Wykończenie domu i elewacje

Wykończenie domu i elewacje - najlepsze materiały znajdziesz na Bricomarche.pl

Etap wykończenia domu to moment, na który czeka wielu naszych klientów. W kategorii wykończenie i elewacje przygotowaliśmy szeroką ofertę materiałów budowlanych i dekoracji.

Do dekorowania elewacji oferujemy różne rodzaje tynków zewnętrznych, kamieni elewacyjnych oraz klinkier. Każdy z tych materiałów jest odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, dlatego idealnie nadaje się do stosowania na powierzchnię ścian zewnętrznych. Dzięki nim fasada domu nabierze niepowtarzalnego wyglądu.

Gładkie ściany osiągniesz za pomocą materiałów do wykończenia wnętrz. Są to na przykład płyty gipsowo-kartonowe w wielu różnych rozmiarach. Wraz z płytami warto zakupić także inne akcesoria, takie jak taśmy wzmacniające, stelaże do płyt lub profile.

W kategorii tej nie mogło zabraknąć również materiałów dekoracyjnych wewnętrznych. Oferujemy kamień, który może ozdobić ścianę. Ta ciekawa i modna dekoracja jest łatwa w montażu. Kamień dostępny jest w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu łatwo dopasować go do własnych preferencji.

Porady

Zobacz więcej porad