Płyty OSB, HDF, płyty wiórowe

Pokaż na stronie

11 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 2500 mm
Materiał mix drewna
Długość 2500 mm
Materiał mix drewna
Długość 2800 mm
Materiał płyta wiórowa surowa
Długość 2440 mm
Materiał mix drewna
Długość 2516 mm
Długość 2519 mm
Długość 2516 mm
Długość 2500 mm
Materiał mix drewna
Długość 2500 mm
Niedostępny
Długość 2500 mm
Materiał mix drewna
10 20 50 100 Ofert na stronie

Budowa domu to proces, który trwa stosunkowo długo i wymaga podzielenia na wygodne w realizacji etapy. Moment, w którym wykonywane są wykończenie i elewacja wymaga przygotowania konkretnych materiałów. Na tym etapie często wykorzystywane są rozmaite płyty wiórowe oraz podobne elementy. W naszej ofercie przygotowaliśmy tego rodzaju produkty, stawiając na asortyment cenionych i znanych producentów. To gwarantuje ich dobrą jakość i wytrzymałość.


Różne rodzaje płyt i ich zastosowanie


Płyty wiórowe to grupa produktów, która - w odróżnieniu od drewna litego - została stworzona z włókien albo wiórów drewnianych. Przykładowo, płyty OSB to właśnie płyty z wiórów, które zostały poddane wysokiej temperaturze i sklejone, przy zaznaczeniu, że przynajmniej 70% wiórów ułożonych jest w tym samym kierunku. Stosowane są zarówno w celach konstrukcyjnych, jak i wykończeniowych. Inaczej niż płyty OSB, produkty HDF zostały wykonane z włókien roślinnych i charakteryzują się dużą gęstością. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w wykończeniach.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.