Drzwi zewnętrzne, bramy i akcesoria

Drzwi zewnętrzne, bramy i akcesoria - największy wybór w sklepie Bricomarche.pl

Każdy teren prywatny, bez względu na rozmiar albo zastosowanie, powinien być wyposażony w elementy pozwalające na jego wyodrębnienie. Samo ogrodzenie czy postawienie budynku to jednak nie wszystko - potrzebne są jeszcze drzwi wejściowe albo bramy zewnętrzne. Wszystkie oferowane przez nas produkty w tej kategorii są wysokiej jakości, przez co gwarantują bezpieczeństwo. Jednocześnie różnorodność modeli pod względem rozmiarów czy estetyki ułatwia dopasowanie ich do konkretnego zastosowania.

W asortymencie znajdują się między innymi praktyczne bramy garażowe, dzięki którym można zabezpieczyć samochód przed kradzieżą. Pozwalają one też zamknąć dodatkową drogę dostępu do domu w przypadku, gdy garaż stanowi część zabudowy jednorodzinnej. Same drzwi wejściowe mogą być dodatkowo uzupełnione przydatnymi dodatkami, na przykład takimi jak daszki zapobiegające kapaniu wody na wycieraczkę. Dobrać można zarówno gotowe skrzydła, jak i ościeżnice zewnętrzne. Warto pamiętać, aby bramy zewnętrzne i pozostałe elementy aranżacji były do siebie zbliżone pod względem aranżacyjnym.


Drzwi zewnętrzne i bramy to kategoria, w której znajduje się szeroki wybór tych ważnych dla zabezpieczenia domu i posesji produktów.

Bramy odgradzają od nieproszonych gości oraz chronią mienie znajdujące się na działce i w bezpośredniej okolicy domu. Drzwi zewnętrzne natomiast zapewniają bezpieczeństwo osobom i przedmiotom znajdującym się w domu czy mieszkaniu. Zarówno drzwi, jak i bramy muszą więc być wytrzymałe i solidne.

Bramy, które oferujemy, to produkty wysokiej jakości. Różnią się wielkością oraz wyglądem. Posiadamy modele o prostym designie oraz znacznie bardziej ozdobne. W kategorii tej znajdują się także bramy garażowe. Dostępne są w różnych kolorach, dzięki czemu bez trudu można dopasować bramę do wyglądu elewacji.

 

Drzwi zewnętrze wraz z akcesoriami do montażu, takimi jak ościeżnice zewnętrzne, daszki czy osłonki, to obszerna kategoria produktów. Oferujemy w niej drzwi stalowe techniczne, do montażu między garażem a domem, drzwi wewnątrzklatkowe oraz ozdobne drzwi zewnętrzne o rozmaitych wzorach i kolorach, które staną się wizytówką domu.

 Wybierając drzwi zewnętrzne, warto zwrócić uwagę na:

•    wygląd – powinny pasować do stolarki okiennej oraz fasady domu. Dobrze, jeśli będą spójne także z innymi elementami, takimi jak brama garażowa czy ogrodowa dekoracja,

•    materiał – drzwi muszą być solidne, odporne na zniszczenie, możliwie najbardziej dźwiękoszczelne, powinny też posiadać właściwości termoizolacyjne,

•    bezpieczeństwo – drzwi zewnętrzne muszą zabezpieczyć przed ewentualnym wtargnięciem złodzieja. Warto więc sprawdzić, czy mają bolce antywłamaniowe i kilka różnych rodzajów zamków.Porady

Zobacz więcej porad