Naklejki dekoracyjne na ścianę

Pokaż na stronie

486 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Wzór rośliny
Wzór inny
Wzór rośliny
Wzór rośliny
Wzór inny
Wzór inny
Wzór inny
Wzór rośliny
Wzór inny
Wzór rośliny
Wzór inny
Wzór rośliny
Wzór inny
Wzór inny
Wzór rośliny
Wzór rośliny
Wzór inny
10 20 50 100 Ofert na stronie

Ciekawym sposobem na urozmaicenie wyglądu ściany są rozmaite naklejki dekoracyjne na ścianę. Ich zastosowanie jest o wiele prostsze niż w przypadku szablonów do samodzielnego malowania. Nie wymaga bowiem kupna farby czy specjalnego przygotowania powierzchni - wystarczy nakleić naklejkę na konkretne miejsce. To świetny pomysł na urozmaicenie ściany w jednolitym, neutralnym kolorze. Wiele takich naklejek ma na sobie również przesłanie, które towarzyszy domownikom albo pracownikom. Z tego powodu dobrze jest uważnie wybierać produkt.


Naklejki dekoracyjne na ścianę dostępne są w różnych rozmiarach oraz kolorach. Część produktów została przygotowana w taki sposób, aby nadawać się na dużą dekorację na pustej ścianie. Inne sprawdzą się na przykład w przedpokojach. Dostępne są zarówno dekoracje ścienne do salonu, jak i wersje do umieszczenia w korytarzu, pokoju dziecięcym albo sypialni. Dzięki różnorodnej ofercie wybór produktów jest znacznie łatwiejszy, a naklejka może stanowić spersonalizowany element wyposażenia wnętrza.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.