Dekoracje ścienne

Pokaż na stronie

929 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Opakowanie 2 m²
Typ kaseton
Rodzaj flizelinowa
Wzór bez wzoru
Rodzaj papierowa
Wzór roślinny
Rodzaj winylowa
Wzór inny
Rodzaj papierowa
Wzór zwierzęcy
Materiał PCV
Typ kątownik
Opakowanie 125 g
Opakowanie 200 g
Opakowanie 200 g
Opakowanie 200 g
Opakowanie 0,5 l
Czas wiązania 1 min
Opakowanie 85 ml
Czas wiązania 1 min
Opakowanie 250 ml
Ilość m² / opakowanie 2,88
Materiał świerk skandynawski
Kolor surowe, suszone drewno
10 20 50 100 Ofert na stronie

Ściany to największe powierzchnie, jakie otaczają nas w domu czy mieszkaniu. Taka ilość miejsca musi zostać dobrze zagospodarowana. Zwykle umieszczamy przy nich meble, ale z pewnością zostanie jeszcze sporo miejsca na dekoracje ścienne.

Różnorodne tapety, okleiny, naklejki czy fototapety to świetny pomysł na ozdobienie wnętrza, nadanie mu stylu i charakteru. Dzięki temu, że oferujemy bardzo szeroki wybór dekoracji ściennych, z pewnością znajdziesz coś, co idealnie trafi w Twój gust. W kategorii tej dostępne są również takie ozdoby ścian, jak: okleiny, bordiury, kasetony, panele ścienne, boazeria oraz kleje i akcesoria przydatne podczas tapetowania.

Oferowane w naszym sklepie ozdoby ścian nadają się do dekoracji różnych pomieszczeń. Z powodzeniem mogą udekorować korytarz, salon, wprowadzić przyjemny nastrój do sypialni czy dodać uroku dziecięcemu pokoikowi. Do takich zadań idealne będą naklejki i fototapety. Jedne i drugie można łatwo umieścić na ścianach. Piękny pejzaż, modna panorama miasta, nowoczesna grafika czy inspirujący cytat to świetne pomysły na ozdobienie dużych, ściennych przestrzeni.

Warto pamiętać, że dekoracje ścienne to świetny sposób na szybkie odświeżenie wyglądu pomieszczenia. Umieszczając na ścianie tapetę czy naklejkę, momentalnie uzyskasz efekt dużej metamorfozy. Dzięki temu w prosty sposób poczujesz się jak w nowym wnętrzu.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.