Wkrętarki i wiertarko-wkrętarki

Pokaż na stronie

151 produktów w tej kategorii

Sortuj

Zmień widok

Sortuj

Marka NUTOOL RED
Prędkość obrotowa 0-700 obr/min
169 00 szt.
Tylko online
Marka Kaltmann Titanium
Moc 20 W
369 00 szt.
Tylko online
Marka TITANIUM
Moc 20 W
229 00 szt.
Tylko online
Marka Kaltmann Titanium
Prędkość obrotowa 1750 obr./min
399 00 szt.
Tylko online
Marka Kaltmann Titanium
Prędkość obrotowa 0-400/0-1900 obr./min
459 00 szt.
Marka EINHELL
Prędkość obrotowa 0 - 2900 obr./min
Marka EINHELL
Prędkość obrotowa 0 - 400 obr./min, 0 - 1500 obr./min
Marka EINHELL
Prędkość obrotowa (1/2 bieg) 0-500/0-1800 obr./min
Marka Kaltmann
Marka GRAPHITE
Prędkość obrotowa 1250 obr./min
Marka BOSCH
Prędkość obrotowa 1650 obr./min
Marka DEDRA
Prędkość obrotowa 650 obr./min
Marka Nutool
Prędkość obrotowa 700
Marka EINHELL
Prędkość obrotowa 400 obr./min
Marka Nutool
Moc 280 W
Prędkość obrotowa 750 obr./min
Marka EINHELL
Prędkość obrotowa 0-350 / 0-1300 obr./min
Marka STHOR
Prędkość obrotowa 0-700 obr./min
Marka GRAPHITE
Prędkość obrotowa 1250 obr./min
Marka GRAPHITE
Prędkość obrotowa 1250 obr./min
Marka GRAPHITE
Prędkość obrotowa 1000
10 20 50 100 Ofert na stronie

Istnieją takie elektronarzędzia, które powinny znaleźć się w każdym domu - należą do nich również wiertarko-wkrętarki. Umożliwiają one wykonanie szeregu prac, między innymi szybsze złożenie mebli z gotowych elementów, przeprowadzenie drobnych napraw czy wywiercenie dziur pod haczyki i inne zaczepy. Wkrętarki i wiertarki dostępne są zarówno w zasilaniu akumulatorowym, jak i również tradycyjnym, z podłączeniem do gniazd sieciowych. Sprawdzą się w warsztacie, garażu czy domu.


Dostępne w ofercie sklepu wiertarko-wkrętarki to urządzenia o zróżnicowanej mocy oraz dodatkowych funkcjach. Umożliwia to dokonanie wyboru dopasowanego do potrzeb konkretnego klienta. Niewielkie wkrętarki będą dobrym uzupełnieniem zapasu narzędzi, jeżeli inne sprzęty są już w nim dostępne. Z kolei wiertarki, wkrętarki i młoty z udarem sprawdzą się przy cięższych pracach. Część elektronarzędzi jest dostępna w zestawach z praktycznymi walizkami zawierającymi między innymi zapasowe akumulatory albo zestawy wierteł i bitów.


Wybieramy wkrętarki - na co zwrócić uwagę?

Wkrętarki to całkiem spora grupa elektronarzędzi, które są przydatne w wielu zadaniach w domu i ogrodzie. Dzięki nimi można zdecydowanie ułatwić sobie wiele prac - od realizacji niewielkich otworów, przez łączenie kilku elementów, rozkręcanie, czy budowę. Jakie najlepiej wybrać? Wszystko zależy od oczekiwań i planowanych pracy, jednak z pewnością każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Wkrętarki - przydatne elektronarzędzia dla każdego

Wkrętarki to unowocześnione wersje śrubokrętów, które są dostępne w różnych wariantach mocy. Dzięki nim można znacznie szybciej dokręcać śrubki i wkręty, a ich niewielki rozmiar sprawia, że bez trudu zmieszczą się nie tylko w warsztatach, ale i małych schowkach w mieszkaniach. Dzięki nim można znacząco przyspieszyć skręcanie mebli, połączyć ze sobą profile aluminiowe, przytwierdzić płyty kartonowo-gipsowe do stelaża pod ocieplenie, czy nawet zbudować coś z drewna: ławkę, altanę, zadaszenie tarasu, czy schowek na narzędzia. A wszystko to bez większego trudu, ani męczącego nacisku, za to jedynie przy użyciu przeznaczonych do danego tworzywa wkrętów.

Poszukując wkrętarki dla siebie, należy przyjrzeć się parametrom. Oprócz zasilania znaczenie mają moc wkrętarki, dzięki której wiadomo, czy nadaje się do pracy z twardymi materiałami. Istotne jest również napięcie - niewielkie wskazuje na urządzenie dedykowane prostym pracom takim jak składanie mebli, z kolei modele o mocy powyżej 10 V mogą być bez obaw używane w przypadku tworzyw sztucznych, aluminium i stali. Wkrętarki powyżej 18 V uznawane są za narzędzie profesjonalne, wśród których znajdują się wiertarko-wkrętarki z udarem, których charakterystyczną cechą są biegi. Ich zaletą jest spora moc, dzięki której można poradzić sobie nawet z tak twardymi materiałami jak cegła, czy beton. Wiertarko-wkrętarki mają również określone takie parametry jak moment obrotowy, dzięki któremu można poznać efektywność urządzenia, czyli wpływ na skuteczność i czas pracy.

Wiertarko-wkrętarki i ich zasilanie - które wybrać?

Model dla siebie można wybrać spośród kilku rodzajów elektronarzędzi, które różnią się od siebie między innymi sposobem zasilania. Najbardziej uniwersalne są wiertarko-wkrętarki sieciowe, które wymagają podłączenia do prądu. Pomimo że nie są najbardziej mobilnymi z dostępnych rozwiązań, to charakteryzują się największą mocą, która w przypadku remontów jest niezwykle istotna. Do grupy tej należą m.in. wiertarki udarowe, które po zastosowaniu odpowiedniej końcówki mogą służyć m.in. do kucia wylewek, czy realizacji bruzd pod przewody elektryczne i rury.

Inną opcją są pozbawione okablowania wkrętarki akumulatorowe, których ogromnym atutem jest brak ograniczeń wynikających z obecności kabla. Są stosunkowo lekkie, więc sprawdzają się w pracach na wysok