Młotki - gumowe, ślusarskie, bezodrzutowe, ciesielskie

Pokaż na stronie

361 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Długość 26 cm
Materiał guma/plastik
Rodzaj blacharski
Długość 32 cm
Rodzaj ciesielski
Długość 33 cm
Materiał drewno
Rodzaj drewniany
Długość 35 cm
Materiał guma
Rodzaj gumowy
Długość 27 cm
Materiał guma
Rodzaj gumowy
Długość 30 cm
Materiał guma
Rodzaj gumowy
Długość 34 cm
Materiał guma
Rodzaj gumowy
Długość 30 cm
Materiał guma
Rodzaj gumowy
Długość 26 cm
Materiał guma
Rodzaj gumowy
Długość 31 cm
Rodzaj murarski
Długość 31 cm
Rodzaj murarski
Długość 32 cm
Materiał guma
Rodzaj gumowy
Długość 36,5 cm
Materiał guma
Rodzaj gumowy
Długość 32 cm
Materiał metal
Rodzaj stolarski
Długość 33,5 cm
Materiał stal/drewno
Rodzaj ślusarski
Długość 25 cm
Materiał guma/drewno
Rodzaj gumowy
Długość 34,5 cm
Materiał stal/kulki śrutu
Rodzaj bezodrzutowy
Długość 91 cm
Materiał drewno bukowe
Rodzaj ślusarski
Długość 32 cm
Materiał metal
Rodzaj stolarski
Długość 32 cm
Materiał drewno
Rodzaj ślusarski
10 20 50 100 Ofert na stronie

Młotki stanowią podstawowe narzędzia ręczne przydatne nie tylko w czasie budowy i remontu mieszkania. Znajdują one również zastosowanie podczas codziennych obowiązków domowych. Młotki gumowe, ślusarskie, czy ciesielskie to akcesoria, które pomagają w pracach stolarskich, snycerskich, układaniu glazury, a nawet blacharce samochodowej. Oferowane młotki gumowe mają podobne właściwości jak modele bezodrzutowe – podczas uderzenia został w nich wyeliminowany efekt odrzutu. Akcesoria z gumy przeznaczone są do delikatnych materiałów, stanowią alternatywę dla tradycyjnych modeli, które nierzadko kruszyły uderzane powierzchnie. Z kolei młotki bezodrzutowe są wypełnione ołowianymi śrucinami, a ich stosowanie jest niezwykle wygodne, ponieważ nie występuje tu w ogóle efekt odrzutu. Szukając akcesoriów do prac stolarskich, warto wybrać młotki ciesielskie i stolarskie. Pierwsze wymienione produkty mają jeden lub dwa pazury, które znacznie ułatwiają pracę. Z kolei młotki stolarskie to narzędzia ręczne niezwykle przydatne przy wbijaniu gwoździ. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które charakteryzują się różnym zastosowaniem, wielkością, wagą oraz średnicą obucha. Zapraszamy do zakupu!


Są jednymi z najstarszych typów narzędzi ręcznych, stworzonych przez człowieka. Młotki, bo o nich właśnie mowa, znalazły szerokie zastosowanie w gospodarstwach domowych i firmach. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje tych praktycznych przyrządów. Dzięki nim obróbka różnych powierzchni nie stanowi żadnego problemu. Dowiedz się, rodzaje młotków przydają się do prac domowych, stolarskich, dekarskich lub blacharskich.


Młotki: jak ich używać?

Myli się ten, kto sądzi, że każdy potrafi posługiwać się młotkiem. Jest to narzędzie o bardzo prostej konstrukcji, ale wbrew pozorom niewiele osób wie, jak należy się nim prawidłowo posługiwać. Istnieją młotki o zróżnicowanym przeznaczeniu, wadze i konstrukcji. Zanim ich użyjesz, zwróć najpierw uwagę na to, gdzie mają środek ciężkości, w jaki sposób je trzymasz i jak daleko powinny się znaleźć od przedmiotu.


Jeżeli jesteś osobą praworęczną, trzymaj mocno młotek w prawej dłoni. Płaskie końcówki młotków utrzymuj poziomo względem podłoża, a końcówki zaokrąglone lub ostre – pod kątem.


Młotki stalowe uniwersalne: niezbędne w każdym domu

Chcesz szybko powiesić obrazek na ścianie? A może naprawiasz odstającą płytę meblową? Te i wiele innych, konserwacyjnych czynności, wymagają użycia odpowiednich narzędzi. W domowej skrzynce narzędziowej nie może więc zabraknąć podręcznych przyrządów, takich jak: stalowe młotki uniwersalne, lżejsze i cięższe, o wadze od 100 g do 500 g. Znajdziesz je w wersji z trzonkiem drewnianym lub wykonanym z tworzywa sztucznego.


