Nawozy do roślin i upraw

Nawozy do roślin, upraw, trawy lub kwiatów - sprawdź na Bricomarche.pl

Wysokiej jakości nawozy do roślin


Słońce i woda to dwa podstawowe składniki, których do prawidłowego wzrostu potrzebuje każda roślina. Jeśli jednak ziemia jest jałowa, nawet najlepsze starania ogrodnika nie doprowadzą do dorodnych zbiorów czy do rozkwitu bujnych roślin ozdobnych.

W przypadku ziemi o nienajlepszej jakości warto zastosować nawozy. W naszej ofercie znajdują się nawozy naturalne oraz nawozy sztuczne. Ich wybór zależy od potrzeb hodowanych roślin oraz preferencji ogrodnika.


Nawozy do uprawy roślin - Kluczowe w ogrodzie


Nawozy są niezwykle istotne w czasie intensywnego wzrostu roślin, kwitnienia i zawiązywania owoców, ponieważ wtedy zapotrzebowanie na składniki odżywcze jest największe. Oferujemy takie nawozy, jak: odżywczą azofoskę granulowaną, nawozy wapniowo-magnezowe, które odkwaszają glebę, nawóz do iglaków, trawników, do hortensji, do kwiatów balkonowych, do roślin kwitnących, do roślin cebulowych, roślin zielonych, odżywkę do storczyków, do pelargonii oraz szereg nawozów organicznych na bazie naturalnego kompostu. Nowoczesne nawozy poza dostarczeniem składników odżywczych często pełnią dodatkowe funkcje, jak ochrona przed szkodnikami, regulacja kwasowości gleby czy tworzenie odpowiedniego środowiska wokół korzeni rośliny.

Zastosowanie odpowiednich nawozów dopasowanych do rodzaju uprawianych roślin z pewnością zaowocuje bogatymi plonami i pięknym ogrodem ozdobnym. Sprawi, że starania włożone w troskliwą pielęgnację roślin przyniosą oczekiwane rezultaty.

Porady

Zobacz więcej porad