Namioty dla dzieci

Pokaż na stronie

5 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał poliester 60%; włókno szklane 32%; inne 8%
Materiał poliester
Materiał poliester
Materiał poliester
10 20 50 100 Ofert na stronie

Dzieciom do świetnej i jednocześnie rozwijającej zabawy nie trzeba wiele. Świat dziecka to przede wszystkim zwykłe przedmioty, które w wyobraźni malucha otrzymują niezwykłą moc. Namioty dla dzieci to produkty, które pozwalają na odgrywanie nieskończonej ilości scenariuszy zarówno podczas zabawy samodzielnej, z rodzicami, jak i rówieśnikami. Dostępne w naszej ofercie propozycje nadają się już dla najmłodszych dzieci i mają stosowne certyfikaty. Mogą być użytkowane jako namioty do ogrodu albo element wyposażenia balkonu czy pokoju dziecięcego.


Oferowane przez nas namioty dla dzieci to przede wszystkim produkty kolorowe, łatwe w czyszczeniu i zróżnicowane pod względem kształtów. Proponujemy zarówno pojedyncze konstrukcje, również w formie wigwamów dla fanów zabawy w Indian, jak i bardziej rozbudowane zestawy. Pomagają one rozwijać sprawność fizyczną dziecka i umożliwiają zabawę w większym gronie. Namioty do ogrodu można postawić w pobliżu piaskownicy albo huśtawki, aby zaoferować dzieciom możliwość odpoczynku w cieniu.


Namioty do zabawy dla dzieci – do ogrodu i domu

Jak zorganizować dziecku czas i zapewnić mu mnóstwo zabawy w domu, ogrodzie czy na plaży? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy rodzice. Dostępnych jest wiele atrakcji dla dzieci, jednak nie wszystkie są łatwe w transporcie i nie zapewniają tak dużo radości, jak namioty do zabawy dla dzieci!


W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe namioty do zabawy dla dzieci. Od pełnowymiarowych namiotów różnią się materiałem wykonania, konstrukcją i wagą. Głównym ich celem jest zabawa, a nie ochrona przed warunkami atmosferycznymi podczas podróży, o czym warto pamiętać.


Do wyboru masz namioty w różnym kształcie i kolorze. Z łatwością dobierzesz odpowiedni model dla chłopca i dziewczynki. Niektóre z nich ozdobione są ciekawymi motywami, inne swoim kształtem przypominają zwierzęta. Niezależnie od tego, jaki model wybierzesz, z pewnością zapewnisz swojemu dziecku wiele radości zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz w ogrodzie czy na plaży.


Z czego wykonane są namiociki dla dzieci?

Namiociki dla dzieci, jak wszystkie zabawki, powinny być wykonane z bezpiecznych materiałów. Warto wybierać modele mające odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają możliwość użytkowania ich przez dzieci od 2 lat.


W tej kategorii znajdziesz namiociki dla dzieci w głównej mierze wykonane z poliestru. Jest to tworzywo sztuczne, które jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości. W razie zabrudzenia wszelkie plamy usuniesz za pomocą mokrej szmatki z lekkim detergentem. Poliester ponadto występuje w żywych i atrakcyjnych dla dzieci kolorach. Chroni przed promieniami słonecznymi i delikatnym deszczem. Nie jest to jednak materiał oddychający. Na szczęście każdy namiot wyposażony jest w drzwi i okna, które zapewniają odpowiednią wentylację wnętrza namiotu.


Każdy namiot wyposażony jest także w lekki stelaż. Ten najczęściej wykonany jest z włókna szklanego. Zapewnia on stabilność całej konstrukcji i niski ciężar.


Rodzaje namiotów dla najmłodszych

Namioty mogą mieć różny kształt i rozmiar. Dla najmłodszych dzieciaków możesz wybrać niewielkie namioty w kształcie sympatycznych zwierząt. Są one niskie i nie zajmują wiele miejsca. Wyposażone są w podłogę, która chroni od wilgoci z gleby. Ponadto mają niezamykane drzwi i siatkę, która zapewnia odpowiedni przepływ powietrza.


Innym rodzajem są namioty tipi dla dzieci w każdym wieku. Mają one kształt indiańskiego tipi, dzięki czemu są znacznie wyższe. Dziecko może w nich swobodnie stanąć. Podobnie jak inne, namioty tipi dla dzieci wyposażone są w okna i drzwi, które jednak w tym modelu możesz zamknąć, co z pewnością urozmaici zabawę.


