrabnych odświeżaczy w żelu, można utrzymać ładny aromat we wnętrzu przez całe 8 godzin pracy. Stawiając na zapach do gniazdka, warto pamiętać o wyjęciu go w momencie zakończenia pracy. Takim sposobem wydłużamy jego żywotność.


Odświeżacz powietrza do szafy

Nieprzyjemny zapach w szafie pojawia się dość często, gdyż jest to mebel o ograniczonych wymiarach, który przez większość czasu bywa zamknięty. Tymczasem różne typy tkanin, prane i suszone w różnych środkach, mogą emitować własne aromaty, które mieszają się ze sobą oraz z charakterystycznym zapachem, panującym w szafie. Odświeżacze powietrza do szafy stanowią popularny sposób na eliminację nieprzyjemnych woni, który jednocześnie sprawia, że ubrania po wyjęciu pachną przyjemniej i wydają się odświeżone nawet przy długim nieużywaniu.

Jaki odświeżacz powietrza do szafy będzie najlepszy? Najpopularniejsze w tym przypadku są zgrabne saszetki do zawieszenia na wieszaku. Najczęściej saszetki takie wypełnione są suszem kwiatowym, który pachnie przyjemnie, ale nie jest drażniący. Czasem takie produkty mają również funkcje zapobiegania i odstraszania moli. Zawieszki stanowią bardzo wygodny sposób odświeżania powietrza, który wystarczy wymieniać raz na kilka miesięcy, kiedy zauważymy, że zapach utracił swoją moc.

Czy elektryczny odświeżacz powietrza do szafy będzie dobrym pomysłem? Ze względu na dużą funkcjonalność takich produktów, jak najbardziej, jednak tylko w przypadku, gdy w szafie znajduje się gniazdko, do którego zapach można przyczepić. Dość często szafy odświeża się także odświeżaczem w sprayu. Wystarczy wtedy  uwolnić mgiełkę z aerozolu do wnętrza szafy, gdzie delikatnie otuli ona ubrania i zneutralizuje przykre wonie.


Jaki odświeżacz powietrza jest najlepszy?

W sprzedaży dostępnych jest wiele rodzajów odświeżaczy powietrza. Większość z nich to zgrabne produkty, często wykonane w sposób ozdobny, aby mogły działać dyskretnie, a w oczy rzuciły się bardziej jako dekoracja pomieszczenia. W niektórych miejscach najlepiej sprawdzą się zapachy elektryczne do domu, które działają po włączeniu do gniazdka. Innym razem lepszą opcją będzie zastosowanie odświeżacza w sprayu. Wszystkie z dostępnych  produktów powinny wykonać swoje zadanie, jakim jest neutralizacja przykrych zapachów i uwolnienie przyjemnego aromatu. Każdy powinien wybrać taki odświeżacz, który wydaje mu się najpraktyczniejszy do danego pomieszczenia. Ważny jest również zapach, nie powinien on być drażniący dla osób, które mogą pojawić się w otoczeniu produktu.


Wybierz odświeżacz powietrza w naszym sklepie

Market Bricomarche oferuje różne rodzaje odświeżaczy powietrza, które spełnią określone wymagania osób, poszukujących tego typu produktów. W ofercie znajdą się elektryczne odświeżacze powietrza znanych, renomowanych marek, które zapewniają długotrwałe uwalnianie zapachu, a ich obsługa jest banalnie prosta. Można także wybrać odświeżacz w aerozolu o określonym zapachu, jak również zgrabne zawieszki do szaf.

Odświeżanie powietrza w niektórych miejscach stanowią element właściwie niezbędny, jeżeli chcemy utrzymać estetykę pomieszczenia. Zapachy elektryczne do domu cieszą się dużą popularnością ze względu na wysoką funkcjonalność, jednak odświeżacze powietrza w żelu również zyskały sympatię i coraz częściej stosowane są w łazienkach. Dobry środek odświeżający zapewni skuteczną neutralizację przykrych zapachów, zastępując je przyjemniejszymi aromatami.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.