Chemia budowlana

Chemia budowlana - sklep budowlany Bricomarche.pl

Podczas prac budowlanych niezbędne jest używanie różnych materiałów i preparatów. Zazwyczaj chemia budowlana pomaga w budowaniu powierzchni, zwiększa ich odporność i wytrzymałość. Jest też pomocna przy konserwacji. Z tego powodu w ofercie naszego sklepu proponujemy szeroki wybór produktów, które sprawdzą się na różnych etapach prac związanych z budową i wykończeniem. Przykładowo, wylewki są pomocne podczas wykonywania podłóg i stropów. Z kolei tynki i zaprawy przydają się raczej na dalszym etapie, przy ulepszaniu surowych ścian.

Dostępna w sklepie chemia budowlana pochodzi od cenionych producentów, dlatego cieszy się zainteresowaniem zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Produkty dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności, aby zawsze można było dostosować ilość preparatu do faktycznych potrzeb. Część z nich ma kilka form, jak na przykład fugi, które mogą wiązać szybciej albo wolniej, a także mieć różny kolor. Możliwość wyboru produktu o konkretnych parametrach znacznie ułatwia prowadzenie prac.


Chemia budowlana to dział pełen produktów niezbędnych na każdej budowie. Znajdziesz tutaj szeroki wybór materiałów, które są potrzebne od pierwszej cegły, aż po wykończenie ścian czy wylanie posadzki. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się: cementy, zaprawy, wylewki, masy tynkarskie oraz materiały potrzebne na późniejszym etapie budowania, takie jak: gładź szpachlowa, folia w płynie, fugi i różne rodzaje gipsu.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju kleje m.in.do płytek ceramicznych, gresów, gipsowe, do siatki lub styropianu, a także fugi w różnych kolorach, które dopasujesz do swoich płytek.

Porady

Zobacz więcej porad