Elektronarzędzia i akcesoria do nich

Elektronarzędzia i akcesoria do nich - Bricomarche.pl

Elektronarzędzia i akcesoria to dział dedykowany osobom poszukującym sprzętu do pracy i majsterkowania. Szeroki wybór elektronarzędzi sprawia, że z pewnością znajdziesz urządzenie o odpowiedniej mocy, funkcjach i akcesoriach. Wybierać w tym dziale można spośród wiertarek, wkrętarek, młotów, szlifierek, pił, wyrzynarek oraz spawarek, lutownic i kompresorów.

Dostępny jest również szereg akcesoriów do elektronarzędzi, na przykład wiertła, kątowniki, tarcze czy sprzęt ochronny – przyłbice.


Najszerszą grupę produktów w dziale elektronarzędzi stanowią wiertarki, wkrętarki i młoty. Są wyjątkowo popularne, ponieważ używają ich zarówno profesjonaliści, jak i domowi majsterkowicze. W każdej z tych grup dostępne są odpowiednie narzędzia, które cechują się różną mocą, wydajnością, akcesoriami oraz ceną. W ofercie wiertarek, wkrętarek i młotów znajdują się narzędzia wiodących producentów. Nowoczesna wiertarka to sprzęt bardzo intuicyjny. Posiada zazwyczaj elektroniczne sterowanie, które automatycznie dostosowuje prędkość do założonego wiertła oraz ruch w prawo i w lewo, co umożliwia zarówno wkręcanie, jak i wykręcanie wkrętów.

Sprzęt, który będzie odpowiedni dla majsterkowicz różni się od tego dla profesjonalisty kilkoma cechami:

• jest łatwiejszy w obsłudze,

• jest znacznie tańszy,

• sprzęt, który wystarczy do domowego użytku ma przeważnie moc między 500W a 700W.

Porady

Zobacz więcej porad

Bestsellery

249 00 szt.
299 00
269 00 szt.
299 00
499 00 szt.
599 00