Akcesoria dla psów i zabawki

Pokaż na stronie

2146 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Wymiary produktu 16,5 cm
Typ miska
Wymiary produktu 30 x 12 x 30 cm
Wymiary produktu 26 cm
Wymiary produktu 30 cm
Wymiary produktu 30 cm
Typ zabawka
Wymiary produktu 7 x 7 x 20 cm
Typ zabawka
Wymiary produktu 23,5 x 2
Wymiary produktu 41 cm
Typ piłka
Wymiary produktu 7 cm
Wymiary produktu 6 cm
Typ zabawka
Wymiary produktu 6,5 x 6,5 x 6,5
Wymiary produktu 25 cm
Wymiary produktu 18 cm
Wymiary produktu 40 cm
Wymiary produktu 44 cm
Wymiary produktu 11 x 29 cm
Wymiary produktu 11 x 29 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Zwierzęta pojawiają się w wielu polskich domach. Jeśli nie są odpowiednio zadbane, zaczynają chorować albo mogą się nudzić, co przekłada się na niszczenie wyposażenia. Akcesoria dla psów to przede wszystkim produkty służące do ich pielęgnacji oraz utrzymania w dobrej kondycji fizycznej. Mowa tutaj o szczotkach, zgrzebłach, ale również miskach, akcesoriach spacerowych czy automatycznych karmnikach. Bogaty wybór rozwiązań obejmuje również zabawki dla psów. Wśród nich można wyróżnić te, którymi zwierzę jest w stanie bawić się samodzielnie, jak i takie przeznaczone główni do zabawy z człowiekiem albo innym psem.

Wszystkie oferowane w asortymencie sklepu Bricomarche.pl akcesoria dla psów sprawiają, że pies może poczuć się zadbany, a jego potrzeby intelektualne zostaną zaspokojone. Zarówno akcesoria, jak i zabawki dla psów dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach. Dzięki temu łatwo można dopasować je do przedstawicieli konkretnych ras albo kundelków o danych rozmiarach. To gwarancja udanego, psiego życia.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.