Grille, rozpałki, tacki i naczynia jednorazowe do grillowania

Grille, rozpałki, szczypce i akcesoria grillowe tanio na Bricomarche.pl

Mówi się, że grillowanie stanowi ulubioną letnią rozrywkę Polaków. Nic dziwnego – to wyjątkowo przyjemny czas spędzany w gronie rodziny czy znajomych. Jeśli miłe rozmowy połączymy z pysznym, aromatycznym jedzeniem przyrządzonym na ruszcie, otrzymamy przepis na idealne popołudnie! 

W naszej ofercie znajduje się szereg sprzętów i akcesoriów, które umożliwią takie radosne spotkania.

Najważniejszy jest oczywiście grill. Oferujemy duże, wolnostojące grille betonowe, które stanowią element ogrodowej architektury. Zdobią otoczenie i oczywiście pozwalają przygotować smaczne posiłki. Jeśli szukasz czegoś mniejszego, sprawdź grille kuliste, gazowe, okrągłe, z przykrywką lub inne rodzaje, dostępne w tej kategorii. Dla miłośników jedzenia o dymnym aromacie idealny natomiast będzie grill połączony z wędzarnią.

Podczas grillowania przydatne będą również akcesoria. Zaliczyć do nich możemy węgiel i brykiet, choć w zasadzie to paliwo niezbędne do przyrządzenia ciepłych posiłków. Oferujemy także podpałkę w płynie lub kostkach.


Aby przygotowane na grillu potrawy były smaczne i miały ładną formę, przydatne będą:

•    aluminiowa tacka – ochroni mięsa i warzywa przed przypaleniem i przystawaniem do gorącego rusztu,

•    ruszt do pieczenia ryb – sprawi, że zachowają estetyczną formę,

•    folia aluminiowa – pozwoli zawinąć razem z mięsem lub warzywami mieszankę przypraw, dzięki czemu danie będzie bardzo aromatyczne,

•    szczypce – dzięki nim zgrabnie przełożymy grillowane produkty.

Porady

Zobacz więcej porad