Drzwi i ościeżnice wewnętrzne

Drzwi i ościeżnice wewnętrzne w sklepie Bricomarche.pl

Drzwi wewnętrzne dzielą przestrzeń, zapewniają prywatność i zdobią pomieszczenia. Są różnorodne pod względem koloru, materiału wykonania, dekoracji. W naszym sklepie oferta drzwi wewnętrznych jest bardzo duża, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie do swojego domu czy mieszkania. Dąb o różnych odcieniach, jesion, sosna – to tylko niektóre z wariantów kolorystycznych, jakie proponujemy. Oferujemy drzwi wykonane z różnych rodzajów płyt, a także drzwi stalowe, drzwi pełne i przeszkolone, prawe oraz lewe. Jeśli chodzi o szerokość drzwi wewnętrznych, jest ona różna i zależy od przygotowanego otworu i ościeżnicy. Najpopularniejsze są drzwi o szerokości 70 i 80 cm.


Wśród różnych rodzajów drzwi wewnętrznych dostępne są także drzwi wentylowane. Stosuje się je w łazienkach, toaletach i garderobach. Zapewniają lepszą cyrkulację powietrza, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach, gdzie gromadzi się wilgoć.


W przypadku małej ilości miejsca standardowe drzwi wewnętrzne można zastąpić drzwiami harmonijkowymi. Są one wykonane z paneli, które kolorem i strukturą przypominają drewno, dlatego świetnie się prezentują i są łatwe w pielęgnacji. Pozwolą zachować prywatność, nawet w przypadku bardzo ograniczonej przestrzeni.


Do montażu drzwi niezbędna jest ościeżnica. Jej podstawowe rodzaje to:

  • stała,
  • regulowana,
  • nakładana,
  • bezprzylgowa.

Porady

Zobacz więcej porad