Myjki ciśnieniowe i akcesoria

Pokaż na stronie

94 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Ciśnienie 110 bar
Moc 1400 W
Wydajność 360 l/h
289 00 szt.
Tylko online
Ciśnienie 22 bar
Wydajność 150 l/h
439 00 szt.
Ciśnienie 105 bar
Moc 1400 W
Wydajność 300 l/h
Typ lanca
Typ lanca
Ciśnienie 20-130 bar
Moc 1800 W
Wydajność 420 l/h
Ciśnienie 20-180 bar
Moc 3000 W
Wydajność 600 l/h
Typ szczotka
Typ worek
Typ parownica
Typ parownica
Moc 12 W
Ciśnienie 10 bar
Moc 600 W
Wydajność 180 l/h
Ciśnienie 80 bar
Moc 1400 W
Wydajność 6,5 l/h
Ciśnienie 135 bar
Moc 1900 W
Wydajność 420 l/h
Ciśnienie 110 bar
Moc 1400 W
Wydajność 360 l/h
Ciśnienie 110 bar
Moc 1400 W
Wydajność 360 l/h
Ciśnienie 20 - 120 bar
Moc 1600 W
Wydajność 380 l/h
Ciśnienie 20 - 145 bar
Moc 2100 W
Wydajność 500 l/h
Moc 10 W
10 20 50 100 Ofert na stronie

Uporczywe zabrudzenia mają to do siebie, że trudno jest je usunąć. Dotyczy to wszystkich powierzchni, ale szczególnie oporne na czyszczenie mogą być wszystkie materiały porowate. W takiej sytuacji warto wykorzystać myjki ciśnieniowe, które umożliwiają o wiele szybsze i skuteczniejsze usuwanie takich plam, takich jak na przykład olej czy farba z powierzchni warsztatu lub chodnika przed domem. Karchery cieszą się dużym zaufaniem użytkowników i występują w wielu zróżnicowanych modelach, również przeznaczonych do zadań specjalnych.


Dostępne w ofercie sklepu Bricomarche.pl myjki ciśnieniowe pozwalają szybko i skutecznie wyczyścić warsztat, garaż, chodniki i ścieżki wokół domu. Niektóre modele nadają się również do mycia pojazdów albo czyszczenia okien. Wybierając Karchery warto zwrócić uwagę na moc ich działania, dostępne w zestawie dysze, a także rozmiar pojemnika na wodę. Warto zainwestować również w elementy ułatwiające pracę, na przykład filtr wody albo pojemnik na chemię gospodarczą, ułatwiający jej rozprowadzanie.


Myjki ciśnieniowe – idealny sprzęt do czyszczenia

Podczas wiosennych porządków w ogrodzie i na tarasie czeka Cię czyszczenie mocno zabrudzonych i dużych powierzchni. Możesz oczywiście użyć do tego szmatki, wiaderka i specjalnych detergentów. Musisz się jednak przygotować na bardzo ciężką pracę, która zajmie Ci sporą część dnia.


Z powierzchniami mocno zabrudzonych tarasów, samochodów czy mebli ogrodowych o wiele lepiej poradzi sobie wodą pod wysokim ciśnieniem. Często nie musisz dodawać do niej specjalnych detergentów, aby wyczyścić meble czy podłogę na tarasie. Jak jednak zwiększyć ciśnienie wody w wężu ogrodowym? Doskonale nadają się do tego myjki ciśnieniowe.


W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju myjki ciśnieniowe. Urządzenia te wyposażone są w specjalny zbiornik, w którym zbierają wodę pod wysokim ciśnieniem, a następnie wypuszczają ją przez specjalną lancę. Niektóre urządzenia mogą dodatkowo podgrzewać wodę, dzięki czemu działasz na mocno zabrudzoną powierzchnię ciepłą wodą pod ciśnieniem. To usunie niemal każdy brud i to bez użycia środków chemicznych.


Myjki ciśnieniowe Karcher – najwyższa jakość i niezawodny sprzęt

Najbardziej znanym producentem myjek ciśnieniowych jest firma Karcher. To właśnie od jej nazwy, bardzo często używa się pojęcia karcher na określenie wszystkich myjek wysokociśnieniowych. W swojej ofercie firma ma także odkurzacze warsztatowe. Dostępny jest sprzęt zarówno przeznaczony do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Oba rodzaje myjek różnią się parametrami, wielkością i wagą.


W tej kategorii znajdziesz myjki ciśnieniowe Karcher doskonale nadające się do użytku domowego. Za ich pomocą bardzo szybko wyczyścisz taras, mocno zabrudzone ogrodzenie, podjazd, samochód, rower czy meble ogrodowe, które po zimie pokryte są grubą warstwą brudu. Niektóre modele mają specjalny podajnik na płyn, dzięki czemu do strumienia wody możesz dodać środki czyszczące. Myjki ciśnieniowe Karcher wyposażone są także w różnego rodzaju końcówki, lance i inne akcesoria, które pasują do każdego modelu myjki. Zwiększają one funkcjonalność myjek i możliwość wykorzystania ich do różnego rodzaju powierzchni.


