Produkty dla psów i akcesoria

Pokaż na stronie

3412 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Opakowanie 400 g
Wiek pies dorosły 1+
Typ miska
Wymiary produktu 24 cm
Opakowanie 1250 g
Opakowanie 200 ml
Typ szampon
Typ miska
Wymiary produktu 16,5x16,5x7
Typ transporter
Wymiary produktu 28 x 46 x 30 cm
Typ miska
Opakowanie 1 sztuka
Typ zasypka owadobójcza
Opakowanie 1 sztuka
Typ preparat owadobójczy
Opakowanie 1 sztuka
Typ obroża insektobójcza
Opakowanie 1 sztuka
Typ obroża insektobójcza
Opakowanie 1 sztuka
Typ obroża insektobójcza
Wymiary produktu 26 cm
Wymiary produktu 16,5 cm
Wymiary produktu 30 cm
Wymiary produktu 30 cm
Typ zabawka
Wymiary produktu 7 x 7 x 20 cm
Typ zabawka
Wymiary produktu 23,5 x 2
Wymiary produktu 41 cm
Typ piłka
Wymiary produktu 7 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Ta kategoria poświęcona jest w całości najlepszemu przyjacielowi człowieka. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do opieki nad swoim pupilem – w domu, w czasie spaceru i na wyjeździe. Oferujemy karmy, przysmaki, artykuły pielęgnacyjne oraz szereg zabawek dla psów w różnym wieku i o różnej wielkości.

Karmy dzielimy na karmy suche i mokre, a ponadto na karmy dla konkretnych ras psów lub dostosowane do wieku pupila. Takie pokarmy różnią się ilością poszczególnych składników odżywczych i pozwalają doskonale zadbać o psy. W kategorii tej znajdziesz również to, co psy lubią najbardziej – przysmaki! Cygara, ciasteczka, suszone uszy lub kurze łapki i inne smakołyki, które mogą stanowić doskonały sposób na nagradzanie psa.

Wśród zabawek i akcesoriów dla psów znajdują się tu takie produkty, jak zabawki gumowe, lateksowe, piszczące, świecące, o zabawnych kształtach czy węzły ze sznurka, w tym także nasączone mentolem, które dbają o uzębienie psów.

Nasza bogata oferta zwiera również legowiska, obroże, smycze oraz transportery dla mniejszych psów, które idealnie sprawdzą się w czasie podróży.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.