Wyposażenie samochodu i części zamienne

Pokaż na stronie

726 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Zastosowanie gaszenie pożarów grupy A, B, C
32 99 szt.
Materiał PE-HD
Typ kanister
9 99 szt.
Waga dziecka 15-36 kg
Wiek dziecka 3-12 lat
18 99 szt.
Zastosowanie Produkt niezbędny do udzielenia pierwszej pomocy.
19 99 szt.
Długość / rozmiar 70 cm / 28
Typ przednia, tylna
Certyfikaty, normy ECE 44/04
Waga dziecka 15 - 36 kg
Wiek dziecka 3 - 12 lat
Ilość w opakowaniu 10
Zastosowanie do udzielenia pierwszej pomocy
Długość / rozmiar 350 mm/14
Rodzaj standardowy
Typ przednia
Długość / rozmiar 380 mm/15
Rodzaj standardowy
Typ przednia
Długość / rozmiar 410 mm/16
Rodzaj standardowy
Typ przednia
Długość / rozmiar 610 mm/24
Rodzaj standardowy
Typ przednia
Długość / rozmiar 700 mm/28
Rodzaj standardowy
Typ przednia
Zastosowanie gaszenie ognia
Zastosowanie bezpieczeństwo
Zastosowanie bezpieczeństwo
10 20 50 100 Ofert na stronie

Dla każdego posiadacza auta osobowego wyposażenie samochodu jest bardzo ważne. Ma gwarantować bezpieczeństwo, ale również ratunek w razie wypadku albo innego zdarzenia na drodze. Zapewnia również części zamienne. Z tego powodu wyposażenie samochodu warto regularnie kontrolować oraz wymieniać, gdy jest taka potrzeba. W jego skład wchodzą takie elementy jak na przykład gaśnice, ale również kanistry na zapasy paliwa albo żarówki dostosowane do konkretnych modeli samochodów.


W sklepie Bricomarche.pl dużą grupę produktów stanowią również akumulatory samochodowe. Są niezbędne, aby pojazd samodzielnie odpalił i mógł poruszać się po drodze. Szczególnie w okresie zimowym warto o nie dbać, regularnie zabierając auto na przejażdżki, co pozwoli mu się naładować. W razie rozładowania dobrze jest mieć  pod ręką narzędzia, które pozwolą na nowo je uruchomić. W ostateczności akumulatory samochodowe można po prostu wymienić, kierując się wskazaniami producenta. W każdym aucie dobrze jest to robić raz na jakiś czas.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.