Akcesoria dla psów i zabawki

Pokaż na stronie

2500 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Typ miska
Wymiary produktu 12 cm
4 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 40 x 60 cm
39 99 szt.
Typ zabawka
Wymiary produktu 7 cm
8 99 szt.
Typ zabawka
Wymiary produktu 6 cm
8 49 szt.
Typ zabawka
Wymiary produktu 20 cm
5 99 szt.
Typ miska
Wymiary produktu 16 cm
8 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 45 x 40 x 14 cm
52 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 57 x 48 x 15 cm
69 99 szt.
Typ zabawka
Wymiary produktu 14 x 20 cm
24 99 szt.
Typ zabawka
Wymiary produktu 8 x 6 cm
11 99 szt.
Typ zabawka
Wymiary produktu 14 cm
17 99 szt.
Typ zabawka
Wymiary produktu 16 x 25 cm
15 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 45 x 40 x 14 cm
52 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 57 x 48 x 15 cm
69 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 67 x 56 x 16 cm
79 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 45 x 40 x 14 cm
52 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 57 x 48 x 15 cm
69 99 szt.
Typ legowisko
Wymiary produktu 67 x 56 x 16 cm
79 99 szt.
Typ smycz
Wymiary produktu 120 x 2 cm
15 99 szt.
Typ obroża
Wymiary produktu 21 - 33 cm x 1 cm
7 99 szt.
10 20 50 100 Ofert na stronie

Zwierzęta pojawiają się w wielu polskich domach. Jeśli nie są odpowiednio zadbane, zaczynają chorować albo mogą się nudzić, co przekłada się na niszczenie wyposażenia. Akcesoria dla psów to przede wszystkim produkty służące do ich pielęgnacji oraz utrzymania w dobrej kondycji fizycznej. Mowa tutaj o szczotkach, zgrzebłach, ale również miskach, akcesoriach spacerowych czy automatycznych karmnikach. Bogaty wybór rozwiązań obejmuje również zabawki dla psów. Wśród nich można wyróżnić te, którymi zwierzę jest w stanie bawić się samodzielnie, jak i takie przeznaczone główni do zabawy z człowiekiem albo innym psem.

Wszystkie oferowane w asortymencie sklepu Bricomarche.pl akcesoria dla psów sprawiają, że pies może poczuć się zadbany, a jego potrzeby intelektualne zostaną zaspokojone. Zarówno akcesoria, jak i zabawki dla psów dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach. Dzięki temu łatwo można dopasować je do przedstawicieli konkretnych ras albo kundelków o danych rozmiarach. To gwarancja udanego, psiego życia.

Podstawowe akcesoria dla psów

Wraz z pojawieniem się w domu psa przychodzi czas na zmiany w życiu domowników. W mieszkaniu zaczynają się pojawiać nowe przedmioty, a w harmonogramie dnia uwzględniony zostaje wspólny spacer z pupilem i czas przeznaczony na zabawę. W opiece nad czworonogiem pomagają akcesoria dla psów, których całą gamę znajdziesz w naszym sklepie. Można je dopasować do wieku i wielkości psa, a także do jego upodobań i aktywności. Miłośnicy tych zwierząt doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wybór akcesoriów niejednokrotnie jest sprawą bardzo indywidualną i zależną od rasy oraz charakteru zwierzaka. Dlatego to, co doskonale wpisuje się w oczekiwania jednych czworonogów i ich właścicieli, niekoniecznie będzie równie dobre dla innych. Niektóre przedmioty w sprawowaniu opieki nad pupilem okazują się niezastąpione, w inne można zaopatrzyć się alternatywnie, jeśli zajdzie taka potrzeba. Są i takie akcesoria dla psów, których nie powinno zabraknąć w domu żadnego czworonoga.

Jakie znaczenie mają legowiska dla psów?

Jednym z podstawowych przedmiotów, który powinien się znaleźć w domu każdego psiaka, jest miejsce do spania. Przeznaczone do tego celu legowiska dla psów odgrywają jednak znaczenie istotniejszą rolę. Stanowią dla zwierzaka nie tylko miejsce jego wypoczynku, ale również bezpieczne schronienie. Jego azyl, miejsce, w którym zmęczony po długim spacerze będzie mógł w spokoju odpocząć, mając pewność, że nikt nie będzie go tam niepokoić. Stanie się też bezpieczną kryjówką podczas odwiedzin gości, zwłaszcza jeśli ci pojawią się z małymi dziećmi, które wyraźnie przekraczają strefę komfortu domowego pupila. Niezwykle istotny dla wygody zwierzęcia pozostaje wybór właściwego legowiska. Należy się przy nim kierować wymiarami produktu, który powinien zostać dopasowany do wielkości zwierzaka. Dlatego przed dokonaniem zakupu warto dobrze zmierzyć swojego pupila, by mieć pewność, że legowisko zagwarantuje mu wygodę podczas odpoczynku.

