Akcesoria do malowania

Akcesoria do malowania - pędzle, wałki i folie z oferty Bricomarche.pl

Akcesoria do malowania są tak samo istotne, jak dobrej jakości farby i lakiery. Za ich pomocą zabezpieczymy okolicę malowania, a także rozprowadzimy farbę, wykonamy dekoracje, ozodbne struktury i szereg innych efektów na malowanych powierzchniach. Akcesoria malarskie to szeroko pojęta grupa produktów, w której znajdesz folie ochronne, mieszadła, tacki, kratki malarskie i sprzęt specjalistyczny, jakim jest na przykład agregat malarski do natryskowego nakładania farby.

Najbardziej rozbudowaną grupą produktów w tej kategorii są wałki i pędzle malarskie. To najpowszechniejsze narzędzia, które idealnie nadają się do rozprowadzania farb czy lakierów. Różnią się one nie tylko wielkością, lecz także długością i rodzajem włosia. Dobrej jakości wałek czy pędzel znacznie usprawnia i przyspiesza pracę. Do malowania sufitów lub wysokich ścian przyda się rączka teleskopowa. To ogromne ułatwienie, które zaoszczędzi wielokrotnego wchodzenia na drabinę.

 Bardzo praktycznym rozwiązaniem są gotowe zestawy, które zawierają rączkę, wałek o wielkości dobranej do rączki, mniejszy wałek oraz pędzel do precyzyjnego wykończenia i malowania trudno dostępnych miejsc, a także tackę i kratkę, która pozwoli usunąć z wałka lub pędzla nadmiar farby. Dzięki gotowym zestawom będziesz mieć pewność, że posiadasz wszystko, czego potrzebujesz, by rozpocząć malowanie

Porady

Zobacz więcej porad