Nawadnianie

Podlewanie ogrodu - wszystko czego potrzebujesz | Bricomarche.pl

W kategorii podlewanie zebraliśmy wszystko, co będzie potrzebne do tego typu pielęgnacji ogrodu. W czasie upałów żadna roślina nie poradzi sobie bez dodatkowej porcji wody, zwłaszcza jeśli wysokie temperatury utrzymują się co najmniej kilka dni. Niezbędne jest wówczas podlewanie i zraszanie. Dotyczy to zarówno części ogrodu, gdzie rosną warzywa, jak i trawnika czy strefy z roślinami ozdobnymi. W naszej ofercie znajdują się rozmaite produkty związane z podlewaniem: węże, zraszacze, konewki, opryskiwacze oraz złączki i uszczelki.
 
Oferowane przez nas węże mają różne długości oraz średnice. Oferujemy węże gumowe oraz wzmocnione siatkowym zbrojeniem. Ciekawym rozwiązaniem są zestawy do podlewania, składające się z węża na stelażu z kółkami oraz zraszacza. W zależności od potrzeb i preferencji zraszacze można wymieniać. W akcesoriach do węży znajdziesz także przejściówki i reduktory, które pozwolą dopasować wąż do średnicy ogrodowego kranu.
 Innym rozwiązaniem jest zraszacz wolnostojący. To urządzenie, które pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu, ponieważ wystarczy je co jakiś czas przestawić w kolejne miejsce. W zależności od modelu, zraszacze różnią się zasięgiem i ilością funkcji.


.

Porady

Zobacz więcej porad

Bestsellery

249 00 szt.
299 00
269 00 szt.
299 00
499 00 szt.
599 00