GO/ON! zaprawa cementowa 25kg

KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o.

GO/ON! zaprawa cementowa 25kg

KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o.

Aby zobaczyć cenę produktu musisz najpierw wybrać sklep

Do ulubionych
Drukuj
  • Opis i specyfikacja Zaprawa cementowa GO/ON 25 kg
  • Zaprawa cementowa GO/ON 25 kg Opinie
  • Porady
Zaprawa cementowa GO/ON to fabrycznie przygotowana mieszanaka do wykonywania podkładów podłogowych. Stosowana od 25 do 80 mm grubości. Nadaje się do układania na wszystkich podłożach na spoiwach hydraulicznych oraz na warstwach paroizolacji lub izolacji przeciwwilgociowej. Z zaprawy tej można wykonywać także inne drobne elementy wylewane bezpośrednio na budowie po uprzednim ułożeniu właściwego zbrojenia.
Marka
GO/ON
Informacje dodatkowe
wytrzymałość na ściskanie ≥ 16MPa
Typ
zaprawa cementowa
Opakowanie
25
Średnia wydajność
50 kg/m² (na 2,5 cm grubości)
EAN
5907418022684
Mrozoodporność
tak
Zastosowanie
Zaprawa przeznaczona jest do wykonywania cementowych podkładów podłogowych związanych z podłożem o minimalnej grubości 25 mm, względnie podkładów na warstwie rozdzielczej o minimalnej grubości 35 mm.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.