Taśmy malarskie - papierowe

Pokaż na stronie

398 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 3300 cm
Długość 3300 cm
Długość 3300 cm
Długość 3300 cm
Długość 3300 cm
Długość 3300 cm
Długość 4000 cm
Długość 3300 cm
Długość 5000 cm
Długość 5000 cm
Długość 3300 cm
Długość 3300 cm
Długość 5000 cm
Długość 4000 cm
Długość 10000 cm
Długość 4500 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Taśmy malarskie to absolutnie niezbędne akcesoria do malowania. Przydadzą się zarówno do oddzielenia malowanych powierzchni, jak i do umocowania folii i płacht, zabezpieczających meble i podłogę. W sklepie Bricomarche znajdziesz różnorodne produkty o unikalnych właściwościach. Proponujemy między innymi taśmy do malowania równych pasów, do tworzenia krzywizn, a także do naklejania na nierówne, nieregularne powierzchnie. Oferujemy też specjalne taśmy, wykonane z polichlorku winylu (PVC), odporne na działanie promieni słonecznych i idealnie nadające się do zabezpieczania drzwi i okien. Nasze taśmy malarskie charakteryzują się doskonałą przyczepnością. Można przy ich użyciu malować nie tylko ściany, ale też elementy drewniane, metalowe, a nawet szklane. Taśmę można usunąć z powierzchni nawet po dwóch tygodniach. Na pewno nie pozostawią kleju i uszkodzeń. W Bricomarche oferujemy taśmy malarskie i zabezpieczające o różnych szerokościach i długościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Taśma malarska, naprawcza, tynkarska i do pakowania – czyli taśmy pomocne podczas remontu

Podczas remontu często brakuje rąk, aby coś przytrzymać, zakryć czy zabezpieczyć. Nie musisz jednak angażować do prostych prac dodatkowych osób. Wystarczy, że skorzystasz z akcesoriów pomocnych podczas każdego remontu. Jednymi z najważniejszych są różnego rodzaju taśmy.

W tej kategorii sklepu Bricomarché dostępne są taśmy. Znajdą one zastosowanie np. podczas malowania czy tynkowania. Taśma malarska posłuży Ci do zabezpieczania fragmentów ścian, których nie chcesz pokryć farbą czy tynkiem. Podczas grubszych prac budowlanych przyda Ci się taśma malarska, tynkarska i z włókna szklanego. Z kolei na co dzień najlepszym wyborem jest taśma pakowa, którą możesz zabezpieczyć rzeczy podczas transportu czy wysyłki. W tej kategorii znajdziesz także taśmy ostrzegawcze. Za ich pomocą zabezpieczysz teren budowy, na którym istnieje ryzyko urazu i zamkniesz go przed dostępem przechodniów.

Do czego przydadzą Ci się taśmy papierowe malarskie?

Chcesz szybko przeprowadzić remont mieszkania? Kolory Twoich ścian już dawno wyblakły i wymagają odświeżenia? Koniecznie wyposaż się w taśmy papierowe malarskie, które przydadzą Ci się podczas malowania gładkich ścian w mieszkaniu.

W tej kategorii znajdziesz taśmy papierowe malarskie o różnej szerokości. Jeśli chcesz pod sufitem stworzyć pasek pomalowany na biało, koniecznie zabezpiecz ten fragment ściany taśmą. Dzięki temu uzyskasz równą linię przejścia pomiędzy jednym kolorem a drugim. Taśmy malarskie mają niewielką trwałość, dlatego warto zdjąć je zaraz po nałożeniu drugiej warstwy koloru. Możesz je naklejać jedynie na gładkich powierzchniach, dzięki czemu doskonale sprawdzą się właśnie do malowania ścian pokrytych gipsówką. Nie są odporne na warunki zewnętrzne. W przypadku remontu przeprowadzanego na zewnątrz potrzebujesz innego rodzaju taśmy malarskiej.

W jakich sytuacjach lepiej wybrać taśmy malarskie niebieskie?

W tej kategorii znajdziesz oprócz taśm papierowych także taśmy malarskie niebieskie. Tym kolorem najczęściej oznacza się produkty przystosowane do stosowania na zewnątrz. Wykonane są z tworzywa sztucznego, dzięki czemu wykazują znacznie większą odporność. Pokryte są mocniejszym klejem, który przytrzymuje taśmę nawet na chropowatych powierzchniach. Taśmę możesz zostawić na danej powierzchni nawet przez 30 dni i zdjąć ją bez pozostawiania na niej śladów kleju.

