Betoniarki i taczki budowlane

Pokaż na stronie

18 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał stal
Pojemność 85 l
Materiał stal
Pojemność 80 l
Ładowność w kg 70 kg
Materiał stal węglowa
Pojemność bębna 130 l
Obroty bębna 23 obr./min.
Pojemność bębna 165 l
Materiał stal
Pojemność 80 l
Ładowność w kg 90 kg
Materiał blacha aluminiowa
Pojemność 65 l
Ładowność w kg 65 kg
Materiał stalowa rama
Pojemność 107 l
Ładowność w kg 60 kg
Materiał stalowa rama
Pojemność 107 l
Ładowność w kg 60 kg
Materiał stalowa rama
Pojemność 107 l
Ładowność w kg 60 kg
Materiał stal węglowa
Pojemność bębna 165 l
Obroty bębna 23 obr./min.
Materiał PP, stal
Materiał stal węglowa
Pojemność bębna 180 l
Obroty bębna 23 obr./min.
Materiał stal węglowa
Pojemność bębna 180 l
Obroty bębna 23 obr./min
Materiał stal węglowa
Pojemność bębna 180 l
Obroty bębna 23 obr./min.
Materiał stal
Pojemność 85 l
Ładowność w kg 160 kg
Materiał guma
Ładowność w kg 100 kg
Materiał guma
Ładowność w kg 150 kg
Materiał guma
Ładowność w kg 100 kg
10 20 50 100 Ofert na stronie

Krótkie renowacje albo prace w ogrodzie wymagają odpowiednich sprzętów. Podczas układania nowej nawierzchni na podjeździe przydadzą się betoniarki. Te ręczne, niewielkie można przyczepić do samochodu, aby w razie potrzeby zmienić ich miejsce położenia. W ofercie sklepu dostępne są betoniarki z przechyłem na korbę albo koło obrotowe. Mają różną pojemność, dlatego można je użytkować do rozmaitych zadań. Sprawdzą się zwłaszcza w sytuacji, gdy do wykończenia pozostaje ogród albo dom. Wszystkie zostały wykonane z trwałych materiałów, głównie stali węglowej.


W każdym ogrodzie sprawdzą się też inne narzędzia budowlane - taczki. Ich zaletą jest wszechstronność zastosowania. Choć sprawdzają się do łatwiejszego transportu materiałów budowlanych po otwartym terenie, to jednak można je też użytkować na przykład w ogrodzie do przewożenia ściętych gałęzi, zgrabionych liści. Sprawdzą się podczas wszelkich prac porządkowych. Taczki można też wykorzystywać na przykład przy wykładaniu ścieżek z kostki albo płyt ogrodowych - wygodna konstrukcja sprawia, że przy niewielkim nakładzie sił można przewieźć na nich spory ciężar.


Betoniarki i taczki – pomocne na każdej budowie

Podczas wznoszenia domu czy wykańczania posesji będziesz potrzebował dużej liczby przeróżnych materiałów budowlanych. Wiele z nich dostępna jest w formie sproszkowanej, które należy połączyć z wodą. Na budowie będziesz potrzebował także dużą ilość betonu, którą możesz wykonać sam przez połączenie poszczególnych składników i wody. Jak to wszystko ze sobą wymieszać? Wykorzystaj do tego betoniarki, z kolei do przewożenia poszczególnych materiałów z miejsca na miejsce nieocenione są taczki.


Taczki i betoniarki, które znajdziesz w tej kategorii, wyróżniają się wysoką jakością. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na duże obciążenia. Betoniarki wyposażone są w silniki elektryczne, które zapewniają odpowiednią moc do obrotu bębna. Wiele z dostępnych modeli sprawdzi się na mniejszych budowach i podczas wykańczania posesji wokół domu. Sprawnie przygotujesz w nich wylewki betonowe czy tynk do wykańczania elewacji domu.


Taczki budowlane – na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

W tej kategorii znajdziesz różne taczki budowlane. Poszczególne modele różnią się wielkością i pojemnością, ale to nie są jedyne parametry, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze. Jeśli zależy Ci na wygodnym przechowywaniu taczki po zakończeniu prac, wybierz model składany. Jej misa jest spawana. Całkiem inaczej zbudowane są taczki budowlane tłoczone. Ich misa wykonana jest z jednego kawałka stali lub aluminium. Pozbawiona jest więc zakamarków, w których mogłyby zalegać resztki materiałów budowlanych. Ten model jest o wiele łatwiejszy do utrzymania w czystości, ale nieco trudniejszy w przechowywaniu.


Taczki budowlane wyposażone są w jedno koło, które umożliwia transport ciężkich przedmiotów w jej wnętrzu. Do wyboru masz także przyczepki transportowe wyposażone w cztery koła. Są stabilniejsze i pojemniejsze od taczek jednokołowych. Ich ładowność wynosi nawet 250 kg. Wykonane są z tworzywa sztucznego, dlatego są doskonałym wyborem także do ogrodu.