Żywienie psów

Jedną z najistotniejszych kwestii dla właściciela czworonoga, któremu zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu jego pupila, jest dobór właściwej karmy. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, wśród których można znaleźć zarówno karmy suche, jak i mokre o rozmaitym składzie. To ułatwia dopasowanie karmy do preferencji pupila oraz jego potrzeb żywieniowych. Niezależnie od tego, na jaki produkt padnie wybór, należy zaopatrzyć pupila w miskę, w której taka karma będzie podawana. Dla wygody właściciele czworonogów decydują się na dwie miski dla psów, z których jedna służy do jedzenia, druga natomiast jest przeznaczona do picia. W ofercie Bricomarche dostępne są miski plastikowe oraz stalowe w szerokim zakresie kolorystycznym. Niektóre z nich zostały wyposażone w antypoślizgową, gumową opaskę, która zapobiega przesuwaniu się po podłożu. Alternatywą dla dwóch oddzielnych misek mogą być miski dla psów umieszczone na stojaku, który dzięki gumowym nóżkom również zapobiega ich przesuwaniu się, a co za tym idzie, poprawia komfort psa podczas jedzenia i ogranicza powstawanie zabrudzeń na ścianie oraz podłodze.

Domowy pupil potrzebuje uwagi i miłości właściciela

Od wieków wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Nie tylko towarzyszy mu w wielu okolicznościach i okazuje swoje oddanie, ale łaknie też jego troski i miłości. Dla szukających uwagi swego pana czworonogów istotne są zarówno wypowiadane przez niego pochwały, głaskanie i pieszczoty, jak i czynności pielęgnacyjne, które polegają na wyczesywaniu psiej sierści. Większość czworonogów oddaje się takim zabiegom z ochotą, co stanowi duże udogodnienie dla właścicieli pupili. Częste wyczesywanie sierści pomaga utrzymać ją w czystości i dobrym stanie. Ogranicza też gubienie sierści przez czworonoga na kanapie, dywanie i innych trudnych do czyszczenia miejscach. Kluczowy podczas takich zabiegów jest wybór właściwej szczotki dla psów. W ofercie Bricomarche dostępne są zarówno miękkie szczotki dla szczeniąt, jak i szczotki dla psów dorosłych.

Inne zabiegi pielęgnacyjne

Należy jednak pamiętać, że opieka nad psem i jego pielęgnacja nie ogranicza się do wyczesywania sierści. Konieczne są również inne czynności, z których część może być przez czworonogi znacznie mniej lubiana, ale dla zachowania ich zdrowia i dobrego samopoczucie jest po prostu konieczna. Kąpiele rzadko sprawiają psom radość. Stają się jednak niezbędne dla utrzymania ich higieny, szczególnie jeśli czworonożni przyjaciele zamieszkują dom, w którym są małe dzieci. W Bricomarche dostępne są różne akcesoria pielęgnacyjne dla psów – począwszy od wielu rodzajów szamponów, a skończywszy na preparatach przeznaczonych do pielęgnacji opuszek łap oraz płynie do czyszczenia zębów. Dostępne są też obcinaczki do psich pazurów, a także płyny chroniące przed ukąszeniami kleszczy i obroże przeciw pchłom oraz kleszczom. Jest też wiele innych produktów, które sprawdzają się podczas opieki nad psem i umożliwiają jego odpowiednią pielęgnację.

