Marki własne


Apiron, Jardibest, Coteka, Nuance, to marki dostępne wyłącznie w Bricomarché.

Produkowane są według ściśle określonych norm jakościowych, potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze.


Marki własne Bricomarché to:

  • dobra cena,
  • sprawdzona jakość,
  • pewność i zaufanie.

Nasze marki zapewniają lepszą jakość w najlepszej cenie!
Apiron to marka pełnowartościowych karm i przysmaków dla psów i kotów, która zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednego pupila. Produkty Apiron są tworzone przy zachowaniu ścisłych kryteriów jakościowych, potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze. Karmy Apiron zapewnią Twojemu zwierzakowi wszystko, czego potrzebuje, aby był zdrowy i szczęśliwy. Apiron to gwarancja lepszej jakości w najlepszej cenie. Psy i koty mówią: „Apiron! To lubię!”
Kraftline i Kraftline PRO Kraftline i Kraftline PR to wysokiej jakości, wytrzymałe akcesoria do elektronarzędzi takie jak: tarcze korundowe, tarcze diamentowe, ściernice lamelkowe, krążki ścierne, papiery ścierne w rolkach, papiery ścierne w arkuszach. Artykuły marek własnych produkowane są według ściśle określonych norm jakościowych, potwierdzonych przez niezależne laboratoria badawcze
Coteka to szeroka gama narzędzi remontowo – budowlanych przydatnych przy każdym remoncie, zarówno dla amatorów jak i specjalistów. W ofercie posiadamy m.in. kielnie, szpachle czy drabiny. Coteka - i każdy remont pójdzie jak z płatka!
Nuance to starannie wyselekcjonowana gama akcesoriów malarskich niezbędnych przy każdym remoncie. Nuance to gwarancja lepszej jakości w najlepszej cenie. Nuance – zaczaruj swoje wnętrza.
GO/ON! W odróżnieniu od innych marek Bricomarché to marka produktów podstawowej jakości w najniższej cenie. Oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów od asortymentu ogrodowego po budowlany. GO/ON! – zawsze tanio!


Wróć