Klasyczne młotki służą do różnych codziennych prac. Mają lekki uchwyt i specjalnie ukształtowany, płaski trzonek, zakończony kanciastą końcówką. To wielofunkcyjne narzędzie przydaje się zarówno do wbijania gwoździ, jak i ich podważania czy zginania. Przy użyciu młotków stalowych szybko złożysz meble i zamocujesz w ścianie kołki rozporowe.


Wielofunkcyjne, miękkie młotki gumowe

Niektóre prace remontowo-budowlane lub instalacyjne wymagają użycia młotków z miękkim, gumowym trzonkiem. Narzędzia ręczne tego typu sprawdzają się zwłaszcza wtedy, gdy nie chcesz uszkodzić delikatnych powierzchni materiałów, takich jak: blacha, ceramika, drewno czy plastik.


Lubisz majsterkować przy aucie i samodzielnie wykonujesz drobne obróbki blacharsko-lakiernicze? Młotki gumowe powinny się obowiązkowo znaleźć w Twoim warsztacie! W naszej ofercie znajdziesz duże i małe młotki z gumową końcówką o średnicach:


  • 40 mm,
  • 50 mm,
  • 55 mm,
  • 60 mm,
  • 65 mm,
  • i większe: 72-90 mm.


A może potrzebujesz specjalistycznych młotków do układania kostki brukowej? Użyj naszej wyszukiwarki i sprawnie odszukaj młotki brukarskie 1 kg lub 1,5 kg oraz wymienne, gumowe nasadki. Są to narzędzia niezbędne podczas wykonywania chodników, ścieżek lub podjazdów z elementów prefabrykowanych oraz granitowych, podatnych na uszkodzenia i zarysowania.


Młotki stolarskie dla wykończeniowców i stolarzy

Nasz katalog obejmuje również młotki stolarskie z charakterystycznym obuchem, spłaszczonym z jednej strony, z drugiej zaś zakończonym ostrym, łukowatym elementem. Narzędzia tego typu służą do wielu różnych prac: wbijania i odginania gwoździ, wyrywania desek z podłóg, ścian czy do obróbki drewna. Takie podręczne przyrządy powinny obowiązkowo znaleźć się w walizce narzędziowej każdego wykończeniowca oraz stolarza.


Lubisz samodzielnie projektować i wykonywać przedmioty z drewna? Często robisz remonty? Skompletuj podręczne narzędzia – do obróbki drewna przydadzą Ci się również imadła stolarskie, za pomocą których sprawnie wygładzisz, utniesz, skleisz i ukształtujesz kawałki drewna. Posiadamy różne typy ścisków i  imadeł, do użytku prywatnego oraz komercyjnego, w wersji mini lub większe.


Młotki murarskie dla zawodowców i nie tylko

Podczas wykonywania różnego rodzaju prac instalacyjnych lub budowlanych nie wystarczą Ci jedynie śrubokręty i wkrętaki, pace czy piły. Do stawiania murów, ścian, zbijania starych tynków czy rozłupywania cegieł potrzebujesz też młotka murarskiego. Czym się on różni od młotka uniwersalnego? Ma wyprofilowaną, twardą końcówkę, odporną na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i uderzenia.


Jakie wybrać młotki murarskie do użytku prywatnego lub profesjonalnego? Na rynku znajdziesz 2 podstawowe typy tych narzędzi:


  • wąskie młotki typu reńskiego,
  • monoblocki, czyli młotki składające się z jednego elementu.


Młotki reńskie przydają się do obróbki cegieł, pustaków i bloczków. Monoblocki sprawdzają się zaś podczas prac rozbiórkowych albo demontaży instalacji, mebli, ceramiki kuchennej i łazienkowej.


Ślusarskie młotki do obróbki metali

Interesujesz się obróbką metali? A może prowadzisz zakład ślusarski? W swoim warsztacie powinieneś mieć różne młotki ślusarskie 100 g, 200 g i większe, najlepiej ze stalowym, solidnym ringiem. Do kształtowania prętów, blach i wykonywania prac ślusarsko-kowalskich przydają się zaś cięższe młoty z drewnianym trzonkiem, o wadze 3-5 kg.


Pasjonujesz się motoryzacją i lubisz wykonywać drobne naprawy w zaciszu własnego garażu? Przydadzą Ci się klucze nasadowe, płaskie i oczkowe w zestawach, miękki młotek gumowy oraz twardy młotek ślusarski do kształtowania blachy lub demontażu części.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.