Tata - złota rączka: propozycje prezentów na Dzień Ojca

Drukuj

syn i ojciec

Dzień ojca to świetna okazja do tego, żeby sprawić przyjemność swojemu rodzicowi. Prezent z tej okazji wcale nie musi być przypadkowy i kupiony na ostatnią chwilę. Wybierz praktyczny podarunek, który zadowoli miłośnika majsterkowania. Podsuwamy garść ciekawych pomysłów.


Twój tata uwielbia majsterkować? Nie ma w domu rzeczy, która nie wymagałaby jego poprawek i modernizacji? Doceń jego pasję i umiejętności, sięgając po oryginalne prezenty na Dzień Ojca. W naszym poradniku znajdziesz kilka propozycji produktów, które ucieszą majsterkowicza. Wszystkie wymienione akcesoria znajdziesz w sklepach Bricomarché.


Pomysły na prezent dla taty majsterkowicza

Wielu mężczyzn pasjonuje się mechaniką i majsterkowaniem. Jeśli akurat nie modernizują lub remontują czegoś w mieszkaniu, z pewnością grzebią przy samochodzie lub wokół domu. Umiejętności naprawy i majsterkowania, choć czasem uciążliwe, są bardzo cenne. Warto je docenić, wybierając ciekawy prezent dla ojca majsterkowicza.


Niebawem, bo już 23 czerwca, czeka nas najważniejsze święto wszystkich ojców. To dobra okazja, żeby wynagrodzić trud włożony w sprawne funkcjonowanie domu. Prezent na Dzień Ojca może być związany z pasją mężczyzny. Komplet narzędzi, czy praktyczne akcesoria nie tylko sprawią ogromną przyjemności. Usprawnią też działania majsterkowicza i sprawią, że tata będzie czerpał z nich jeszcze większą przyjemność.


Prezent dla taty – złotej rączki

Zacznijmy od neutralnych pomysłów na prezent na Dzień Ojca. W każdym warsztacie majsterkowicza potrzebne są narzędzia ręczne. Część z nich się zużywa, inne gubią, a jeszcze inne powinny być dostępne w kilku typach. Po jakie narzędzia sięgnąć?

skrzynka z narzędziami dla majsterkowicza

Jeśli nie dysponujesz dużymi środkami, możesz sięgnąć po akcesoria miernicze. Przymiar z kątem prostym lub poziomnica są potrzebne nie tylko przy pracach budowlanych. Jeśli Twój tata ma tendencję do dokonywania pomiarów odległości za pomocą rozłożonej dłoni, kup mu zwijaną taśmę mierniczą, taką jak taśma miernicza 20 m x 13 mm Jufisto.


Chcesz na praktyczny prezent na Dzień Ojca poświęcić nieco więcej gotówki? Dobrym pomysłem będzie klucz nasadowy z dodatkowymi końcówkami. Wybierając klucz nasadowy 1/4", zestaw 28 sztuk TOPEX ofiarujesz swojemu tacie narzędzie do pracy z niemal każdym typem śrub i wkrętów.


Akcesoria, które zachwycą majsterkowicza

Najlepszy prezent na Dzień Ojca to taki, który jest precyzyjnie dopasowany do jego potrzeb i zainteresowań. Jeśli wiesz dokładnie, czego potrzebuje domowy majsterkowicz, wybór będzie łatwiejszy.


Twój tata lubi prace meblarskie? Zajmuje się nie tylko budową półek i krzeseł, ale także renowacją mebli? Z pewności przy pracach montażowych i tapicerskich przyda mu się zszywacz pneumatyczny 10-40 mm zszywki typ 90, 15-50 mm gwoździe typ 300. To narzędzie pozwoli z dużą mocą i bardzo szybko wbijać akcesoria złączne.


Bardziej uniwersalnym prezentem na Dzień Ojca będzie pistolet do kleju z aluminiową końcówką pokrytą tworzywem 11,2 mm 60 W, 220 V Condor. To narzędzie przydatne przy pracach remontowych i do mocowania przewodów. Sprawdzi się przy drobnych naprawach w domu. Doceni go także amator modelarstwa i wspomniany wcześniej miłośnik renowacji mebli.


Oryginalne prezenty DIY na Dzień Ojca

Ciekawe prezenty na Dzień Ojca DIY nie muszą być związane tylko z majsterkowaniem. W idei DIY zawiera się samodzielne przygotowywanie innych rzeczy, które przez to stają się lepsze od sklepowych. Oryginalnym prezentem dla taty może być akcesorium przydatne przy przetwórstwie warzyw i owoców. Może zaczyna swoją przygodę z winiarstwem i będzie mu potrzebny szklany gąsior Dama 5l z zakrętką, 18,5 x 18,5 x 35,5. Jeśli tata jeszcze nie zajmuje się przygotowywaniem win, z takim prezentem z pewnością się tym zainteresuje.

akcesoria do wina

Mężczyznom zajmującym się pracami przed domem lub uprawiają rośliny doniczkowe, przyjemność sprawią narzędzia drobne do prac ogrodowych. Możesz wybrać konkretne akcesorium w postaci kopaczki lub grabi. Ogrodnika balkonowego ucieszy z kolei zestaw małych narzędzi ręcznych 3 elementy.


Gadżety do warsztatu dla taty

Tata spędza wolny czas w swoim warsztacie lub garażu? Możesz podpatrzyć, czym obecnie się tam zajmuje i dobrać prezent dla majsterkowicza dostosowany do jego zainteresowań. Jeśli pasją ojca stało się lakiernictwo, komplet lakierniczy Max 5 cz. FASTER TOOLS będzie strzałem w dziesiątkę. Zestaw zawiera wszystkie produkty potrzebne do nakładania farb i lakierów. Będzie świetny na początku przygody z lakierowaniem.

przydatne akcesoria do warsztatu samochodowego

Prezenty dla majsterkowiczów nie muszą być bardzo kosztowne. Dobrym pomysłem będzie skrzynka warsztatowa na narzędzia. Jeśli często słyszysz, że Twój tata narzeka na rozmiar swojej skrzynki, kup mu większą. Z kolei rozsypujące się pojemniki zastąp podobnymi, jednak w pełni sprawnymi.


Praktyczny prezent na Dzień Ojca

Fajne prezenty na Dzień Ojca mogą być też precyzyjną odpowiedzią na jego potrzeby w innych dziedzinach, mniej związanych z majsterkowaniem. Z pewnością wyposażenie samochodu i wszystko, co związane z autem też będzie go interesowało. Możesz zatem wybrać komplet kabli rozruchowych, trójkąt ostrzegawczy, a nawet wideorejestrator samochodowy Lusterko DVR LCD 4.0" LTC.


Bardzo uniwersalne zastosowanie w pracach wokół domu mają myjki ciśnieniowe. Niewielkie urządzenia nie są bardzo kosztowne, ale sprawdzą się w wielu dziedzinach. Mogą służyć do mycia pojazdów, a także chodnika przed domem. Na pewno okażą się skuteczniejsze i przyjemniejsze w użytkowaniu niż mycie ręczne za pomocą gąbki.


Nasze pomysły na prezent dla taty majsterkowicza potraktuj jako inspirację. Tylko najbliżsi wiedzą, które narzędzia i akcesoria okażą się potrzebne w planowanych pracach. Jeśli nie jesteś pewien, czego potrzebuje Twój tata, porozmawiaj z nim na ten temat. Z pewnością ucieszy się z pogawędki na temat ulubionego zajęcia. Później odwiedź sklepy Bricomarché i wybierz wysokiej jakości narzędzia.Polecane artykuły


Może zainteresuje Cię też