Donice, doniczki i kwietniki do uprawy roślin

Donice, doniczki i kwietniki do uprawy roślin w sklepie Bricomarche.pl

Donice, kwietniki i mniejsze doniczki to elementy tak samo ważne, jak posadzone w nich rośliny. Razem tworzą bowiem ozdobę, która wpływa na wygląd tarasu, balkonu, ogrodu czy wnętrza danego pomieszczenia. Oferujemy bardzo szeroki wybór donic, doniczek i kwietników. Dzięki temu bez problemu znajdziesz wzór i materiał pasujące do wystroju domu lub ogrodu.

W naszej ofercie znajdują się doniczki odpowiednie do stosowania na zewnątrz, różnokolorowe osłonki do ozdoby kwiatów stojących we wnętrzu domu, a także skrzynki balkonowe i szereg innych akcesoriów.

Dostępne u nas donice zewnętrzne wykonane są z różnorodnych materiałów. Znajdziesz tu doniczki ceramiczne, gipsowe, a także drewniane. W zależności od stylu ogrodu możesz zdecydować się na bardziej nowoczesne wzory, doniczki w rustykalnym klimacie lub te wyjątkowo ozdobne – na przykład przypominające zwierzęta czy inne ogrodowe motywy. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego z pewnością dopasujesz wzór i kolor do planowanej aranżacji.

Innym ciekawym asortymentem tego działu są skrzynie balkonowe. Dają one możliwość posadzenia wielu barwnych kompozycji kwiatowych i tworzą miejsce do sadzenia ziół. Skrzynki mogą stać na podłodze lub wisieć zamontowane na specjalnych wspornikach w kształcie haków. Wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak elementy do zawieszenia czy podstawki, również znajdziesz w tej kategorii. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i skompletujesz wszystkie elementy niezbędne do stworzenia całej dekoracji.

Porady

Zobacz więcej porad