Kielnie murarskie, kasty i wiadra

Pokaż na stronie

314 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał styropian
Wymiary produktu 27 x 13 cm
Pojemność 60 l
Pojemność 80 l
Materiał tworzywo/stal
Wymiary produktu 27 x 13 cm
Pojemność 20 l
Materiał blat ze stali nierdzewnej, rączka dwukomponentowa
Wymiary produktu 4 cm
Materiał stal, tworzywo sztuczne
Wymiary produktu 45 x 21 x 1 cm
Materiał stal, drewno
Wymiary produktu 10 x 22 x 11 cm
Materiał drewno, stal nierdzewna
Wymiary produktu 16 cm
Materiał tworzywo sztuczne, stal
Wymiary produktu 10 cm
Materiał stal, drewno
Wymiary produktu 1,8 x 12 x 28 cm
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary produktu 17 x 13 x 1,5 cm
Materiał stal nierdzewna
Wymiary produktu 3 x 24,5 x 3 cm
Wymiary produktu 4 x 6 x 23,5 cm
Wymiary produktu 4 x 8 x 25 cm
Wymiary produktu 4,5 x 5,5 x 31 cm
Wymiary produktu 9 x 9,5 x 23 cm
Wymiary produktu 8,5 x 13 x 48 cm
Wymiary produktu 13 x 28 x 7 cm
10 20 50 100 Ofert na stronie

Murowanie czy tynkowanie, a także szereg innych prac z wykorzystaniem zapraw i podobnych materiałów wymagają odpowiednich narzędzi. Kielnie murarskie to najpopularniejszy sposób na nakładanie spoiw i zapraw na dowolną powierzchnię. Sprawdzają się zarówno w przypadku układania kolejnych cegieł na murze, jak i przy szpachlowaniu zbędnych otworów i ubytków. Kielnie murarskie dostępne są w różnych rozmiarach, co umożliwia pracę zarówno na dużej powierzchni, jak i precyzyjne wykończenie trudno dostępnych miejsc.


To jednak nie wszystkie narzędzia budowlane przydatne podczas tych procesów. W ofercie mamy również wiadra i kastry, w których można rozrabiać zaprawy i mieć je pod ręką podczas pracy. Występują one w różnych rozmiarach, a także kształtach. Dzięki temu można samodzielnie zdecydować, które wiadra i kastry będą wystarczające do przeprowadzenia konkretnych prac. Zbyt małe będą kolidować z użyciem większych kielni, podczas gdy zbyt duże mogą oznaczać zbędne straty w materiale, zwłaszcza gdy jest go niewiele.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.