Pielęgnacja kota

Pokaż na stronie

38 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Opakowanie 1 sztuka
Typ zasypka owadobójcza
Typ nożyczki
Typ szampon
Typ szampon
Opakowanie 200 ml
Typ spray
Opakowanie 200 ml
Typ spray
Typ szczotka
Typ obcinacz
Typ szczotka
Typ obcinacz
Typ obcinacz
Typ nożyczki
Typ szczotka
Typ szczotka
Typ szczotka
Typ szczotka
Typ szczotka
10 20 50 100 Ofert na stronie

Regularne dbanie o kota obejmuje również pielęgnację jego sierści. Szczotki dla kota są zróżnicowane pod kątem sierści, a także jej indywidualnych parametrów - duży wybór sprawia, że można wybrać idealny produkt. Pielęgnacja kota często nie spotyka się z jego zrozumieniem i akceptacją, dlatego ważne jest, aby zadbać o budowanie pozytywnych skojarzeń. Szczególnie dotyczy to takich narzędzi jak nożyczki do pazurów, których zastosowanie często jest konieczne dla ochrony mebli, ale również wsparcia zdrowia samego zwierzęcia.


Wszystkie przygotowane w sklepie Bricomarche.pl narzędzia sprawiają, że pielęgnacja kota jest znacznie łatwiejsza. Produkty zostały przygotowane z myślą o konkretnym gatunku, jakim jest kot, dlatego są odpowiednio dostosowane do rozmiaru zwierząt, ich cech charakteru, a także potrzeb wynikających ze zdrowia i kondycji. Szczotki dla kota mogą być wykonane z różnych materiałów, zależnie od tego, co jest priorytetem w pielęgnacji. Dostępne są też różne nożyczki do pazurów, przez co ich obcinanie nie stanowi tak dużego problemu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.