Jeśli masz dostatecznie dużo miejsca, możesz wybrać także zestaw namiotów dla dzieci, który składa się z dwóch namiotów i łączącej je rury. To prawdziwa gratka dla starszych dzieci, która przez długi czas im się nie znudzi. Model ten stanowi także świetnym pomysł na wyposażenie placu zabaw na imprezach otwartych. Posłuży Ci także do stworzenia rozbudowanego placu zabaw w ogrodzie.


Dlaczego warto postawić na dziecięce namioty do ogrodu?

Jeśli masz własny dom, koniecznie zorganizuj plac zabaw dla dzieci w swoim ogrodzie. Dzięki niemu zachęcisz je do przebywania na świeżym powietrzu. Co na takim placu zabaw może się znaleźć? Latem oczywiście dobrym wyborem są baseniki dla dzieci, nie może zabraknąć w nim także piaskownicy czy huśtawki. Bez względu na ilość wolnej przestrzeni przed domem z pewnością znajdziesz miejsce także na dziecięce namioty do ogrodu.


Namioty pod wieloma względami są lepszym rozwiązaniem niż drewniane lub plastikowe domki. Przede wszystkim zajmują znacznie mniej miejsca. Sprawdzą się zatem w dużych, jak i mniejszych ogrodach. Plac zabaw dla dzieci będziesz mógł wypełnić także innymi atrakcjami. Dziecięce namioty do ogrodu są także znacznie łatwiejsze w przechowywaniu. Poza sezonem lub kiedy pogoda nie sprzyja zabawom na zewnątrz, możesz je szybko złożyć i schować do szafy.


Namioty nie są ustawiane w ogrodzie na stałe. Najczęściej do zestawu z nimi dołączona jest wygodna torba, która ułatwia transport. Możesz zatem zabrać ze sobą namiot także na wakacje.


Jakie namioty ogrodowe dla dzieci warto wybrać?

Szukasz namiotu idealnego do ogrodu? Koniecznie postaw na modele ze stelażem z włókna szklanego. Tworzywo to jest lekkie, ale bardzo wytrzymałe, dzięki czemu namiot nie połamie się przy większych podmuchach powietrza. Namioty ogrodowe dla dzieci powinny być także wykonane z solidnego tworzywa. Szukaj nieco grubszej tkaniny poliestrowej. Znajdziesz ją na pewno w modelach wyposażonych w otwierane okna i drzwi. Dobrze, gdy namiot ma wzmocnione podłoże wykonane z tkaniny chroniącej dziecko od wilgotnej gleby. Wówczas masz pewność, że ostrzejszy patyk nie przebije namiotu, a Twoje dzieci będą bawiły się w komfortowych warunkach.


Namioty ogrodowe dla dzieci powinny być dostosowane do ilości i wieku dzieci. Jeśli Twoje dziecko ma rodzeństwo albo blisko mieszkających przyjaciół – postaw na nieco większy model, aby zapewnić wszystkim maluchom świetną zabawę.


Czym powinny cechować się namioty dla dzieci na plażę?

Bardzo dobrym pomysłem są także namioty dla dzieci na plażę. Modele te podziałają jak parasol i zapewnią Twojemu dziecku cień na otwartej przestrzeni. Ponadto zapewnią mu także wiele radości i miejsce do odpoczynku.


Namioty dla dzieci na plażę powinny być wykonane ze śliskiego materiału, aby czyszczenie ich z piasku nie sprawiało większych problemów. Powinny być także dobrze wentylowane. Najlepiej sprawdzą się modele z otwartymi drzwiami i wyposażone w boki wykonane z siatkowej tkaniny. Dzięki temu do wnętrza namiotu wpadną także orzeźwiające podmuchy wiatru.


Wyposaż pokój dziecka w namiot i zapewnij mu ogrom zabawy

Namioty dla dzieci są także świetnym wyposażeniem dziecięcego pokoju. Przy wyborze tych modeli kieruj się przede wszystkim ich rozmiarem. Dopasuj go do wolnego miejsca w pokoju dziecka. Wybierz model atrakcyjny dla dzieci pod względem funkcji i wyglądu. Zamykane okna i drzwi urozmaicą zabawę. Namioty dla dzieci w wyobraźni dziecka przemienią się wówczas w statki piratów, stacje kosmiczne czy zamki księżniczek.


Przy wyborze konkretnego namiotu zwróć uwagę także na jego kolorystykę. Jeśli będzie on stał cały czas w pokoju dziecka, dobrze, aby pasował do aranżacji pomieszczenia. Jaskrawe i wielokolorowe namioty mogą niszczyć skandynawską harmonię. W sytuacji, w której namiot będzie wyciągany jedynie na czas zabawy, jego wygląd już nie odgrywa tak istotnej roli w aranżacji pokoju. Wówczas wybieraj modele przede wszystkim zgodne z gustem dziecka.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.