Zestawy malarskie

Pokaż na stronie

103 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał plastik/drewno/tworzywo
Typ zestaw kuweta + wałek + pędzel
Wymiary produktu 6 x 26 x 35 cm
Materiał plastik, stal
Typ zestaw kuweta + wałek + pędzel
Wymiary produktu 24 x 32 cm
Typ zestaw pędzli
Materiał plastik
Typ zestaw kuweta + wałek + pędzel + folia + taśma
Materiał plastik
Typ zestaw kuweta + wkładka + wałek
Materiał plastik
Typ zestaw kuweta + wałek
Materiał plastik
Typ zestaw kuweta + wkładka + wałek + pędzel
Materiał plastik
Typ zestaw kuweta + wałek
Materiał plastik
Typ zestaw kuweta + wałek + pędzel
Materiał plastik
Typ zestaw kuweta + wałek + pędzel + folia + taśma
Materiał plastik / stal / tworzywo
Typ zestaw kuweta + wałek + folia + taśma
Wymiary produktu 6 x 26 x 35 cm
Typ zestaw nóż + miara + nożyczki
Wymiary produktu 28 x 18 x 4 cm
Typ zestaw kuweta + wałek + pędzel + folia + taśma
Wymiary produktu 35 x 26,5 x 8 cm
Typ zestaw kuweta + wałek
Wymiary produktu 21,5 x 11,5 x 3,5 cm
Typ zestaw kuweta + wałek + pędzel
Wymiary produktu 36,5 x 26 x 8 cm
Typ zestaw kuweta + wałek + pędzel
Wymiary produktu 30 x 15,5 x 5 cm
Typ zestaw kuweta + wałek + taśma
Wymiary produktu 15 x 5 x 29 cm
Materiał pianka
Typ zestaw kuweta + wałek
Wymiary produktu 32 x 5 x 16 cm
Materiał mikrofibra, pianka
Typ zestaw kuweta + wałek + mieszadło
Wymiary produktu 32,5 x 5 x 16 cm
Materiał mikrofibra
Typ zestaw kuweta + wałek
Wymiary produktu 32 x 5 x 16 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

W sklepie Bricomarche znajdziesz unikalne zestawy malarskie w atrakcyjnych cenach. Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniądze. Nie musisz tracić cennych minut na szukanie pędzli, wałków do malowania, kuwet i taśm malarskich. Wszystkie te akcesoria do malowania znajdziesz w jednym zestawie. Oferujemy wysokiej jakości narzędzia, które ułatwią każde prace malarskie. Dzięki taśmie malarskiej i specjalnej folii odpowiednio zabezpieczysz meble i podłogę. Z kolei pędzle i wałki malarskie zadbają o równomierne rozprowadzenie farby na powierzchni ściany. Skorzystaj też z wygodnej kuwety malarskiej, przy pomocy której odsączysz nadmiar farby i uzyskasz oczekiwany efekt malowania – bez niedoskonałości i zacieków. Przy czym wszystkie oferowane w Bricomarche produkty zostały wykonane z najwyższej jakości komponentów. Wałki i pędzle posiadają na przykład wygodne, ergonomiczne rączki. Z kolei kuwety są niezwykle łatwe do czyszczenia. Oferujemy zestawy malarskie w różnych konfiguracjach, przeznaczone do malowania różnorodnych form i powierzchni. Zapraszamy do zakupu.

Niezbędne podczas malowania zestawy malarskie

Dziś różnego rodzaju farby są jednymi z najpopularniejszych materiałów wykończeniowych ścian wewnątrz domu. Ogromny wybór kolorów pozwala na nieustanne eksperymentowanie i zmiany aranżacyjne. Wystarczy pomalować ściany na inny kolor, aby salon czy sypialnia zyskały całkiem nowy wygląd. Zatem jeśli znudziła Ci się aranżacja pomieszczeń w domu – przemaluj ściany.