Taczki na budowę i nie tylko – gdzie jeszcze je wykorzystasz?

Taczki na budowę są akcesoriami niezwykle pomocnymi i przyspieszającymi pracę. Tam przydadzą Ci się do transportu worków z suchymi materiałami budowlanym, cegieł, narzędzi budowlanych czy innych materiałów potrzebnych do budowy lub odpadów powstałych w wyniku rozbiórki budynku. Są doskonałym sposobem na transport gotowej zaprawy betonowej z betoniarki na miejsce, w którym jej potrzebujesz. Otwarta i niska misa ułatwia przenoszenie zaprawy za pomocą łopaty.


Taczki na budowę jednak sprawdzą się także w wielu innych miejscach, w których musisz przetransportować cięższe materiały. Sprawdzą się podczas prac ogrodowych do przenoszenia ścinanych gałęzi czy drewna. Są przydatne także jesienią podczas zbierania liści. Za pomocą taczki czy wózka transportowego przeniesiesz jednocześnie większą ilość liści w jedno miejsce.


Niezawodne betoniarki budowlane

W tej kategorii dostępne są betoniarki budowlane. Jakie modele sprawdzą się na budowie? Każda betoniarka wyposażona jest w bęben, do którego wsypuje się materiały sypkie i wodę w celu ich połączenia na gładką masę. Ponadto ruch bębna zasilany jest silnikiem elektrycznym. Jedne betoniarki budowlane mają silniki o większej mocy, inne mniejszej. Zazwyczaj dopasowany jest on do wielkości betoniarki i pojemności bębna.


Bęben betoniarki umieszczony jest na konstrukcji wyposażonej w koła. To rozwiązanie pozwala na transport betoniarki z jednego końca placu budowy na drugi. Do opróżnienia betoniarki służy przede wszystkim dźwignia odpowiadająca za przechył bębna. W ten prosty sposób możesz opróżnić urządzenie i wylać beton we właściwym miejscu lub na taczkę Następnie pozostanie Ci jedynie wyrównanie jego powierzchni.


Przy wyborze betoniarki na budowę koniecznie dobierz odpowiednią jej pojemność do ilości materiału, jaki musisz przygotować. Bardzo ważne są także materiały, z których urządzenie jest wykonane. W tej kategorii znajdziesz modele z solidnej i wytrzymałej stali węglowej. Jej powierzchnia jest malowana proszkowo, dzięki czemu zyskuje odporność na kontakt z wilgocią i innymi substancjami, które mogłyby doprowadzić do jej korozji. Utrzymane są w kolorze pomarańczowym, co sprawia, że są doskonale widoczne na placu budowy. Do ich zasilania potrzebne jest źródło prądu z napięciem 230 V.


Gdzie sprawdzą się małe betoniarki?

Mate betoniarki dostępne w tej kategorii przydadzą Ci się nie tylko na placu budowy podczas wznoszenia budynku. Urządzenia te najczęściej cechują się małą pojemnością bębna ok. 80 l, co sprawia, że za jednym razem możesz przygotować jedną taczkę zaprawy betonowej. W jakich sytuacjach sprawdzi się najlepiej? Wszędzie tam, gdzie na placu budowy pracuje mała ekipa. Ponadto przyda Ci się do prac wykonywanych samodzielnie w ogrodzie.


Za jej pomocą możesz przygotować zaprawę np. pod podjazd, ścieżkę w ogrodzie czy altanę ogrodową. Małe betoniarki są niezastąpione także podczas prac naprawczych małych powierzchni w parkach miejskich czy na placach zabaw.


Jakie wyposażenie przyda Ci się jeszcze podczas budowy?

Betoniarki są doskonałe do przygotowywania zapraw betonowych, jednak podczas remontu domu będziesz potrzebował przygotować także inną chemię budowlaną np. różnego rodzaju tynki czy gipsówki do wyrównywania ścian lub wylewki. Do tego rodzaju prac o wiele lepszym wyborem są mieszadła budowlane. Są to niewielkie akcesoria, które montuje się do wiertarek. Wykonane są ze stali odpornej na korozję. Mają specjalnie zakrzywioną końcówkę, która ułatwia dokładne wymieszanie sypkich składników z wodą i uzyskanie gładkiej masy gotowej do nałożenia na powierzchnie pionowe i poziome.


Wykańczanie budynków od zewnątrz często wiąże się z pracami na wysokości. W tym wypadku drabina będzie zbyt krótka i za mało stabilna. O wiele lepszym rozwiązaniem są rusztowania budowlane, które montuje się do budynku. Mają one znacznie większą siłę nośną, dlatego możesz stanąć na nich bezpiecznie wraz z ciężkimi maszynami i materiałami budowlanym. Ponadto cechują się szerokimi platformami, po których o wiele łatwiej jest się poruszać.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.