Akcesoria krawieckie i pasmanteria

Pokaż na stronie

2 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ nici
Typ nici
10 20 50 100 Ofert na stronie

Dobrze wyposażona pasmanteria to doskonałe miejsce do poczynienia zapasów na różne okazje. Znaleźć w niej można nici i dratwy, które mogą okazać się przydatne zarówno w przypadku, gdy planujemy większy projekt rękodzielniczy, jak i w wyjątkowych sytuacjach, gdy niektóre powierzchnie i przedmioty wymagają naprawy. Bogaty wybór akcesoriów, poczynając od ich grubości, przez kolor, a skończywszy na długości nawoju na szpuli, pozwala na zrealizowanie wszystkich stojących przed nami zadań. Co więcej, materiały są dobrej jakości, przez co nie rwą się w trakcie pracy i gwarantują trwałe łączenie.


Nici i dratwy pozwalają połączyć ze sobą rozmaite tekstylia, uzyskując nie tylko estetyczny, ale również trwały efekt. Sprawdzą się przy pracach kaletniczych, rymarskich czy szewskich, ale ich zastosowanie będzie przydatne również w domach. Umożliwiają zarówno wykonanie drobnych napraw, jak i zupełnie nowych projektów z zakresu mody czy wystroju wnętrz. Nasza pasmanteria to wyłącznie sprawdzone produkty od cenionych producentów.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.