Wyposażenie samochodu i części zamienne

Pokaż na stronie

728 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Zastosowanie gaszenie pożarów grupy A, B, C
36 79 szt.
Ilość szt. / opakowanie 1
Moc 55 W
Typ H7
Materiał tworzywo sztuczne
Materiał tworzywo sztuczne
Certyfikaty, normy ECE 44/04
Waga dziecka 15 - 36 kg
Wiek dziecka 3 - 12 lat
Ilość w opakowaniu 10
Zastosowanie do udzielenia pierwszej pomocy
Ilość szt. / opakowanie 2
Moc 21 W
Ilość szt. / opakowanie 1
Moc 55 W
Ilość szt. / opakowanie 1
Moc 55 W
Zastosowanie gaszenie ognia
Zastosowanie bezpieczeństwo
10 20 50 100 Ofert na stronie

Dla każdego posiadacza auta osobowego wyposażenie samochodu jest bardzo ważne. Ma gwarantować bezpieczeństwo, ale również ratunek w razie wypadku albo innego zdarzenia na drodze. Zapewnia również części zamienne. Z tego powodu wyposażenie samochodu warto regularnie kontrolować oraz wymieniać, gdy jest taka potrzeba. W jego skład wchodzą takie elementy jak na przykład gaśnice, ale również kanistry na zapasy paliwa albo żarówki dostosowane do konkretnych modeli samochodów.


W sklepie Bricomarche.pl dużą grupę produktów stanowią również akumulatory samochodowe. Są niezbędne, aby pojazd samodzielnie odpalił i mógł poruszać się po drodze. Szczególnie w okresie zimowym warto o nie dbać, regularnie zabierając auto na przejażdżki, co pozwoli mu się naładować. W razie rozładowania dobrze jest mieć  pod ręką narzędzia, które pozwolą na nowo je uruchomić. W ostateczności akumulatory samochodowe można po prostu wymienić, kierując się wskazaniami producenta. W każdym aucie dobrze jest to robić raz na jakiś czas.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.