Parasole grzewcze

Pokaż na stronie

7 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Tylko online
Moc grzewcza 10500 W
Rodzaj gazu propan-butan
1399 00 szt.
Moc grzewcza 10500 W
Rodzaj gazu propan-butan
Moc grzewcza 11700 W
Rodzaj gazu propan-butan
Moc grzewcza 8300 W
Rodzaj gazu propan-butan
Moc grzewcza 11000 W
Rodzaj gazu propan butan
Moc grzewcza 11000 W
Rodzaj gazu propan butan
10 20 50 100 Ofert na stronie

Każdy, kto dysponuje działką albo ogrodem, przynajmniej raz musiał z powodu kiepskiej pogody odwołać plany związane z przyjęciem w plenerze. Chłodny wiatr nie zachęca do biesiadowania, zwłaszcza gdy sprawia, że gościom jest zimno. Parasole grzewcze to rozwiązanie, które przeznaczone jest właśnie na takie okazje. Te profesjonalne urządzenia służą do ogrzewania powietrza wokół. Z uwagi na to, że parasole gazowe zasilane są gazem z butli, nie wymagają podpięcia pod instalację. Z tego względu można korzystać z nich w dowolnym miejscu, również na działce rekreacyjnej.


Dostępne w naszej ofercie parasole grzewcze to wysokiej jakości urządzenia, które w krótkim czasie podnoszą temperaturę powietrza na przykład w altanie, na tarasie albo pod otwartym namiotem ogrodowym wyposażonym w wentylację. Tego rodzaju parasole mogą być stałym elementem wyposażenia przez większość sezonu. Wystarczy dokupić do nich pokrowiec ochronny, zakładany, gdy nie są użytkowane. Parasole gazowe wyposażone zostały w szereg udogodnień oraz zabezpieczeń, które sprawiają, że ich praca przebiega bez zakłóceń i jest bezpieczna dla otoczenia.


Parasole grzewcze różnego rodzaju – do zastosowania w domu i w firmie

Niestety, pomimo czystego nieba i zachęcającej aury, niekiedy jesienne czy wiosenne wieczory nie są tak przyjemne, aby bez przeszkód spędzać czas na dworze. Kto z nas bowiem nie lubi ciepła? Sposobem na ominięcie nieprzyjemnej pogody są parasole grzewcze, czyli urządzenia zapewniające komfort na zewnątrz, w różnych warunkach. W Bricomarche mamy sprzęty tego typu, które świetnie sprawdzą się w firmie usługowej, ale też na prywatnym tarasie.


Parasol kojarzy się zwykle z produktem osłaniającym przed deszczem, wiatrem czy słońcem. W przypadku elementów ogrzewających, cały mechanizm działa trochę inaczej. Parasole grzewcze nie wymagają, abyśmy pod nimi siedzieli. Ich praca opiera się na zjawisku promieniowania podczerwonego.


Czym są parasole grzewcze i co należy o nich wiedzieć?

Parasole grzewcze to urządzenia, których zadaniem jest emisja wspomnianego promieniowania podczerwonego. Jego cząsteczki są tak niewielkie, że przenikają przez powietrze i stykają się z położonymi naokoło przedmiotami. W momencie zetknięcia, zamieniają się w energię cieplną. Sprzęty te są bardzo skuteczne i zapewniają komfort cieplny nawet przy bardzo niskiej temperaturze.


Czym zasilane są tego rodzaju urządzenia? Parasole grzewcze na gaz spalają popularny gaz płynny czyli propan-butan. Ich działanie jest bezpieczne dla zdrowia. To skuteczne sprzęty, które świetnie sprawdzą się w różnych miejscach.


Kiedy warto stosować parasole grzewcze i jakie są ich zalety?

Przede wszystkim parasole grzewcze wykorzystywane są przez właścicieli ogródków gastronomicznych w różnego rodzaju restauracjach, pubach czy barach, zapewniając swoim gościom pełen komfort termiczny. Taki sprzęt spotkasz też w hotelach oraz innego rodzaju miejscach użyteczności publicznej. Jego zastosowanie można jednak poszerzyć.


Coraz częściej po parasole grzewcze gazowe sięgają bowiem klienci indywidualni. Dzięki temu mogą oni częściej przebywać na tarasie, w komfortowej, ciepłej aurze. To świetne narzędzie na czas wieczornych posiadówek wczesną wiosną czy jesienią, gdy temperatura jest jeszcze niska, ale pogoda i czyste powietrze zachęcają do przebywania na zewnątrz.


Do zalet parasoli grzewczych możemy zaliczyć między innymi ich wszechstronność (nie wymagają podłączenia do prądu, a więc można je mieć w każdym miejscu), oszczędność (gaz jest tańszy od prądu) i ogromną skuteczność.


W jaki sposób wybrać odpowiedni parasol grzewczy?

Wybierając parasole grzewcze gazowe należy sprawdzić przede wszystkim, jaką moc emisji promieni podczerwonych generuje sprzęt. Parasol powinien mieć też zabezpieczenia przeciwpyłowe. Zwróć uwagę na to, z jakiego materiału wykonano sprzęt i ile waży – jeżeli chcesz go przestawiać, to lepsze będzie mniejsze, lżejsze i bardziej mobilne urządzenie.


Warto zorientować się też ile gazu zużywają parasole grzewcze na gaz oraz czy posiadają regulację mocy. To wszystko wpływa na efektywność i oszczędność ich pracy, co jest szczególnie istotne, jeżeli sprzęt ma działać intensywnie i długo.


Jakiego rodzaju akcesoria i parasole grzewcze znajdziesz w ofercie Bricomarche?

W Bricomarche dostępnych jest wiele różnych parasoli ogrzewających, które zasilane są gazem. Posiadamy bogaty asortyment w urządzenia o różnej mocy i przeznaczeniu – np. sprzęty do zastosowania komercyjnego i prywatnego. Poza tym mamy akcesoria do parasoli takie jak pokrowce, które pomogą ochronić urządzenie przed padającym deszczem czy gradem.


Nasze parasole charakteryzują się wytrzymałością na intensywne użytkowanie, są bardzo skuteczne i wszechstronne. Ich jakość potwierdzają zarówno klienci indywidualni, jak i ci prowadzący lokale gastronomiczne. Poza tym posiadamy także wiele innych akcesoriów przeznaczonych dla posiadaczy zewnętrznych tarasów czy altan, takie jak wszechstronne parasole ogrodowe. Cały nasz asortyment pochodzi wyłącznie od najlepszych producentów i jesteśmy pewni ich jakości.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.