Zasłony okienne

Pokaż na stronie

263 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

10 20 50 100 Ofert na stronie

W wielu domach oprócz firanek rządzą również zasłony okienne. Powodów ich zastosowania jest wiele. Przede wszystkim pozwalają one zaciemnić wnętrze na przykład wieczorem, aby niechciane osoby nie zaglądały do wnętrza domu. To tradycyjne rozwiązanie jeszcze sprzed czasów, kiedy popularne stały się żaluzje i rolety. Dziś zasłony dekoracyjne pełnią po prostu funkcję ozdobną i często nie służą nawet zasłanianiu widoku, a jedynie przystrojeniu wnętrza. Bogaty wybór wzorów i kolorów pozwala dopasować je do dowolnej stylistyki wystroju.


Oferowane w asortymencie sklepu zasłony okienne dostępne są w wielu rozmiarach i formach. Znaleźć można zarówno produkty ozdobne, z wieloma zdobieniami, jak i te gładkie i proste, idealne do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz. Zasłony dekoracyjne dostosowane są do zawieszenia na przelotkach albo klasycznych żabkach. Można dopasować do nich również inne dekoracje okienne, na przykład magnesy, dzięki którym możliwe będzie ozdobne udrapowanie materiału i stworzenie ciekawej aranżacji.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.