Taśmy malarskie niebieskie dobrze przylegają do powierzchni. Są odporne na promienie UV i wilgoć. Nie podciekają i nie spadają, dzięki czemu swój remont wykonasz znacznie szybciej i dokładniej. Sprawdzają się np. podczas malowania elewacji budynku czy innych prac wykonywanych na zewnątrz i wymagających np. dłuższego czasu schnięcia. W tej kategorii znajdziesz ten rodzaj taśm o różnych szerokościach. Do precyzyjniejszych prac lepiej sprawdzą się cieńsze taśmy malarskie.

Do czego posłużą Ci taśmy malarskie maskujące i tynkarskie?

W pracach na elewacji budynku przydadzą się różne produkty ułatwiające przeprowadzenie prac. Do wzmocnienia fragmentów elewacji koniecznie wykorzystaj taśmy z włókna szklanego. Dzięki nim wykończenie nie popęka pod wpływem naturalnych ruchów budynku czy uszkodzeń mechanicznych. Taśmy te należy zatopić w tynku. Do jego precyzyjniejszego nakładania z kolei przydadzą Ci się taśmy tynkarskie. Cechują się znacznie większą grubością. Wyróżniają się także dużą wytrzymałością zarówno na uszkodzenia, jak i warunki zewnętrzne. Najczęściej utrzymane są w czerwonym kolorze, aby były dobrze widoczne. Spokojnie możesz ja przykleić do betonu, cegły czy chropowatego tynku.

Podczas malowania elewacji z kolei przydadzą Ci się taśmy malarskie maskujące. Za ich pomocą możesz pomalować budynek na kilka kolorów. Przykładowo dół budynku wykończysz na ciemniejszy kolor, a górę na jaśniejszy. W oddzieleniu obu kolorów i przeprowadzeniu prostej linii pomogą Ci taśmy malarskie maskujące. Wykorzystasz je także do zabezpieczenia parapetów czy okien przed zachlapaniem.

Taśmy do malowania, ostrzegawcze i montażowe – czyli produkty przydatne na placu budowy

Na placu budowy sprawdzą się taśmy o zwiększonej wytrzymałości na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. Prace w tym miejscu najczęściej przeprowadza się etapowo, a zabezpieczenie danych fragmentów budynku musi wytrzymać przez kilka dni lub tygodni.

Na placu budowy na pewno przydadzą Ci się taśmy ostrzegawcze. W tej kategorii znajdziesz ten rodzaj taśm utrzymany w kolorach biało-czerwonym lub czarno-żółtym. Kolorystyka ta sprawia, że mocno odcinają się od otoczenia i są dobrze widoczne dla przechodniów. Mają raczej stałą szerokość. Na jednym krążku znajduje się około 10 metrów taśmy.

Do podtrzymywania niektórych elementów, zanim zostaną na stałe przytwierdzone do konstrukcji, przydadzą się taśmy montażowe. Są one bardzo odporne na rozciąganie. Wyposażone są w naprawdę mocny klej, który świetnie trzyma się na różnych powierzchniach. Jednocześnie możesz je swobodnie przerwać, co ułatwia ich nakładania także w mniej komfortowych warunkach na rusztowaniu.

Taśmy do malowania przydatne na placu budowy to przede wszystkim niebieskie taśmy. Muszą być przede wszystkim odporne na warunki atmosferyczne. Taśmy do malowania przydadzą Ci się także podczas zabezpieczania elementów konstrukcyjnych budynku za pomocą farb antykorozyjnych.

Co przyda Ci się do malowania oprócz taśm?

Jeśli chcesz szybko przemalować ściany w pokoju, koniecznie wyposaż się w niezbędne akcesoria. Przydadzą Ci się taśmy malarskie i folie malarskie do zabezpieczania podłogi i wyposażenia. Dzięki nim nie zachlapiesz farbą mebli czy okien. Taśmy malarskie możesz kupić w wygodnych zestawach z folią.

Do nakładania farby wykorzystaj wałki do malowania. W naszym sklepie dostępne są w różnych rozmiarach. Mają także różne włosie, które należy dopasować do rodzaju używanej farby. Inne wałki sprawdzą się do farb akrylowych a inne do lakierów. Do malowania sufitów wykorzystaj kije teleskopowe do wałków. Przydadzą Ci się także kuwety i pędzle do malowania miejsc trudno dostępnych.
Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.