Drukuj

Piła szablasta TE-AP 18 Li Solo PXC Einhell

269 00 szt.
Do ulubionych
  • Opis i specyfikacja Piła szablasta TE-AP 18 Li Solo PXC Einhell
  • Podobne produkty
  • Piła szablasta TE-AP 18 Li Solo PXC Einhell Opinie
  • Porady
269 00 szt.
TE-AP 18 Li - Solo PIŁA UNIWERSALNA AKU marki Einhell należy do bogatej rodziny narzędzi akumulatorowych w systemie Power X-Change przeznaczonych do domu i ogrodu. Ta uniwersalna pilarka to najmniejsza pilarka w swojej klasie i wszechstronne narzędzie, które pokazuje swoje mocne strony w szerokim spektrum prac związanych z cięciem, czy to na placu budowy, w warsztacie czy w ogrodzie. Ta wyjątkowo lekka i poręczna piła jest wyposażona w unikalny silnik Triathlon zapewniający doskonałą moc, prędkość i wydajność. System akumulatorowy Power Exchange to ponad 75 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO – bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2 Ah do 5,2Ah) i różnych typów ładowarek. Urządzenie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki.
Marka
Einhell
Informacje dodatkowe
gwarancja 3 lata po rejestracji na stronie producenta, Głębokość cięcia drewno/stal: 100 / 6 mm, Grubość brzeszczotu: 0,6-1,6 mm, Prędkość: 0-2600 min-1
Napięcie zasilające
18 V
EAN
4006825601381
Ilość suwów
0-2600 obr./min
Skok brzeszczotu
22 mm
Gwarancja
2 lata
Model
TE-AP 18 Li Solo
299 00 szt.

Powiadom o dostępności

Informujemy, że podany przez Państwa adres e-mail będzie wykorzystywany w celu poinformowania Państwa o dostępności wskazanego przez Państwa towaru, a także w celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług oferowanych w sklepach Intermarche i Bricomarche. Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w tych celach jest ITM Polska sp. z o.o. (adres: ul. św. Mikołaja 5, Swadzim, 62-080 Tarnowo Podgórne). Przysługujące Państwu prawa, wynikające z przetwarzania Państwa danych osobowych oraz dodatkowe informacje są zawarte Polityce Prywatności.