Rodzaje myjek wysokociśnieniowych

Myjki wysokociśnieniowe mogą być przeznaczone do użytku profesjonalnego i domowego. Ekipy sprzątające potrzebują znacznie mocniejszego sprzętu. Do czyszczenia wszelkich hal produkcyjnych czy magazynów używane są myjki wypuszczające wodę o ciśnieniu powyżej 200 barów. Cechują się znacznie większą wagą i rozmiarami.


W tej kategorii znajdziesz myjki wysokociśnieniowe, które znajdą szereg zastosowań na posesji domu czy w ogrodzie. Spokojnie możesz nimi myć elewację budynku czy samochód. Wypuszczają wodę pod ciśnieniem od 2 do 140 barów. Maksymalna temperatura wody wlewanej do pojemnika to 40°C. Myjki te cechują się niską wagą, dzięki czemu możesz je spokojnie przenieść na miejsce, w którym aktualnie ich potrzebujesz. Niektóre urządzenia wyposażone są dodatkowo w kółka, które jeszcze bardziej ułatwiają ich transport.


Na co zwrócić uwagę przy wyborze Karchera?

Karchery mają różną moc, która wpływa na ciśnienie wody. To parametr, który przede wszystkim powinieneś wziąć pod uwagę. Większość modeli ma możliwość regulacji ciśnienia wody, dzięki czemu możesz przeprowadzić najpierw mycie wstępne z detergentem i mniejszym ciśnieniem wody, aby następnie przejść do mycia zasadniczego z maksymalnym ciśnieniem wody.


Karchery mają zazwyczaj możliwość podłączenia do węża ogrodowego. Możesz je jednak zasilić także wodą z oczka wodnego lub jeziora. Wówczas jednak koniecznie sprawdź, czy urządzenie ma specjalny filtr. Wszelkie większe zabrudzenia i ciała stałe mogłyby uszkodzić myjkę.


Myjki wyposażone są w różne akcesoria i końcówki. Do niektórych urządzeń dołączony jest cały zestaw lanc, co znacznie poszerza ich możliwości. Jeśli szukasz myjki uniwersalnej, za pomocą której umyjesz różne powierzchnie – zwróć uwagę na dostępne akcesoria w zestawie.


Na wygodę korzystania z myjki wpływa także długość przewodu wodnego. Ośmiometrowy wąż ułatwia obsługę urządzenia i sięgnięcie do miejsc także trudno dostępnych.


Jakie akcesoria do myjki karcher warto kupić?

Po zakupie myjki Karcher możesz dokupić osprzęt do myjek ciśnieniowych od tego producenta, który zwiększa jej funkcjonalność. Na uwagę zasługują filtry, które pozwolą Ci korzystać z otwartych zbiorników wodnych. Jeśli chcesz wyczyścić trudno dostępne miejsca, przyda Ci się lanca przedłużająca wąż.


Akcesoria do myjki Karcher obejmują także różnego rodzaju końcówki, które zmieniają strumień wody. Inny osprzęt do myjek ciśnieniowych sprawdzi się w przypadku chropowatej powierzchni elewacji domu, a inny do czyszczenia karoserii samochodu. W naszej ofercie znajdziesz także inne akcesoria do myjki Karcher, np. specjalne środki do czyszczenia kamienia czy samochodu.


Co dają końcówki do myjki karcher

Jakie mają zadanie końcówki do myjki Karcher? Przede wszystkim służą one do formowania strumienia wody padającego na czyszczoną powierzchnię. Mogą one spowodować, że strumień będzie płaski, wąski lub rotacyjny. Każdy strumień sprawdzi się w całkiem innym przypadku i będzie skuteczny podczas mycia innych powierzchni.


Strumień płaski jest używany najczęściej. Doskonale nadaje się do czyszczenia samochodu, dużych, płaskich powierzchni jak elewacja budynku, taras czy podjazd. Ważne, aby stosować go na powierzchnie odporne na działanie mocnego strumienia wody.


Końcówki do myjki Karcher mogą zamienić strumień na bardzo wąski, wręcz punktowy. Ten rodzaj doskonale nadaje się do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni, ale o niewielkiej powierzchni.


Ostatnim rodzajem jest strumień rotacyjny. Aby go uzyskać, musisz mieć specjalną lancę. Doskonale sprawdza się do czyszczenia powierzchni o wyraźnej strukturze. Przy nierównej powierzchni – płaski strumień wody mógłby nie dotrzeć do wszystkich zakamarków.


Poręczne myjki do okien – pomocne podczas domowych porządków

W tej kategorii znajdziesz także niewielkie myjki do okien. Są to urządzenia bardzo poręczne i wygodne w użyciu. Myjki okienne pozwolą Ci szybko uporać się z zabrudzonymi oknami, lustrami i przeszkleniami w drzwiach. Są o wiele skuteczniejsze niż tradycyjne mycie ścierką i polerowanie szyb. Nie pozostawiają smug i zabrudzeń. Wystarczy raz przetrzeć okno, aby było krystalicznie czyste.


Myjki okienne wyposażone są w końcówkę do zbierania zanieczyszczeń z okna i pojemnik na brudną wodę. Końcówka działa podobnie jak wycieraczka samochodowa. Jej konstrukcja pozwala dotrzeć nawet do miejsc trudno dostępnych. Myjki do okien często wyposażone są także w końcówkę do mycia okien. Zasilane są akumulatorowo.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.