Kielnie murarskie, kastry, łaty i wiadra

Pokaż na stronie

808 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał stal, drewno
Wymiary produktu 1,8 x 12 x 28 cm
Pojemność 12 l
Pojemność 10 l
Materiał stal nierdzewna/plastik
Wymiary produktu 20 x 15 x 1 cm
Materiał stal, tworzywo sztuczne
Wymiary produktu 1 x 10 x 21,5 cm
Materiał tworzywo sztuczne
Wymiary produktu 17 x 13 x 1,5 cm
Materiał plastik
Wymiary produktu 21 x 10,5 cm
Materiał tworzywo/stal
Wymiary produktu 27 x 13 cm
Materiał plastik/filc
Wymiary produktu 27 x 13 cm
Materiał styropian
Wymiary produktu 27 x 13 cm
Materiał plastik/guma
Wymiary produktu 27 x 13 cm
Pojemność 16 l
Pojemność 20 l
Pojemność 45 l
Pojemność 65 l
Pojemność 90 l
Pojemność 40 l
Pojemność 60 l
Pojemność 80 l
Pojemność 5 l
10 20 50 100 Ofert na stronie

Murowanie czy tynkowanie, a także szereg innych prac z wykorzystaniem zapraw i podobnych materiałów wymagają odpowiednich narzędzi. Kielnie murarskie to najpopularniejszy sposób na nakładanie spoiw i zapraw na dowolną powierzchnię. Sprawdzają się zarówno w przypadku układania kolejnych cegieł na murze, jak i przy szpachlowaniu zbędnych otworów i ubytków. Kielnie murarskie dostępne są w różnych rozmiarach, co umożliwia pracę zarówno na dużej powierzchni, jak i precyzyjne wykończenie trudno dostępnych miejsc.


To jednak nie wszystkie narzędzia budowlane przydatne podczas tych procesów. W ofercie mamy również wiadra i kastry, w których można rozrabiać zaprawy i mieć je pod ręką podczas pracy. Występują one w różnych rozmiarach, a także kształtach. Dzięki temu można samodzielnie zdecydować, które wiadra i kastry będą wystarczające do przeprowadzenia konkretnych prac. Zbyt małe będą kolidować z użyciem większych kielni, podczas gdy zbyt duże mogą oznaczać zbędne straty w materiale, zwłaszcza gdy jest go niewiele.


Akcesoria przydatne podczas murowania, tynkowania i gipsowania

Podczas każdej budowy i remontu przydadzą Ci się akcesoria, które usprawnią pracę. Nie muszą to być skomplikowane i elektryczne narzędzia, czasami wystarczą najprostsze kielnie i pace, aby znacznie szybciej uporać się z pracą murarską lub tynkarską. Co najważniejsze, tych prostych narzędzi nie zastąpi żadne skomplikowane urządzenie. Warto zatem mieć je zawsze pod ręką.


W tej kategorii znajdziesz najróżniejsze kielnie i pace. Ponadto dostępna jest szeroka oferta wiader, których wprost nie może zabraknąć na remontowanym miejscu. Wiadra do zaprawy dostępne w tej kategorii mają różną pojemność. Pozwolą Ci wygodnie przygotować materiały budowlane. Wiadra do zaprawy są także prostym sposobem na transport odpadków, narzędzi czy zapraw. Ponadto w ofercie sklepu Bricomarché znajdziesz pace z gąbką, pistolety do pianki montażowej czy sznurki murarskie. Wyposaż się w narzędzia, które ułatwią Ci każdy etap budowy i remontu mieszkania.


Wiadra – niezbędny element wyposażenia każdej ekipy budowlano-remontowej

Podczas samego remontu mieszkania będziesz potrzebować różnego rodzaj tynków, gipsu czy wylewek. Wszystkie te materiały najczęściej sprzedawane są w formie sproszkowanej. Aby uzyskać gotową do nakładania masę, musisz je połączyć z wodą. W jaki jednak sposób zrobić to, aby w zaprawie nie było grudek, które zmniejszyłyby jej skuteczność? Przydadzą Ci się mieszadła do zapraw, które możesz zamontować do swojej wiertarki, a także wiadra budowlane. W tej kategorii znajdziesz wiadra budowlane o różnej pojemności. Koniecznie dopasuj je do ilości materiału budowlanego, którą masz zamiar przygotować.


Ponadto znajdziesz tutaj wygodne kastry budowlane, które pomogą Ci w przenoszeniu mniejszej ilości zaprawy murarskiej. Możesz ją wygodnie wnieść na rusztowania budowlane i tam kontynuować układanie cegieł. Kastry budowlane mają prostokątny kształt, który ułatwia wyjmowanie i dozowanie zaprawy murarskiej.


Do czego służy kielnia i kiedy Ci się przyda?

Kielnie murarskie są prostymi narzędziami, bez których nie sposób wyobrazić sobie murowania. Są to narzędzia wyposażone w prostą drewnianą rączkę i płaską końcówkę w kształcie trójkąta lub trapezu wykonaną ze stali nierdzewnej. Kielnie murarskie służą do nakładania zaprawy murarskiej na cegły, a także wyrównywania jej poziomu i zbierania nadmiaru materiału. W tej kategorii znajdziesz także kielnie do fugowania, a także kielnie kątowe zewnętrzne i wewnętrzne, które pozwolą Ci wyrównać tynk lub gips w narożnikach pokoju.


Kielnie budowlane przydadzą Ci się także podczas samodzielnego remontu pokoju. Za ich pomocą możesz nałożyć tynk lub gips na większą pacę, którą rozprowadzisz dopiero materiał po powierzchni. Kielnie budowlane są znacznie mniejsze od pac, dlatego łatwiej wyjmować materiał budowlany z wiadra za ich pomocą.


Pace murarskie i inne narzędzia przydatne podczas tynkowania i gipsowania

Pace murarskie jest to kolejny przykład prostego narzędzia, bez którego nie obejdziesz się podczas remontu. Mają prostokątny kształt i również wykonane są z cienkiej blachy ze stali nierdzewnej. Ich brzeg może być równy – wówczas za ich pomocą świetnie wyrównasz tynk lub gips na ścianie. Mogą mieć także brzeg ząbkowany – te modele służą do rozprowadzania kleju do płytek na powierzchni.


Ponadto w tej kategorii znajdziesz pace murarskie wykończone gąbką, które służą do mycia płytek po fugowaniu. Możesz je wykorzystać także do szlifowania gipsówki na mokro. Oprócz tego znajdziesz modele wykończone gumą i filcem, które również posłużą Ci do wygładzania różnego rodzaju materiałów budowlanych.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.