Chemia gospodarcza w płynie i spray'u do sprzątania

Pokaż na stronie

490 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Pojemność 650 l
Typ do łazienki
Pojemność 50 sztuk
Typ do szyb/okularów
Pojemność 250 ml
Typ do dezynfekcji
Pojemność 1 l
Typ emulsja do paneli
Pojemność 500 ml
Typ mleczka czyszczące
Pojemność 140 g
Typ do czyszczenia
Pojemność 500 ml
Typ do dezynfekcji
Pojemność 250 g
Typ do udrożniania
Pojemność 100 ml
Pojemność 500 ml
Pojemność 0,4 l
Typ spray przeciwkurzowy
Pojemność 0,65 l
Typ do łazienki
Pojemność 0,65 l
Typ do kuchni
Pojemność 1 l
Typ emulsja do paneli
Pojemność 1 l
Typ do posadzki
Pojemność 0,3 l
Typ do skóry
Pojemność 0,6 l
Typ do dywanów
Pojemność 1 l
Typ do dywanów
Pojemność 0,5 l
Typ do kuchni
Pojemność 1 l
Typ zmywacz osadów cementowych
10 20 50 100 Ofert na stronie

Wydajne i skuteczne środki czystości sprawdzają się przy czyszczeniu różnych powierzchni. Poza tym są bezpieczne, łatwe w aplikacji i ekonomiczne. To sprawia, że mniejsze i większe porządki są zdecydowanie prostsze, oszczędzają czas i pieniądze. Chemia gospodarcza, jaką oferujemy na bricomarche.pl, to obowiązkowy element w każdym domu i w każdej przestrzeni, w której zależy nam na utrzymaniu czystości. Wykorzystywana jest więc wszędzie, choć warto dopasować konkretne produkty do faktycznych potrzeb. Wśród najważniejszych preparatów wymienić można płyny do mycia szyb, podłóg, naczyń, preparaty do czyszczenia skór czy mebli oraz szereg płynów do zadań specjalnych. Artykuły gospodarcze mają zastosowanie domowe i profesjonalne. W tym drugim wypadku wybierane są do biur, hoteli czy restauracji. Funkcjonalne i poręczne opakowania i skoncentrowane formuły sprawiają, że łatwo można utrzymać porządek. Środki czystości sprawdzają się nawet przy bardzo trudnych i opornych plamach. Najlepsza chemia gospodarcza poradzi sobie bez problemu z tłuszczem, rdzą, kamieniem. Wybierz rewelacyjne produkty dla siebie.


Chemia gospodarcza to miano, którym określamy wszystkie środki czystości wykorzystywane w domach i zakładach pracy do czyszczenia pomieszczeń i powierzchni użytkowych. Są to preparaty, których zadaniem jest usuwanie zabrudzeń, kurzu i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu otoczenie może pozostać czyste i staje się bardziej estetyczne.

W sklepie Bricomarche znaleźć można szeroki wybór środków do sprzątania, pozwalających zadbać o dowolną powierzchnię w domu, biurze czy magazynie. Asortyment zawiera między innymi preparaty do czyszczenia mebli, produkty do czyszczenia łazienek, preparaty do płytek podłogowych i wiele innych.


Co zalicza się do chemii gospodarczej?

Artykuły z zakresu chemii gospodarczej to przede wszystkim środki czystości, służące nam do sprzątania i wykonywania różnych obowiązków domowych. Wśród nich wyróżniamy:


  • uniwersalne płyny myjące do różnych powierzchni;
  • płyny czyszczące;
  • środki do pielęgnacji mebli;
  • preparaty nabłyszczające;
  • środki czyszczące do łazienek;
  • odświeżacze powietrza;
  • produkty do mycia szyb i okien;
  • środki do podłóg i wykładzin;


i wiele innych.


Chemia do czyszczenia to szeroka kategoria, w której znajdziemy wiele różnych produktów, pomagających w odpowiednim prowadzeniu gospodarstwa domowego. To dzięki takim preparatom możemy utrzymać czyste powierzchnie w naszym domu i nie dopuścić do tego, aby nagromadziły się zabrudzenia oraz kurz.