Do tego będzie Ci potrzebna nie tylko farba, ale i akcesoria do jej nakładania. W tej kategorii znajdziesz praktyczne zestawy malarskie, które są podstawowym wyposażeniem każdego malarza pokojowego. Znajdziesz w nim kuwety do malowania, pędzle i wałki do każdego rodzaju farby ściennej. Dzięki zestawom szybko zaopatrzysz się w niezbędne akcesoria do malowania.

Zestawy malarskie dostępne w tej kategorii mają różny zbiór elementów, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej uzupełni braki w wyposażeniu Twojego sprzętu remontowego. Dopasujesz go także do rodzaju używanej farby, malowanej powierzchni czy wreszcie sposobu nakładania farby.

W tym miejscu dostępne są także zestawy pędzli czy wałków, czyli akcesoriów, które najszybciej ulegają zużyciu. Znajdziesz także praktyczne wiadra czy kratki malarskie o różnych rozmiarach. Wszystko, czego będziesz potrzebował do szybkiego przemalowania pokoju, znajdziesz w tym miejscu.

Praktyczne zestawy do malowania ścian

Jeśli masz do pomalowania dużą powierzchnię, przyda Ci się wiadro dostępne w tej kategorii. W nim będziesz mógł wygodnie wymieszać farbę i połączyć pigment z emulsją. Dzięki temu po pomalowaniu ściana będzie miała równy i jednolity kolor.

Przy nieco mniejszych powierzchniach lepsza okaże się kuweta. Wylejesz na nią tyle farby, ile będziesz potrzebował, a po umoczeniu wałka, będziesz mógł odsączyć jej nadmiar na kratce. Akcesorium to jest niezbędne podczas malowania za pomocą wałków.

Możesz także zdecydować się na zestaw malarski z kuwetą. Oprócz praktycznej kuwety w jego skład wchodzą wałki różnej wielkości i wygodna rączka do malowania. Możesz także wybrać zestaw malarski z kuwetą i pędzlami, jeśli właśnie to za ich pomocą chcesz pomalować daną powierzchnię. Pędzle są doskonałym sposobem do precyzyjniejszego nakładania farby na miejsca, do których wałek już nie dosięgnie np. w rogach pomieszczenia.

W tej kategorii znajdziesz także praktyczny zestaw malarski do ścian z taśmą malarską czy folią do zabezpieczania powierzchni, których nie chcesz pobrudzić farbą. Zestaw malarski do ścian może się składać jedynie z akcesoriów ochronnych, co daje dużą swobodę w doborze odpowiednich zestawów narzędzi.

W tej kategorii znajdziesz zestawy akcesoriów do malowania, które przydadzą Ci się także podczas precyzyjniejszych prac. Odrestaurowujesz stare meble? A może tworzysz zabawki z drewna? Podczas wszelkiego majsterkowania lepszym wyborem stanie się zestaw poduszek malarskich o różnych kształtach. Dzięki nim nałożysz farbę w szczelinach, rogach czy różnego rodzaju żłobieniach na frontach meblowych.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Dlaczego zestawy do malowania ścian są dobrym rozwiązaniem? Dzięki nim za jednym razem możesz zakupić wszystkie akcesoria, których będziesz potrzebować podczas malowania. Nie musisz się przy tym zastanawiać, czego jeszcze brakuje. Wybierając zestawy do malowania ścian, oszczędzasz także czas, który musiałbyś poświęcić na kompletowaniu poszczególnych elementów.

Istnieje wiele rodzajów wałków. W zależności od długości włosia przeznaczone są do farb akrylowych, olejnych czy wodnych. Nie musisz się na tym znać, jeśli wybierzesz odpowiedni zestaw akcesoriów przeznaczony do malowania danym rodzajem farby. To samo dotyczy pędzli. Różnią się one od siebie nie tylko długością i gęstością włosia, ale także materiałem wykonania. Wybierając odpowiednie narzędzia, nie tylko możesz przyspieszyć nakładanie farby na ścianę, ale także unikniesz nieestetycznych rys, które powstają przy zastosowaniu błędnego pędzla lub wałka.

Zestawy często opłaca się wybierać także pod względem finansowym. Zgromadzone w nich poszczególne elementy często mają większą wartość niż wskazuje na to koszt całego zestawu.



Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.