Kaloryfery i akcesoria grzejnikowe

Kaloryfery i akcesoria grzejnikowe - sklep budowlany Bricomarche.pl

Kaloryfery to niezbędne elementy wyposażenia każdego domu. Korzystamy z nich przeważnie od listopada do kwietnia, chociaż i w pozostałych miesiącach zdarza nam się potrzebować odrobiny dodatkowego ciepła. Właściwy dobór urządzenia grzewczego zapewni nam odpowiedni komfort i wygodę.

Kaloryfery – jak wybrać odpowiedni model?

Ogrzewanie domu poprzez kaloryfery zamontowane w każdym pomieszczeniu uchodzi za najbardziej efektywne. Klienci wybierają je zdecydowanie częściej, niż ogrzewanie kominkowe bez płaszcza wodnego. Dzięki kaloryferom ciepło zostaje bowiem równomiernie rozprowadzone po wszystkich pokojach. Wybierając właściwy sprzęt należy jednak zwrócić uwagę na jego wielkość oraz moc. Parametry kaloryferów powinny bowiem zostać dopasowane do wymiarów danego pomieszczenia.

Kaloryfery stalowe lub aluminiowe o różnych parametrach

W Bricomarche znajdziesz szeroki wybór zarówno grzejników aluminiowych, jak i stalowych. Oferujemy modele o różnych wymiarach i parametrach. W naszym katalogu znajdziesz grzejniki osiągające moc grzewczą nawet do 2311 W i maksymalne ciśnienie na poziomie 10 barów.

Kaloryfery estetyczne i funkcjonalne

Kaloryfery Bricomarche charakteryzują się nie tylko dużą funkcjonalnością ze względu na dobre parametry, ale również wyjątkową estetyką. Oferowane przez nas modele świetnie wpasowują się w przestrzeń każdego domu i mieszkania. Prostota bieli połączona z klasycznym kształtem powoduje, że kaloryfery praktycznie przestają być widoczne.

Porady

Zobacz więcej porad