Namioty dla dzieci

Pokaż na stronie

5 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał poliester
Materiał poliester 60%; włókno szklane 32%; inne 8%
Materiał poliester
Materiał poliester
10 20 50 100 Ofert na stronie

Dzieciom do świetnej i jednocześnie rozwijającej zabawy nie trzeba wiele. Świat dziecka to przede wszystkim zwykłe przedmioty, które w wyobraźni malucha otrzymują niezwykłą moc. Namioty dla dzieci to produkty, które pozwalają na odgrywanie nieskończonej ilości scenariuszy zarówno podczas zabawy samodzielnej, z rodzicami, jak i rówieśnikami. Dostępne w naszej ofercie propozycje nadają się już dla najmłodszych dzieci i mają stosowne certyfikaty. Mogą być użytkowane jako namioty do ogrodu albo element wyposażenia balkonu czy pokoju dziecięcego.


Oferowane przez nas namioty dla dzieci to przede wszystkim produkty kolorowe, łatwe w czyszczeniu i zróżnicowane pod względem kształtów. Proponujemy zarówno pojedyncze konstrukcje, również w formie wigwamów dla fanów zabawy w Indian, jak i bardziej rozbudowane zestawy. Pomagają one rozwijać sprawność fizyczną dziecka i umożliwiają zabawę w większym gronie. Namioty do ogrodu można postawić w pobliżu piaskownicy albo huśtawki, aby zaoferować dzieciom możliwość odpoczynku w cieniu.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.