Jak wybierać środki do sprzątania?

Na co zwracać uwagę podczas zakupu chemii gospodarczej? Ważna jest przede wszystkim jakość wybieranych produktów. Warto sprawdzać renomę danego producenta, aby mieć pewność, że wybieramy produkty sprawdzone, które faktycznie pomogą nam zadbać o czystość.


Bezpieczeństwo stosowania

Kupując środki czystości, sprawdźmy, czy nie zawierają one składników drażniących, które mogą być niebezpieczne dla użytkownika. Nie każdą chemię można wykonać ze składników całkowicie bezinwazyjnych, dlatego należy dokładnie stosować się do zaleceń korzystania z danego środka i sprawdzić, czy nie wymaga to pewnych zabezpieczeń. Dla przykładu środki do udrażniania rur najlepiej używać w rękawiczkach.


Wybieraj środki do sprzątania do konkretnego zastosowania

Oczywiście na rynku dostępnych jest wiele uniwersalnych płynów do sprzątania, które czyszczą różne powierzchnie i są one całkiem skuteczne. Chodzi o to, aby wybierać te, które faktycznie są potrzebne, a zakupione produkty wykorzystywać zgodnie z zalecanym zastosowaniem.


Zwróć uwagę na zapach

Niektóre specjalistyczne środki czystości mogą wyróżniać się drażniącym zapachem. Sprawdźmy, czy dana woń nie jest zbyt intensywna oraz, czy zapach nie jest zbyt „chemiczny”. Większość producentów neutralizuje woń środków chemicznych dodatkowymi, naturalnymi aromatami, np. cytrusowymi.


Jakie środki czyszczące do domu wybrać?

Kupując chemię czyszczącą do domu, trzeba wiedzieć, co dokładnie nas interesuje i jakie powierzchnie będziemy czyścić. Ostatnio dużym zainteresowaniem cieszą się tzw. płyny do sprzątania uniwersalne, czyli pozwalające na mycie różnych powierzchni. W zależności od zaleceń producenta, takie preparaty można stosować do mycia łazienek, kuchni a czasem nawet podłóg.

W niektórych przypadkach trzeba jednak postawić na konkrety. Jeżeli zależy nam na kompleksowym wyczyszczeniu danej powierzchni, a szczególnie na usunięciu pewnych pozostałości, musimy postawić na odpowiedni środek do czyszczenia. Może to być szampon do czyszczenia dywanów i wykładzin lub też środki do usuwania silikonów czy klejów.

Warto również wybrać produkty specjalistyczne, gdy myślimy o czyszczeniu mebli lub skóry. Są to materiały, wymagające dokładnej pielęgnacji, dlatego lepiej nie wykorzystywać do ich sprzątania środków, które mogłyby uszkodzić strukturę mebla.


Wybór chemii gospodarczej w zależności od sposobu stosowania

Dla wielu osób liczy się także komfort użytkowania danego produktu. Popularne środki do sprzątania dostępne są w butelkach ze spryskiwaczem, pozwalającym na lepsze dozowanie produktu. Środki czystości występują także w formie do rozcieńczania w wodzie, dlatego należy spojrzeć na sposób użycia każdego preparatu. Bardzo ważne jest, aby każdy element chemii gospodarczej używać zgodnie z jego przeznaczeniem. Takim sposobem zwiększamy środki bezpieczeństwa ich stosowania, jednocześnie wpływając na lepsze efekty sprzątania.


Postaw na środki czyszczące najlepszej jakości

W ofercie sklepu Bricomarche znaleźć można chemię do czyszczenia różnego rodzaju. Zapraszamy do przeglądania asortymentu i wybierania środków czystości renomowanych producentów, tworzących preparaty o wysokiej skuteczności, zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. W sklepie znaleźć można preparaty do czyszczenia łazienek i kuchni, środki do mycia i nabłyszczania, płyny czyszczące do różnych powierzchni oraz wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach.

Sprzątanie domu czy miejsca pracy to czynności, których nie sposób uniknąć. Dobierając do tego celu odpowiednie środki czyszczące, można cały proces sobie znacznie ułatwić i sprawić, że będzie przyjemniejszy.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.