Wkłady do filtrów wodnych

Pokaż na stronie

40 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

W naszym sklepie internetowym posiadamy duży wybór wkładów do filtrów wodnych - od sznurkowych, po piankowe lub odżelaziające. Wkłady do filtra różnią się od siebie przede wszystkim budową. Wkłady sznurkowe zbudowane są z polipropylenu, który jest w formie owiniętego na rdzeń sznurka. Ze względu na swoją konstrukcję zapewnia kilkustopniową filtrację i pozwala na zatrzymanie nawet najmniejszych zanieczyszczeń w odpowiednich warstwach filtra. Kolejnym wkładem jest filtr piankowy, który jest również skuteczny w usuwaniu zanieczyszczeń mechanicznych takich jak piasek, rdza czy szlam. Wielowarstwowa budowa wkładów piankowych gwarantuje wysoką wytrzymałość, dokładniejszą skuteczność filtracji oraz skuteczne uzdatnianie wody.

Posiadamy również wkłady do filtrów wodnych z węglem aktywnym, który jest skuteczny w całkowitym usuwaniu substancji chemicznych oraz chloru, które odpowiadają za nieprzyjemny smak i zapach wody. Wyróżniamy także wkłady do wody żywiczne oraz zmiękczające wodę. Wszystkie wymienione produkty cechują się doskonałą jakością wykonania z wytrzymałych materiałów, bezpiecznych w kontakcie z wodą.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.