Metody płatnościPłatności internetowe

Szybka i łatwa forma płatności elektronicznej obsługiwana przez serwis transakcyjny Przelewy24. Korzystając z tej formy zapłaty masz do wyboru dwie metody płatności:Przelew błyskawiczny


Zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24, gdzie należy dokonać wyboru swojego banku. Płatność wykonana przez serwis praktycznie od razu wpływa na konto sklepu.

Płatność kartą (Visa, Mastercard)


Zostaniesz przekierowany do serwisu Przelewy24, gdzie należy wybrać rodzaj karty i uzupełnić dane: nr karty, data ważności, numer CVV oraz imię i nazwisko właściciela karty. Płatność wykonana przez serwis praktycznie od razu wpływa na konto Przelewów24. Transakcja jest w pełni bezpieczna, dane dotyczące karty i banku nie są przekazywane do sklepu. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z obsługą realizacji płatności. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatności tradycyjnePłatność przy odbiorze


W sklepach Bricomarché możliwe jest również dokonanie płatności za zamówione produkty przy odbiorze zamówienia w wyznaczonym do tego celu miejscu.

Wróć