Zabawki dla dzieci

Pokaż na stronie

29 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał tworzywo sztuczne
Materiał poliester oxford
Materiał nylon
Materiał rakieta - rama aluminiowa, wał stalowy / lotki - nylonowe
Materiał plastik
Materiał polipropylen
Materiał kauczuk z domieszką polipropylenu
Materiał Materiał tablicy: płyta wiórowa, siatka nylonowa
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał aluminium, plastik
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał plastik
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał PVC
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał drewno, stal
10 20 50 100 Ofert na stronie

Bez względu na pogodę czy porę roku dzieci muszą mieć odpowiednie akcesoria, aby móc zorganizować sobie zabawę. W rzeczywistości na świat dziecka składają się przede wszystkim zabawki i produkty, które mogą służyć do zapełnienia wolnego czasu. Z tego powodu w naszej ofercie przygotowaliśmy zabawki dla dzieci, które mogą być użytkowane praktycznie o każdej porze roku. Zostały one dopasowane do różnych grup wiekowych, przede wszystkim pod kątem możliwości manualnych oraz bezpieczeństwa spędzanego czasu. Większość zabawek świetnie sprawdzi się zarówno w chwilach samotności, jak i w gronie rodziny albo rówieśników.


Wszystkie dostępne w asortymencie zabawki dla dzieci pochodzą od cenionych producentów, przez co ich jakość jest godna uwagi. Zostały one wykonane z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów, co jest istotne zwłaszcza w przypadku małych dzieci, które wiele rzeczy biorą do buzi. Wśród zabawek znaleźć można zarówno pełne zestawy do piaskownicy, jak i komplety do gier i aktywności ruchowych.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.