Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne - Dekoracje wnętrz - Bricomarche.pl

Ściany to największe powierzchnie, jakie otaczają nas w domu czy mieszkaniu. Taka ilość miejsca musi zostać dobrze zagospodarowana. Zwykle umieszczamy przy nich meble, ale z pewnością zostanie jeszcze sporo miejsca na dekoracje ścienne.

Różnorodne tapety, okleiny, naklejki czy fototapety to świetny pomysł na ozdobienie wnętrza, nadanie mu stylu i charakteru. Dzięki temu, że oferujemy bardzo szeroki wybór dekoracji ściennych, z pewnością znajdziesz coś, co idealnie trafi w Twój gust. W kategorii tej dostępne są również takie ozdoby ścian, jak: okleiny, bordiury, kasetony, panele ścienne, boazeria oraz kleje i akcesoria przydatne podczas tapetowania.

Oferowane w naszym sklepie ozdoby ścian nadają się do dekoracji różnych pomieszczeń. Z powodzeniem mogą udekorować korytarz, salon, wprowadzić przyjemny nastrój do sypialni czy dodać uroku dziecięcemu pokoikowi. Do takich zadań idealne będą naklejki i fototapety. Jedne i drugie można łatwo umieścić na ścianach. Piękny pejzaż, modna panorama miasta, nowoczesna grafika czy inspirujący cytat to świetne pomysły na ozdobienie dużych, ściennych przestrzeni.

Warto pamiętać, że dekoracje ścienne to świetny sposób na szybkie odświeżenie wyglądu pomieszczenia. Umieszczając na ścianie tapetę czy naklejkę, momentalnie uzyskasz efekt dużej metamorfozy. Dzięki temu w prosty sposób poczujesz się jak w nowym wnętrzu.

Porady

Zobacz więcej porad