Inne produkty chemii budowlanej

Pokaż na stronie

424 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Pojemność 16 g
Pojemność 1 l
Pojemność 5 l
Pojemność 1 l
Pojemność 5 l
Pojemność 1 l
Pojemność 5 l
Pojemność 1 l
Pojemność 1 l
Pojemność 3 l
Pojemność 1 l
Pojemność 1 l
Pojemność 0,5 l
Pojemność 1 l
Pojemność 0,5 l
Pojemność 1 l
Pojemność 0,5 l
Pojemność 1 l
Pojemność 1 l
10 20 50 100 Ofert na stronie

Budowanie, czyszczenie, przygotowywanie powierzchni - te wszystkie czynności trzeba wykonać, aby prace związane z budową i wykończeniem budynku szły do przodu. W wielu z nich konieczny jest udział odpowiednio przygotowanych substancji, głównie takich jak chemia budowlana. Artykuły, które zgromadziliśmy w naszym asortymencie, mają za zadanie przyspieszyć albo ułatwić wykonanie części prac związanych z budową. W tej kategorii znaleźć można wszystkie produkty niezbędne do przebiegu większości prac budowlanych i wykończeniowych.


Niekiedy chemia budowlana nie tylko ułatwia wykonanie czynności, ale również wydłuża okres trwałości danych powierzchni. Mowa oczywiście o sytuacji, w której zastosowane zostaną impregnaty budowlane. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone zarówno do typowych materiałów budowlanych, jak i na przykład drewna stosowanego do wykończenia tarasu. Impregnaty budowlane służą przede wszystkim wydłużeniu okresu trwałości i odporności danej powierzchni - ścian, tarasów, balkonów czy nawet elewacji.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.