Węże, zraszacze i konewki do podlewania

Węże, zraszacze i inne akcesoria do podlewania - sklep Bricomarche.pl

Węże i zraszacze to elementy niezbędne w składzie z przyborami każdego ogrodnika. W czasie upalnego lata są one niezwykle przydatne, pozwalając utrzymać w odpowiednim nawodnieniu i dobrym stanie zieleń czy warzywa. Z myślą o ogrodowych pasjonatach zebraliśmy w tej kategorii różne rodzaje węży ogrodowych, złączki, reduktory, a także różnego rodzaju końcówki do węży i zraszacze wolnostojące.

W naszej ofercie znajdują się węże o różnej długości. Dzięki temu z łatwością wybierzesz taki, który będzie idealnie dopasowany do wielkości ogrodu czy trawnika. Dostępne są węże gumowe oraz wzmocnione zbrojeniem z siatki. Ten ostatni rodzaj z pewnością wytrzyma wiele sezonów.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest długi wąż w zestawie z wózkiem i różnymi rodzajami zraszaczy. Taki zestaw usprawnia transportowanie, pozwala zaoszczędzić czas i wiele energii, a także ułatwia przechowywanie zwiniętego węża.

Możesz wybrać z naszej oferty różne rodzaje zraszaczy - klasyczne, zraszacze z opcją regulowania ciśnienia lub wygodne zraszacze pistoletowe. Innym rozwiązaniem, pozwalającym zaoszczędzić czas, jest wybór zraszacza wolnostojącego. Może mieć on kształt piramidy, strumienie wody poruszające się ruchem wahadłowym lub inne funkcje. Takie rozwiązanie nie wymaga ciągłego zaangażowania w podlewanie, a jedynie przestawiania urządzenia co jakiś czas.

Porady

Zobacz więcej porad

Bestsellery

249 00 szt.
299 00
269 00 szt.
299 00
499 00 szt.
599 00