Płyny do udrażniania i odtykacze w żelu

Pokaż na stronie

38 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Pojemność 1 l
Typ do udrażniania
Pojemność 1 l
Typ do udrażniania
Pojemność 0,6 l
Typ środek czyszczący
Pojemność 200 g
Typ do udrożniania
Pojemność 400 g
Typ do udrożniania
Pojemność 500 g
Typ do udrażniania
Pojemność 40 g
Typ do odkamieniania
Pojemność 30 g
Typ odkamieniacz
Pojemność 50 g
Typ odkamieniacz
Pojemność 600 g
Typ do udrożniania
Pojemność 1000 ml
Typ do udrożniania
Pojemność 4 x 14 g
Typ odkamieniacz
Pojemność 30 g
Typ odkamieniacz
Pojemność 500 g
Typ do udrażniania
Pojemność 1 l
Typ żel
Pojemność 500 ml
Typ do szyb
Pojemność 250 g
Typ do udrażniania
Pojemność 250 g
Typ do udrażniania
Pojemność 50 g
Typ do udrożniania
Pojemność 100 g
10 20 50 100 Ofert na stronie

Specjalistyczne płyny do udrażniania sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba zadbać o stan i prawidłowe działanie instalacji. Przede wszystkim szybko i skutecznie rozpuszczają osady różnego pochodzenia. Tym samym sprzątanie staje się zdecydowanie łatwiejsze, a w awaryjnych sytuacjach sprawnie można sobie poradzić. Nowoczesne środki udrażniające, jakie oferujemy na bricomarche.pl, dostępne są w różnych postaciach i dzięki temu bez problemu można dopasować najlepszy do swoich potrzeb i preferencji. Poza tym trzeba również zwrócić uwagę, aby dopasować intensywnie działający preparat do rodzaju armatury i materiałów, z jakich są zrobione na przykład rury. Płyny do udrażniania to rewelacyjne środki czystości, które warto mieć zawsze w domu. Świetnie chronią kanalizację, a także będą skuteczne, gdy zapcha się ona zanieczyszczeniami takimi jak włosy, papier, tłuszcz czy odpadki kuchenne. Granulki lub żele czy płyny szybko dotrą do zatoru i skutecznie go usuną. Poza tym pozbędziesz się również nieprzyjemnego zapachu z wanny, umywalki czy zlewu. Wybierz najskuteczniejsze środki udrażniające z naszej oferty.


Środki do udrażniania rur i inne preparaty potrzebne w kuchni i łazience

Zatkane rury to problem, z którym możesz się zmagać w każdym budynku wyposażonym w system kanalizacji. Do odpływów w zlewach czy umywalkach trafiają różne, stałe nieczystości, które po pewnym czasie tworzą zatory. To samo dotyczy rur kanalizacyjnych odprowadzających nieczystości z WC. Na szczęście istnieje wiele sposób na zatkane rury.


Jednym z nich są środki do udrażniania rur. Są to produkty z kategorii dość mocnej chemii, które stosuje się w celu udrożnienia zatkanych rur. Środki do udrażniania rur występują w formie granulatu lub płynu. Płyny do udrażniania możesz stosować zarówno w przypadku już zatkanych rur, jak i prewencyjnie.


W tej kategorii znajdziesz nie tylko płyny do udrażniania. Dostępne są mocne odkamieniacze, czy środki do czyszczenia WC w formie pudru.


Płyny do udrażniania rur kanalizacyjnych – kiedy je zastosować?

Jeśli zauważysz, że woda w umywalce czy zlewie spływa znacznie wolniej, możesz zastosować płyny do udrażniania rur. Produkty te doskonale działają na lekko zatkane rury. Czasami nagromadzenie włosów, cząstek jedzenia czy lepkich kosmetyków tworzy zatory oblepiające rury, ale nie całkiem je zatykające. Z takimi nieczystościami doskonale poradzą sobie płyny do udrażniania rur.


Środki te możesz używać także prewencyjnie pod prysznicem, jeśli w swojej kabinie masz zamontowany płaski syfon. Elementy te bardzo często się zatykają z powodu włosów czy gęstych kosmetyków. Stosowanie płynu do udrażniania pozwala zachować prawidłowe działanie systemu wodno-kanalizacyjnego.


Jak działają odtykacze w żelu?

Odtykacze w żelu są bardzo łatwe w stosowaniu. Wystarczy odpowiednią ilość żelu wprowadzić do odpływu, w którym zauważyłeś spowolniony odpływ wody. Odtykacze w żelu są znacznie gęstsze i cięższe niż woda, więc szybko docierają do miejsca, w którym istnieje zator. Osiadając na nim, uwalnia substancje czynne, które powoli rozpuszczają zator i przywracają właściwą drożność rur.


Podczas stosowania odtykaczy w granulacie może dojść do uwalniania piany lub pary wydzielanej podczas rozpuszczania nieczystości. Warto dobrze przewietrzyć pomieszczenie, w którym odtykałeś rury i unikać bezpośredniego kontaktu z środkiem żrącym.


Mocne odkamieniacze i pudry do WC

W tej kategorii produktów znajdziesz nie tylko środki do udrażniania rur, które sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. W łazienkach i kuchniach bardzo częstym problemem jest kamień osiadający na baterii łazienkowej, umywalce, zlewie czy perlatorach i sitkach. Kamień skutecznie zatyka otwór w kranie, zwiększając ciśnienie wody, która zaczyna tryskać po bokach. W tym wypadku jednak środki do udrażniania rur nie pomogą. Lepiej zastosować silne odkamieniacze.


W łazience przydadzą Ci się odkamieniacze zamknięte w wygodnych butelkach z dozownikiem. Możesz wówczas produktem pokryć dowolną powierzchnię także pionową. Świetnie sprawdza się do odkamieniania baterii czy umywalki na styku z baterią.


Kamień osiadający na dnie i grzałce w czajniku elektrycznym lepiej usunąć za pomocą odkamieniacza w proszku. Produkt należy rozpuścić w ciepłej wodzie i go zagotować.


Do usuwania żółtych smug kamienia w WC świetnie sprawdza się aktywny puder musujący. Po zmieszaniu z wodą tworzy gęstą pianę, która świetnie rozpuszcza zanieczyszczenia i osad wapienny, a nawet rdzawe zacieki, pozostawiając misę WC czystą i pachnącą.


Zestaw mocniejszej chemii do udrażniania rur i odkamieniania przewodów sprawdzi się w każdej kuchni i łazience. Sprawdź ofertę sklepu Bricomarché, w której znajdziesz wszystkie niezbędne środki czystości.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.