Myjki ciśnieniowe i akcesoria

Pokaż na stronie

82 produkty w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Ciśnienie 110 bar
Moc 1400 W
Wydajność 360 l/h
297 00 szt.
Tylko online
189 00 szt.
Typ dysza
Ciśnienie 110 bar
Moc 1400 W
Wydajność 360 l/h
Ciśnienie 20 - 120 bar
Moc 1600 W
Wydajność 380 l/h
Typ zestaw do kanalizacji
Typ lanca
Typ szczotka
Typ lanca
Typ worek do odkurzacza
Typ filtr
Typ środek chemiczny
Typ środek chemiczny
Typ środek chemiczny
Typ parownica
Typ parownica
Typ lanca
10 20 50 100 Ofert na stronie

Uporczywe zabrudzenia mają to do siebie, że trudno jest je usunąć. Dotyczy to wszystkich powierzchni, ale szczególnie oporne na czyszczenie mogą być wszystkie materiały porowate. W takiej sytuacji warto wykorzystać myjki ciśnieniowe, które umożliwiają o wiele szybsze i skuteczniejsze usuwanie takich plam, takich jak na przykład olej czy farba z powierzchni warsztatu lub chodnika przed domem. Karchery cieszą się dużym zaufaniem użytkowników i występują w wielu zróżnicowanych modelach, również przeznaczonych do zadań specjalnych.

Dostępne w ofercie sklepu Bricomarche.pl myjki ciśnieniowe pozwalają szybko i skutecznie wyczyścić warsztat, garaż, chodniki i ścieżki wokół domu. Niektóre modele nadają się również do mycia pojazdów albo czyszczenia okien. Wybierając Karchery warto zwrócić uwagę na moc ich działania, dostępne w zestawie dysze, a także rozmiar pojemnika na wodę. Warto zainwestować również w elementy ułatwiające pracę, na przykład filtr wody albo pojemnik na chemię gospodarczą, ułatwiający jej rozprowadzanie.


Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.