Produkty dla psów i akcesoria

Produkty dla psów i akcesoria - wszystko dla Twojego pupila - sklep Bricomarche.pl

Ta kategoria poświęcona jest w całości najlepszemu przyjacielowi człowieka. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do opieki nad swoim pupilem – w domu, w czasie spaceru i na wyjeździe. Oferujemy karmy, przysmaki, artykuły pielęgnacyjne oraz szereg zabawek dla psów w różnym wieku i o różnej wielkości.

Karmy dzielimy na karmy suche i mokre, a ponadto na karmy dla konkretnych ras psów lub dostosowane do wieku pupila. Takie pokarmy różnią się ilością poszczególnych składników odżywczych i pozwalają doskonale zadbać o psy. W kategorii tej znajdziesz również to, co psy lubią najbardziej – przysmaki! Cygara, ciasteczka, suszone uszy lub kurze łapki i inne smakołyki, które mogą stanowić doskonały sposób na nagradzanie psa.

Wśród zabawek i akcesoriów dla psów znajdują się tu takie produkty, jak zabawki gumowe, lateksowe, piszczące, świecące, o zabawnych kształtach czy węzły ze sznurka, w tym także nasączone mentolem, które dbają o uzębienie psów.

Nasza bogata oferta zwiera również legowiska, obroże, smycze oraz transportery dla mniejszych psów, które idealnie sprawdzą się w czasie podróży.

Porady

Zobacz więcej porad