Architektura ogrodowa

Dekoracje, oczka, ogrodzenia i domki - architektura ogrodowa w sklepie Bricomarche.pl

Architektura ogrodowa to obszerny dział pełen ciekawego asortymentu. Znajdziesz tu kilka podkategorii: dekoracja ogrodowa, oczka wodne, oświetlenie zewnętrzne, ogrodzenia oraz domki i altanki.

Pierwszym skojarzeniem, jakie przychodzi na myśl w związku z nazwą tej kategorii, są różnego rodzaju pergole, kratki do roślin, wysokie kwietniki i ogrodzenia. Wszystkie te produkty posiadamy w naszej ofercie. Szeroki wybór kratek do pnących roślin pozwoli stworzyć im solidną podporę, która będzie również ciekawą ozdobą.

Altany, które oferujemy, mają różnorodne kształty oraz wymiary. To wysokiej jakości produkty wykonane z impregnowanego drewna. Stworzą przyjemne, zacienione miejsce do odpoczynku w ogrodzie czy na działce rekreacyjnej.

Proponujemy także szeroki wybór oświetlenia zewnętrznego. Pomoże ono oświetlić ścieżki, taras czy wnętrze altany, tworząc przyjemny nastrój w letnie noce. Wśród oświetlenia zewnętrznego nie brakuje lamp solarnych i kinkietów. Szczególnie duży jest wybór lamp zasilanych energią słoneczną. Mają one rozmaite kolory i kształty – od klasycznych przez nowoczesne aż po bardzo ozdobne, wyglądające niemal jak rzeźby.

Porady

Zobacz więcej porad