Marki własne


Apiron, Jardibest, Coteka, Nuance, to marki dostępne wyłącznie w Bricomarché.

Produkowane są według ściśle określonych norm jakościowych, potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze.


Marki własne Bricomarché to:

  • dobra cena,
  • sprawdzona jakość,
  • pewność i zaufanie.

Nasze marki zapewniają lepszą jakość w najlepszej cenie!
Apiron to marka pełnowartościowych karm i przysmaków dla psów i kotów, która zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednego pupila. Produkty Apiron są tworzone przy zachowaniu ścisłych kryteriów jakościowych, potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze. Karmy Apiron zapewnią Twojemu zwierzakowi wszystko, czego potrzebuje, aby był zdrowy i szczęśliwy. Apiron to gwarancja lepszej jakości w najlepszej cenie. Psy i koty mówią: „Apiron! To lubię!”
Jardibest to marka produktów dla osób, które profesjonalnie lub hobbistycznie zajmują się ogrodem. W ofercie znajdują się narzędzia, które produkowane są według ściśle określonych norm jakościowych potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze. Jardibest to gwarancja lepszej jakości w najlepszej cenie. Jardibest – z nami stworzysz ogród marzeń.
Coteka to szeroka gama narzędzi remontowo – budowlanych przydatnych przy każdym remoncie, zarówno dla amatorów jak i specjalistów. W ofercie posiadamy m.in. kielnie, szpachle czy drabiny. Coteka - i każdy remont pójdzie jak z płatka!
Nuance to starannie wyselekcjonowana gama farb i akcesoriów malarskich niezbędnych przy każdym remoncie. Farby Nuance są dostępne w 32 najpopularniejszych kolorach idealnie komponujących się w każdym wnętrzu. Nuance zapewnia wysoką wydajność i doskonałe krycie, a jakość farb potwierdzają niezależne laboratoria badawcze. Nuance to gwarancja lepszej jakości w najlepszej cenie. Nuance – zaczaruj swoje wnętrza.
GO/ON! W odróżnieniu od innych marek Bricomarché to marka produktów podstawowej jakości w najniższej cenie. Oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów od asortymentu ogrodowego po budowlany. GO/ON! – zawsze tanio!


Wróć