Skrzynki narzędziowe i pasy na narzędzia

Pokaż na stronie

346 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Materiał PP, PC, aluminium
Pojemność 20 l
Materiał PP
Pojemność 10 l
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 16 l
Materiał tworzywo sztuczne
Pojemność 45
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał Poliester 600D
Materiał PVC
Materiał PVC
Materiał PVC
Materiał tworzywo sztuczne, aluminium
Pojemność 57,2 l
Materiał tworzywo sztuczne, aluminium
Pojemność 57,2 l
Materiał tworzywo sztuczne, aluminium
Pojemność 57,2 l
10 20 50 100 Ofert na stronie

Podczas pracy przy remoncie czy budowie ważne jest, aby wszystkie narzędzia mieć pod ręką. Praktyczne pasy narzędziowe to rozwiązanie, które cenią sobie wszyscy profesjonaliści. Pozwalają one schować w przestronnych kieszeniach i powiesić na uchwytach wszystkie niezbędne narzędzia, aby nie przerywać pracy, gdy coś jest potrzebne. Torby narzędziowe mogą stanowić uzupełnienie tego rodzaju pasów. Pomogą przenieść narzędzia z miejsca ich przechowywania do dowolnego innego miejsca. W przypadku drobniejszych rzeczy lepszym rozwiązaniem będą skrzynki narzędziowe.

Wszystkie oferowane w sklepie Brimarche.pl pasy narzędziowe i inne akcesoria mają jeden cel, którym jest organizacja warsztatu. Produkty zostały przygotowane z trwałych materiałów, dlatego świetnie sprawdzą się w każdych warunkach użytkowania. Torby narzędziowe są zazwyczaj miękkie i można dopasować je do tego, co jest potrzebne podczas pracy. Szereg kieszeni pozwala schować do nich również telefon czy notatnik. Skrzynki narzędziowe będą idealne do przenoszenia drobnych rzeczy albo większych narzędzi w dużej ilości.

Jak zadbać o stanowisko pracy?

Jak zapewnić sobie efektywność podczas prac prowadzonych w warsztacie albo garażu? Przede wszystkim warto zadbać o porządek i dobrą organizację. Funkcjonalne skrzynki narzędziowe pozwalają zachować stanowisko pracy w czystości i ułatwiają odnalezienie konkretnych narzędzi. Co więcej, poprawiają też komfort pracy i zwiększają bezpieczeństwo pracowników, ponieważ narzędzia, które nie są aktualnie używane, mogą zostać w nich pochowane. Dostępne w Bricomarche skrzynki narzędziowe są zróżnicowane pod względem rozmiaru i budowy. Ich zaletą są funkcjonalne pojemniki oraz schowki, a także wygodna rączka, która ułatwia przenoszenie.

Inne akcesoria do przechowywania

W porządkowaniu warsztatu doskonale sprawdzają się również organizery warsztatowe. Są to uniwersalne pojemniki z wieloma niedużymi przegródkami, które mogą służyć do przechowywania przedmiotów o niewielkich gabarytach. Świetnie sprawdzają się w warsztatach oraz garażach, gdzie pomagają w utrzymaniu porządku i zorganizowaniu przestrzeni. Zapobiegają gubieniu drobnych przedmiotów i pozwalają je szybko odnaleźć, gdy zajdzie taka potrzeba. Mogą służyć do przechowywania śrubek, gwoździ, nakrętek, podzespołów elektronicznych itp.

W jaki sposób można usprawnić prace?

Prace remontowe, budowlane, wykonywane na wysokości czy w plenerze przebiegają zdecydowanie sprawniej, jeśli niezbędne narzędzia mogą być stale pod ręką. Taką możliwość dają pasy monterskie wyposażone w liczne, zróżnicowane pod względem wielkości kieszonki. Dzięki temu pracownik nie musi co chwilę schylać się po kolejne przedmioty. Zamiast tego może sięgnąć do zamocowanego na biodrach pasa i zdecydowanie przyspieszyć prace. Dostępne w Bricomarche pasy monterskie to zróżnicowane pod wieloma względami produkty. Różnią się budową oraz liczbą kieszonek. Wyposażone w praktyczną klamrę albo zatrzask dają możliwość regulacji długości.

A może zamiast pasa kieszeń?

Innym sposobem na poprawę jakości i efektywności pracy są kieszenie na narzędzia. To praktyczny schowek wykonany z materiału wysokiej jakości mocowany do paska od spodni. W zależności od modelu może mieć wiele przegródek, które pomieszczą zarówno niezbędne podczas pracy narzędzia, jak i takie akcesoria jak gwoździe i śruby. Kieszenie narzędziowe mogą mieć regulowane przegrody, co pozwala dopasować je do oczekiwań konkretnego użytkownika. Można w nich umieścić wkrętarkę, młotek i wiele innych przedmiotów. Niektóre kieszenie na narzędzia wyposażone są w schowek na telefon, co poprawia ich funkcjonalność. W Bricomarche dostępne są różne kieszenie narzędziowe, co pozwala wybrać produkt najlepiej odpowiadający oczekiwaniom kupującego.

Co jeszcze może się przydać?

Akcesoriów, które usprawniają pracę monterów, instalatorów, pracowników warsztatów i innych osób prowadzących prace przy użyciu wielu narzędzi jest jednak znaczenie więcej. Poza wymienionymi powyżej należą do nich również kabury na narzędzia. To praktyczne schowki, które mogą stanowić dodatkowy element wyposażenia pasów z narzędziami. Ich zaletę stanowi to, że są dedykowane konkretnej grupie narzędzi, a dzięki temu zostały do nich doskonale dopasowane. Kabury narzędziowe będą praktycznymi uchwytami podczas prac wykonywanych na wysokościach albo w plenerze. Pozwolą trzymać narzędzia pracy stale przy sobie i ograniczą ryzyko ich wypadnięcia albo zgubienia. Kabura na narzędzia, w zależności od modelu, może mieć zmienną ilość kieszeni.

Dlaczego warto wybrać torby na narzędzia?

Praktycznym miejscem do przechowywania akcesoriów majsterkowicza są również torby narzędziowe. Wykonane z odpornego na rozdarcie tworzywa świetnie sprawdzają się do ich transportu. Torby na narzędzia są wyposażone w liczne kieszenie oraz schowki, które mogą pomieścić wiele przedmiotów i pomagają zaprowadzić porządek w warsztacie. Doskonale nadają się również do ich przewożenia. Ich zaletą jest usztywnione dno, które ułatwia przenoszenie ciężkich przedmiotów, a także wzmocnione uchwyty lub paski. W Bricomarche torby narzędziowe dostępne są w różnych modelach.
Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.