DostawaKurier
Już teraz wybrane sklepy Bricomarché oferują usługę dostawy kurierem InPost! Usługę przesyłki kurierskiej realizujemy z zachowaniem wszelkich wytycznych i środków bezpieczeństwa.
#Kupujonline nie wychodząc z domu!

Ceny przesyłek:
19,99 zł – paczka do 10 kg
24,99 zł – paczka do 20 kg
29,99zł – paczka do 30 kg
99,99 zł – paczka do 40 kg

Uwaga! Z opcji dostawy kurierskiej wyłączone są produkty gabarytowe, tj. o maksymalnym wymiarze powyżej 120 cm lub sumie wymiarów (długość + szerokość + wysokość) przekraczających 220 cm, o wadze powyżej 40 kg, a także produkty niebezpieczne (o właściwościach wybuchowych, łatwopalnych, żrących) i inne, niemożliwe do przewozu, określone przez przewoźnika w jego regulaminie.
Transport sklepu
Sklepy Bricomarché oferują lokalną usługę transportu zakupionych produktów pod wskazany adres. Cena transportu zależy od wartości zakupu i odległości dowozu towaru. Informacje i cennik dotyczące dostawy lokalnej znajdują się na stronie danego sklepu w zakładce Transport.
Transport HDS
Oprócz standardowego sposobu dostawy wybrane sklepy oferują transport HDS (ciężarówka z wyciągnikiem) prosto na budowę. Specjalistyczny transport HDS umożliwia wygodny załadunek, przewóz i rozładunek towarów w wybranym przez Klienta miejscu oraz eliminuje koszty związane z najmem osobnych dźwigów. W ten sposób możesz zamówić płyty GK, OSB, chemię budowlaną, cement, beton komórkowy, bloczki betonowe, cegły, papy, wełnę mineralną, ekogroszek, kostki brukowe, ażury, obrzeża.
Informacje i cennik dotyczące dostawy lokalnej znajdują się na stronie danego sklepu w zakładce Transport.
Kliknij TUTAJ, aby znaleźć Twój sklep.


Wróć