Kaski rowerowe i odzież

Pokaż na stronie

4 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Rozmiar unisex z regulacją - dla dorosłych
Typ Kaski
Rozmiar dziecięce
Typ Kaski
Rozmiar unisex z regulacją - dla dorosłych
Typ Kaski
Rozmiar unisex z regulacją - dla dorosłych
Typ Kaski
10 20 50 100 Ofert na stronie

Bezpieczne podróżowanie rowerem wymaga właściwych elementów zabezpieczających. Wiele osób zapomina o tym, jak ważne są kaski rowerowe. Dla dzieci są to szczególnie istotne elementy wyposażenia, jako że to właśnie one uczą się dopiero jazdy na rowerze, mają słabiej rozwiniętą równowagę i koordynację ruchową. W ich przypadku upadek i uderzenie w twarde podłoże może być bardziej niebezpieczne. Warto jednak również zaopatrzyć się w kaski rowerowe dla dorosłych, zwłaszcza tych jeżdżących na dłuższe trasy, które wiodą również po jezdni albo w terenie.


Dla osób, które cenią sobie rower nie tylko jako środek lokomocji na co dzień, ale również rozrywkę oraz sposób na zbudowanie formy, polecamy kaski rowerowe dla dorosłych. Są one dostępne w kilku wersjach rozmiarowych z wygodną regulacją. Zapewniają wentylację wewnątrz, a twarda skorupa chroni przed kontuzją w razie wypadku. Kaski rowerowe dla dzieci mają zachęcać je do stosowania tego rodzaju ochrony, dlatego są dostępne w różnych, barwnych wersjach.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.