Zabawki dla psów

Zabawy z psem to jeden z ulubionych sposobów zajmowania się czworonożnym pupilem nie tylko dla dzieci, ale również osób dorosłych. Spędzanie czasu na takich wspólnych aktywnościach, niezależnie od tego, czy mają one miejsce w domu, czy w plenerze, zacieśnia więź pomiędzy domowym pupilem i jego właścicielem. Wspólne zabawy są też bardzo ważne dla zachowania zdrowia psychicznego czworonoga. Pozbawione takich aktywności psy mogą popadać w apatię, a nawet depresję. Do wspólnych aktywności mogą posłużyć różne zabawki dla psów. Doskonale sprawdza się między innymi piłka, która rzucana przez właściciela może przy okazji dostarczyć podopiecznemu sporej dawki ruchu. Niektóre zabawki świetnie sprawdzą się wtedy, gdy właściciel nie będzie mógł znaleźć czasu dla swojego pupila. Specjalne gryzaki wykonane z bezpiecznego dla pupila materiału nie tylko dostarczą psu zajęcia, ale umilą też czas czekania na właściciela, gdy ten pozostawi swojego pupila samego w domu. Zabawki dla psów pełnią w ich życiu bardzo ważną rolę. Pomagają się rozwijać, zapewniają atrakcyjne zajęcie i pomagają wypełnić czas w oczekiwaniu na domowników.

Z psem na spacerze

Decydując się na posiadanie psa, należy pamiętać o konieczności zapewnienia mu codziennej dawki ruchu. Wspólne spacery są do tego doskonałą okazją. Ich długość oraz intensywność należy uzależnić od predyspozycji czworonoga. Bardziej aktywne rasy jak na przykład husky syberyjski, labrador retriever czy dalmatyńczyk potrzebują dłuższych spacerów, a z kolei takie rasy jak mops, czy chihuahua to czworonogi, które w większości zdecydowanie bardziej wolą wylegiwanie się na kanapie. Niezależnie od tego, czy codzienne spacery będą długie, czy krótkie właściciele czworonogów powinni zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria takie jak szelki, obroże oraz smycze dla psów. Należy dostosować je do rasy i aktywności pupila. W Bricomarche szelki dla psów dostępne są w różnych rozmiarach. Dopasowanie ich do wielkości konkretnego zwierzaka jest bardzo proste, ponieważ szelki dla psów posiadają regulacje pasków. Kupując smycze dla psów, również należy kierować się rozmiarem, dobierając dla bardziej żywiołowych pupili modele z szerszą taśmą.

Podróżowanie z czworonożnym pupilem

Kiedy przychodzi czas na podróż z psem, należy się do niej odpowiednio przygotować. Dziś miłośnicy czworonogów chętnie zabierają ze sobą swoich podopiecznych na wakacje, w odwiedziny do przyjaciół i w wiele innych miejsc, do których wyjeżdżają na krótszy lub dłuższy czas. Kluczowe jest zapewnienie im podczas takiej wyprawy bezpieczeństwa. Umożliwiają to wygodne transportery dla psów, które w czasie jazdy samochodem można ustawić w bagażniku. Dzięki temu pupil odbędzie podróż wygodnie, a co najważniejsze bezpiecznie. Transportery dla psów umożliwiają również przewożenie zwierząt środkami transportu publicznego. Wyposażone w wygodny uchwyt dają możliwość swobodnego przenoszenia pupila. Zapewniają też jego komfort dzięki otworom wentylacyjnym, które z jednej strony gwarantują dopływ powietrza, z drugiej umożliwiają obserwowanie otoczenia. Transportery dla psów dostępne są w różnych rozmiarach i modelach, co ułatwia dopasowanie produktu do wielkości pupila.

Przysmaki dla psów

Bricomarche posiada w swojej ofercie nie tylko akcesoria i karmy dla czworonogów, ale również ich ulubione przysmaki. Można je wykorzystywać na co dzień jako formę przekąski, jak i jako nagrodę podczas treningów. Dzięki temu znacznie łatwiej przebiega proces nauki chodzenia przy nodze i wypełniania podstawowych poleceń wydawanych przez domowników. Takie rarytasy dla psów dostępne są w różnych smakach, co ułatwia znalezienie produktu, który trafi w gust konkretnego pupila. Ich zaletą jest również to, że ułatwiają dbanie o higienę zębów, co pomaga dbać o ich zdrowie i chroni zarówno przed chorobami zębów, jak i dziąseł. Warto mieć je ze sobą zarówno podczas tresury, jak i udając się na spacer. To pozwala uzyskać posłuszeństwo nawet bardzo żywiołowego pupila. Podając przysmaki dla psów, należy bezwzględnie przestrzegać zaleceń producenta zawartych na opakowaniu, co zagwarantuje podaż odpowiedniej ilości zawartych w nich składników.Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.