Deski do prasowania

Pokaż na stronie

87 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Tylko online
259 00 szt.
Tylko online
319 00 szt.
Tylko online
299 00 szt.
10 20 50 100 Ofert na stronie

Deska do prasowania to niezbędny element wyposażenia każdego domu, który pozwala zadbać o perfekcyjny wygląd naszych ubrań. W Bricomarche.pl oferujemy różnorodne deski do prasowania, które zapewniają komfort i wygodę podczas procesu prasowania.


W naszej bogatej ofercie znajdziesz deski do prasowania z funkcjonalnymi dodatkami, takimi jak gniazdo elektryczne oraz uchwyt na żelazko. Dzięki temu masz możliwość podłączenia żelazka bezpośrednio do deski, co ułatwia prasowanie i pozwala zaoszczędzić czas. Uchwyt na żelazko umożliwia także bezpieczne przechowywanie żelazka podczas przerw w prasowaniu. Kolejną praktyczną funkcją desek do prasowania są rękawniki, które pozwalają na wygodne prasowanie mankietów i innych trudno dostępnych miejsc na ubraniach. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną osiągnąć idealnie wyprasowany look we wszystkich detalach swoich ubrań.


Nasze deski do prasowania cechuje solidna konstrukcja oraz stabilna podstawa, co gwarantuje bezpieczne i efektywne prasowanie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu będziesz mogła korzystać z nich przez wiele lat.


Zapewnij sobie wygodę i komfort podczas prasowania, dzięki naszym funkcjonalnym deskom do prasowania. Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i ciesz się idealnie wyprasowanymi ubraniami bez wysiłku i stresu. Odkryj naszą różnorodną ofertę i spraw, aby prasowanie stało się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.