DostawaKurier
Już teraz wybrane sklepy Bricomarché oferują usługę dostawy kurierem InPost! Usługę przesyłki kurierskiej realizujemy z zachowaniem wszelkich wytycznych i środków bezpieczeństwa.
#Kupujonline nie wychodząc z domu!

Ceny przesyłek:
19,99 zł – paczka do 10 kg
24,99 zł – paczka do 20 kg
29,99zł – paczka do 30 kg
99,99 zł – paczka do 40 kg

Uwaga! Z opcji dostawy kurierskiej wyłączone są produkty gabarytowe, tj. o maksymalnym wymiarze powyżej 120 cm lub sumie wymiarów (długość + szerokość + wysokość) przekraczających 220 cm, o wadze powyżej 40 kg, a także produkty niebezpieczne (o właściwościach wybuchowych, łatwopalnych, żrących) i inne, niemożliwe do przewozu, określone przez przewoźnika w jego regulaminie.
Paczkomat
W wybranych sklepach Bricomarché kupisz produkty z dostawą do wybranego paczkomatu InPost za jedyne 9,99 zł!

Do paczkomatu dostarczymy produkty o wadze do 25 kg i w odpowiednich, mieszczących się do boksów wymiarach
Uwaga! Z opcji dostawy paczkomatem wyłączone są produkty niebezpieczne (o właściwościach wybuchowych, łatwopalnych, żrących) i inne, niemożliwe do przewozu, określone przez przewoźnika w jego regulaminie.
Kurier XL i Firma Spedycyjna
Wybrane sklepy Bricomarché dla przesyłek wielkogabarytowych oferują także usługę dostawy realizowaną za pośrednictwem firmy Schenker. Wysyłka realizowana jest w dwóch opcjach: przesyłka kurierska do 50 kg oraz przesyłka paletowa do 750 kg.


Ceny przesyłek:
69,99 zł – paczka do 50 kg, na terenie całego kraju
139 zł – przesyłka paletowa do 420 kg, do 100 km od sklepu
139 zł + 10 zł na 100 km – przesyłka paletowa do 420 kg, powyżej 100 km
199 zł – przesyłka paletowa do 750 kg, do 100 km od sklepu
199 zł + 10 zł na 100 km przesyłka paletowa do 750 kg, powyżej 100 km

Pełny regulamin świadczenia usług znajduje się na stronie przewoźnika.
Transport lokalny sklepu
Sklepy Bricomarché oferują lokalną usługę transportu zakupionych produktów pod wskazany adres. Cena transportu zależy od wartości zakupu i odległości dowozu towaru. Informacje i cennik dotyczące dostawy lokalnej znajdują się na stronie danego sklepu w zakładce Transport lokalny.
Bricomat
Bricomat to urządzenie, z którego przez całą dobę możesz odebrać zamówione przez siebie produkty. Bricomaty znajdują się przy wybranych sklepach Bricomarché. UWAGA: w Bricomacie znajdującym się przy sklepie w danym mieście można odebrać tylko zamówienia złożone w tym sklepie. Nie ma możliwości odebrania zamówienia, które złożono w innym mieście.


Zalety tego rozwiązania:
- bezkontaktowa, bezpieczna forma odbioru poza budynkiem sklepu
- odbiór przez całą dobę
- wygodny sposób płatności online
- wygodny i szybki odbiór - kod odbioru otrzymasz w wiadomości sms

Odbiór zamówień z Bricomatu jest bezpłatny.
Transport HDS
Oprócz standardowego sposobu dostawy wybrane sklepy oferują transport HDS (ciężarówka z wyciągnikiem) prosto na budowę. Specjalistyczny transport HDS umożliwia wygodny załadunek, przewóz i rozładunek towarów w wybranym przez Klienta miejscu oraz eliminuje koszty związane z najmem osobnych dźwigów. W ten sposób możesz zamówić płyty GK, OSB, chemię budowlaną, cement, beton komórkowy, bloczki betonowe, cegły, papy, wełnę mineralną, ekogroszek, kostki brukowe, ażury, obrzeża.
Informacje i cennik dotyczące dostawy lokalnej znajdują się na stronie danego sklepu w zakładce Transport.
Kliknij TUTAJ, aby znaleźć Twój sklep.


Wróć