Karmy, zabawki i produkty do pielęgnacji - asortyment zoologiczny dla kotów

Karmy, zabawki i akcesoria dla kotów - Bricomarche.pl

W naszym sklepie miłośnicy kotów znajdą różne rodzaje karmy i żwirków. Wśród zabawek znajdą się piłki, wędki, myszki pluszowe i z włóczki. Nie zabraknie również szerokiej gamy akcesoriów do pielęgnacji kotów, takich, jak szampony, płyny, szczotki i zasypki owadobójcze. W Bricomarche znajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twój kot. Dla miłośników futerkowych pupili przygotowaliśmy szeroką ofertę akcesoriów – od wysokiej jakości karmy i żwirków, przez ogromny wybór kocich zabawek (piłek, wędek, pluszowych myszek i innych), aż po środki pielęgnacji (szampony, płyny, szczotki, a także zasypki owadobójcze).


Produkty dla zdrowia Twojego pupila


Stawiamy wyłącznie na produkty wysokiej jakości. Oferujemy karmy dla kotów, które zadbają o zdrowie i dobrą kondycję, zawierające optymalną dawkę witamin i minerałów wzmacniających zęby, układ moczowy, nerki, żołądek, kości i stawy. Dzięki naszym produktom Twój pupil będzie miał lśniącą i zdrową sierść. Przygotowaliśmy też specjalną karmę dla starszych kotów oraz tych, które zostały poddane sterylizacji. Dodatkowo o zdrowie Twojego kota zadbasz dzięki oferowanym przez nas środkom pielęgnacji.


Z Bricomarche nie ma nudy


Piłki, wędki, pluszowe myszki i inne akcesoria zadbają o to, by Twój kot nie zaznał nudy. Zabawki nie tylko pobudzają do aktywności, ale i wyostrzają zmysły, co ma dobry wpływ na rozwój Twojego pupila.
Porady

Zobacz więcej porad